Dívčí parta

Clique, The

Neserte nám Popolušku

Komedie

USA, 2008, 84 min

Film dělaný podle docela slavné předlohy. Samozřejmě, zase nic světaborného. 12 - 14 leté holky na sebe ječí, intrikují a ta jedna rozeznává dobro a zlo. Nenadchne vás to, ale někdy to odpovídá skutečnosti.(1.12.2009)

• sheldonka.

No ano, typický film pro malé holky. Žádná sláva nikdy nepřijde. Příběh holky, která přijde na novou školu a jak to tak bývá, moc si nepadne do noty s místními "kráskami". Kolikrát je podobné téma omýláno. Neříkám, že by se to nedalo vydržet, ale konec už si domyslíte v prvních 20ti minutách a pak jen čekáte a čekáte na to, že to skončí přesně tak, jak jste si mysleli.(6.11.2011)

• PauloZ

Po 20 minutách jsem měl opravdu dost!(6.8.2010)

Žádné veledílo, ale klasická komedie pro -náctileté slečny, na kterou se však dá v pohodě dívat a může se i líbit.(25.7.2009)

• freddy

Tohle je skrz naskrz průměrný film, možná dokonce spíše podprůměrný film, který zřejmě ani nějaké vyšší ambice neměl, a podle toho také vypadá výsledek. Jistě, film je to asi spíše určený pro náctileté divačky, které snesou všechny různé hrůzy na Disney Channel, takže stoprocentně se jim asi bude líbit i tohle. Ale pokud se na to dívám já jako muž, kterému 20 let bylo už před třemi lety, tak jsem chvílemi nebyl dalek od toho, aby mě z těch ztřeštěných namyšlených pipinek rozbolela hlava. Naštěstí na scéně hlavní čtveřice není nikdy déle, než je nezbytně nutné, a docela to zachraňuje postava Claire, která tam je snad jediná normální. Ale jinak tohle rozhodně není žádný filmový výkvět a dokonce bych to ani neoznačil za teenage komedii, protože tady se neobjevuje téměř žádný kluk, což z tohoto filmu opravdu činí záležitost zacílenou pouze pro dívky. Jak tak nad tím přemýšlím, tak je opravdu těžké vyzdvihnout z tohoto filmu něco, co se povedlo. Zkrátka jsem to nějak přetrpěl, film jsem dokoukal až do konce, kde jak jinak vše končí šťastně a všechny hlavní hrdinky jsou spokojené, zkrátka konec, který není příliš reálný, ale diváka potěší. Film balancuje někde mezi dvěma a třemi hvězdami a nakonec tedy volím ty dvě hvězdy, protože ty hlavní hrdinky byly po větší část filmu naprosto nesnesitelné. Ještě, že to na našich školách nevypadá stejně jako na těch amerických.(10.5.2010)