Nový animovaný komediálně-dobrodružný snímek o trpaslících Gnomeo a Julie dává nejslavnějšímu příběhu lásky na světě Williama Shakespeara další rozměr. Užít si jej můžete ve formátu 3D v kinech právě v období svatého Valentýna. Filmu se jako výkonný producent ujal zpěvák a skladatel Elton John, jehož písně jsou použité jako hudební doprovod. (oficiální text distributora)

carly

v uvode ma to chytilo a nepustilo až do záverečných titulkov. aj mne sa táto verzia páči viac, ako tá Willova :) ()

Flynn

Já se u toho bavil. Nemělo to hloubku a smysl jako pixarovky, nebo jiné silné animáky, ale co, postavičky byly supr a já se zasmál a bavil. Ikdyž to bylo směřováno na mladší diváky, tak bych nelitoval kdybych za to dal peníze v kině. ()

danecek24

69. Zlatý glóbus (za rok 2011) - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "Hello Hello" - Hudba Elton John, text Bernie Taupin ()

pakobylka

Romeo a Julie po sto prvé ? Proč ne ... jde o pohádku přiměřeně dětskou i přiměřeně inovativní - jen v závěru bych se na místě autorů trochu mírnila ... v dětských animácích obecně nesnáším finále, která jsou vyhrocená přes míru - a přitom zbytečně. Trochu povadlé 3* ()

majo25

Trpaslíci sú celkom originálny nápad. Príbeh postavený na klasickom klišé nielen o láske, ale aj o vojne medzi ''inými'' síce neprekvapí, ale zase ani nesklame. Je tam väčšinou všetko, čo od takéhoto 3D animáku očakávate - humor, akcia, pekná grafika, poučenie pre deti, cool high tech vecičky (v tomto prípade kosačky). Na druhej strany sa okrem pár komickejších scén s minitrpaslíkmi humoru veľmi nedočkáte. Hodnotenie: 65% ()

bartias

Rozhodně nejdivnější adaptace Shakespearova klasického romantického dramatu má sice vtipný nápad a pár povedených scén. Ale výsledná podoba je tak splácaná, jak to jen jde u animáku pro děcka. 5/10 ()

3n3my

S týmto spracovaním nemám najmenší problém - milé, úsmevné, dobrý nápad so Shakespearom a indíciami na jeho hru (čo ocenia najmä dospelí), po technickej stránke tiež super (3D som ale nevidel). Tipujem ale, že najmä jedno a dvojhviezdičkoví hodnotiaci sa na toto vybrali na Valentína a čakali fakt asi Rómea a Júliu (dokonca niektorí nadupanú inteligentnú komédiu) a zostali sklamaní - k tomu asi len toľko: MP-7 by malo hovoriť za všetko. ()

Radiq

Další docela nudnej animák, kterej musel sáhnout do 100x ohranejch vod, aby to mělo děj, kterej někoho přilákal do kin. S Romeem a Julií to ale má pramálo společnýho, hlavně to, že na koncu nechcípnou, což není spoiler, když je to animák pro děcka, takže tam se ani smrt čekat nedá. No blbý ale je, že to ani moc vtipný není a chybí tomu ta pravá animovaná něco... ()

Doudis19

Nulový moment překvapení se u milionté adaptace Romea a Julie dal očekávat, ucházející animace byla patrná už z traileru a stejně tak i fakt že je tenhle film primárně určen pro ty nejmenší (trapnou povahou většiny "humoru"). Tak proč jsem na to proboha šel? No jo vlastně, byl jsem doprovod, alespoň že šestiletej bratranec něco žvatlal, že to bylo šuper.. ()

JimmyII

Jako adaptace Shakespeara nečekaně zajímavé, jako animák průměrné, dopouští se klišé, nějakých zapamatovatelných fórků taky moc není, občas to ztrácí tempo, ale za Eltonovy songy, výborné dabéry a roztomilý nápad zaokrouhluji nahoru. ()

