Nový animovaný komediálně-dobrodružný snímek o trpaslících Gnomeo a Julie dává nejslavnějšímu příběhu lásky na světě Williama Shakespeara další rozměr. Užít si jej můžete ve formátu 3D v kinech právě v období svatého Valentýna. Filmu se jako výkonný producent ujal zpěvák a skladatel Elton John, jehož písně jsou použité jako hudební doprovod. (oficiální text distributora)

Flopik

Pohodová rozprávka ktorá ma príjemne prekvapila.Graficky to je fakt dobre spravené , dej nenudí.A mne sa to páči natoľko že kľudne dám 5 hviezd :). ()

Deleatur

Jasně, bylo to generické a předvídatelné. Byla tam spousta skrytých a spíš nevhodných narážek na filmy pro dospělé (i když ne až tak). Ani jsem nikdy nebyl fanoušek Eltona Johna... ale ten trpasličí vesmír byl promyšlený do detailů ("Chceš se rozbít? Dej pozor, ať se ani neoprejskneš!"). Děj měl spád, humor i dojemné momentky (pro mě spíš Růžobrkův příběh). Julie, Gnomeo a chůva žába byli dokonalí. Herce za kolouškem bych jaktěživ neuhádl. A ten netradiční konec pěkně zdůvodnili. // 71% ()

Norus88

Videl v 3D na svojej FULL HD 3D Plazme Panasonic Viera 600Hz. Strašne slabé 3D, dobrá hudba a celkom funny postavičky inak slabý priemer. ()

Lyžař

Nejsem zastáncem animáků, ale tohle se mi líbilo. Možná to bylo tím, že miluju romantickou věcičku s názvem Romeo a Julie, možná je to tím, že mi přišlo, že soundtrack pro Gnomea a Julii je hodně podobný jako pro Moulin Rouge. Nevím. Příběh je jednoduchý a o to kouzelnější. ()

Rokle

I trpaslíci mají právo prožívat lásku... Vykrádaní Romea a Julie, soundtracku Moulin Rouge, tohle se dalo čekat. Štěstí, že jsem měl možnost vidět originální verzi a slyšet, jak si to tam plnými doušky užívá Tybalt v hlasovém podání Jasona Stathama. Škoda, že nepoužili tragický konec (finiš s výskokem trpaslíka-Borata by byl ideální), ale to by se asi dětem těžko vysvětlovalo :) ()

Fawkes

Není to samozřejmě nějaký extra filmový kousek, ale musím uznat, že něčím mě ten film upoutal. Možná proto, že napodobuje světově nejlepší drama. Trpaslíci jsou naprosto roztomilí, hudba Eltona Johna tak skvělá, že jsem ani nevěděl, že takovou někdy složil. Možná mohli taky konec udělat podle Shakespeara, ale to je čistě můj názor, a samozřejmě jinak by to nebylo komické. Pro mě to určitě není zbytečný film, umožňuje prostě zhlédnout mistrné dílo, trošku z jiné perspektivy. Český dabing je u filmu příjemný. (80%) ()

Olík

A začalo to tak slibně. Už jenom ten nápad převést nejklasičtějšího Shakespeara mezi kýčovité ozdoby dvou znepřátelených zahrad. Ztrpasličené hity Eltona Johna, rafinovaný humor oslovující všechny věkové kategorie, hlavní i vedlejší postavy sádrově přesně zapadající do děje…….přemýšlel jsem minimálně o animované události roku. A pak náhle jako když shodíte sádrového trpaslíka z šestého patra. Začalo to Bennyho uraženou čepičkou, pokračovalo Tybaltovou smrtí a už to jelo. Najednou se ztratila lehkost, nadsázka, vtip…..mladší ročníky už se určitě nebavili jako doposud. Škoda, nástup byl nadějný. ()

radaza

Dávám 70% za svěží nápad, který mě dokázal pobavit. Celý film koresponduje s postavou svého producenta, která je také kýčovitá, ale dokáže zaujmout. ()

Kingjiri

Animák, kterému zůstává zábava, jež dokáže vytvořit Pixar, na hony vzdálena. Snaha byla a jde po technický stránce o vcelku povedený dílko, když se vezme v úvahu, že vzniklo v Británii. Ale na scénáři by to chtělo ještě hodně zapracovat i když pár vtipných momentů se tu přeci jen našlo. Možná bych ze scénáře vyřadil písničky, který se mi zdály vcelku zbytečný. Za postavu plameňáka a zeminátora dávám nakonec tři hvězdy. PS: Myslim, že timhle výtvorem získávaji trpaslíci, nabízení vietnamskými obchodníky u hranic, zcela nový rozměr :) ()

cogi

příjemný film na odpočinutí, ani neurazí, ani moc nenadchne. Prostě příběh Romea a Julie v trpasličím světě. ()

figliar

Tento film ma milo prekvapil. Je to pohodový animák, s klasickou romantickou zápletkou a hromadou humorných scén. Kto nevidel klasické spracovanie Romea a Júlie, tak nemusí pochopiť niektoré fórky, ktorými chcel režisér vzdať hold jednému z najznámejších básnikov na svete. Lepšie 4* ()

karinakari

Jedna z mála animovaných pohádek, která mi nepřirostla k srdci, ba naopak jsem se u ní fakt hodně nudila. Nezasmála jsem se snad ani jednou? Celé zpracování bylo prostě špatné. Nemám víc, co k tomu dodat. ()

kersten

Krásna rozprávočka. Podať jeden z najznámejších príbehov v trpasliččej forme chcelo guráž a podaril sa. Veľmi sa mi to páčilo a nerozumiem nízkemu hodnoteniu. Malo to všetko čo rozprávka má mať. A príbeh podaný v takejto forme je zatiaľ neopozeraný. ()

Darckol

Úvod bol pekný - slovné hračky a pravdepodobné správanie sa záhradných trpaslíkov v (no kde asi?) záhrade. Postupom času však keramické zvuky začali nudiť a film nedokázal ponúknuť nič naviac (no dobre, keramické zajace ma pobavili :)). 4,0/10 - akcia a pointa už totiž bola videná v oveľa lepšom svetle aj kvalite. ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

"Spravedlivé" Zlaté glóby