DivX

Tak trochu jiný příběh o tom jak žil Romeo a Julie v trpasličí podobě. Dobře zpracovaná animace, ale klidně by se to dalo natočit jako krátkometrážní kousek. 60% ()

ecceHOMMO

Rozprávka topiaca sa v nehoráznej priemernosti. A ikeď pôsobí milo, zväčša asi zostane len pri jednom pozretí....ikeď deti to môžu vidieť inak. **/*** ()

Mrkvič

Proti téhle dětské verzi Romea a Julie nemůžu říct nic moc špatného. Pro děti je to bezvadná verze, kterou díky vtípkům zvládnou i odrostlejší diváci. Škoda že v českém dabingu září jen Pavel Liška a jinak je to takové nemastné. Jinak to ale není nijak stupidní. Takže výchovné, místy trochu zábavné a naštěstí ne moc dlouhé odreagování. ()

sallyann

Letošní animáky mě zatím vážně dostávají. Celou dobu jsem se výborně bavila a snad přemůžu i odpor k trpaslíkům a jednoho si koupím :D ()

oveckaoa

Musím říct že jsem spokojen není to sice kdovíjaká bomba jakoi třeba Na Vlásku ale zase ani i nějaký průser. Hodně se my líbí umístění těch songů a celkové zařazení do filmu i děj ujde (Shakespeare potěší to samé i ta panenka co je v traileru). Od Tvůrců Shreka 2 jsem sice čekal více zábavy a trochu tvrdší humor ale ani tak to není špatné. Navíc poslední dobou se my v animacích líbí vedlejší postavy tady vede ta žaba a ten plameňák, který těžce hláškuje :-) P.s. viděno bez 3 D v 3 D to může být třeba 5 hvězd. ()

anli

Další variace na slavnou Shakespearovskou tragédii o dvou znepřátelených rodech,tentokrát se sádrovými trpaslíky.Tvůrci se velmi snažili vyprávět slavný příběh i pro ty nejmenší a to se jim podařilo.Děti z toho budou určitě nadšeni.Většina dospělých asi moc ne.Pro mě byla první polovina velmi nudná,druhá už o poznání lepší,nápaditější a vtipnější.Scénář nijakými zvláštními nápady neoplývá,i když pár se jich najde(scéna se sochou Shakespeara je opravdu výborná)a režie také ne.Technická stránka filmu je velmi dobrá,ale místy je vidět,že film nijak velký rozpočet neměl.Hudba je celkem slušná,ale nic extra.Konkurence animáků je opravdu velká a proto člověk chtě-nechtě musí srovnávat.Pixarovkám a většině Disneyovek(filmových)se tohle nevyrovná,ale znám i spoustu mnohem horších.Na nedělní odpoledne pro děti je to opravdu dobrá volba.U mě to trpaslíci mají za GnomeoJuliiných 60% a sice za pohodové a dětské vyprávění a za pár opravdu dobrých scén a nápadů.Trpaslíci jsou ovšem malí a na víc prostě nedosáhnou. ()

potas

Tak tady jsem zase oproti Riu nečekal bůhví co, ale jsem překvapen:-) Sympatické postavičky, humor, pohodová hudba a celkově zábavný film. Rozhodně jsem se nenudil. ()

Phietros

Zapomeňte na Romea a Julii, ted je tu pohádkově ulítlý Gnomeo a Jůlie:-) Tihle trpaslíkové ožívající, když majitelé nejsou doma a krom toho proti sobě bojující červení a modří to dokáží pořádně rozpálit. Dějově stejné jako hraná verze, kdyse nám do sebe zamiluje pár a každý je z jiné barvy znepřátelených trpaslíků.. A usmíření se dočkají, až když to vypadá že jsou díky obří sekačce, která vše srovná se zemí mrtví.. ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

"Spravedlivé" Zlaté glóby