Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

Smerfetka88 odpad!

Pro někoho je vrcholem hrdinství projít mezi paralyzéry, hrát si v rojem včel nebo nevím co ještě, ale pro mě byl hrdinský výkon těch 15 minut, co jsem viděla. Neskutečná debilovina a velmi nepovedený pokus pobavit. ()

TMontana

Jednoznačne najlepšie kaskadérske triky.Najdivočejšia časť.Hodnotim preto 6* lebo ešte tak dobre som sa nezasmial. ()

sluzevsky

Chápu, že tahle prasárna není pro každého, ale já ji mohu vřele doporučit! By the way probably the best of all parts. ()

Scraffy

Ale hej, zasmiať sa dalo. Chalani z Jackass nám priniesli v poradí tretí film a je dobrý! Najviac sa mi páčili scény úplne na začiatku a úplne na konci. Ale scénky v strede filmu boli tiež dobré. ()

DoubleJo

Jednoznacne najlepsie vydanie Jackass. Nech si o nich kazdy mysli co chce (a ano su to magori a je to primitivna zabava), ale mna vedia pobavit neskutocne. Nie vsetky sceny su skvele, ale pri vacsine som sa bavil vyborne. Scenky s "modrou" toi-toi budkou ma dostali uplne na kolena. ()

derive

Jde vidět, že chlapcům docházejí nápady na originální stunty, tak museli přitvrdit v nechutnosti. Ale já se skvěle bavil. ()

vieriX

Opět po čase tu máme partičku kolem Johnnyho Knoxvilla a opět to rozjíždí na plné koule. Forky jedou totálně až na krev a kdo má slabý žaludek rozhodně by to neměl vidět nemuselo by se to jeho žaludku líbit. Jsem jen zvědavy co tyto firmy vymyslí příště protože tady je laťka sakra vysoko nastavena. Občas jsem si říkal OMG co se to kruci děje. ()

Charles123

To je pohodička viď, to je pohoda...Nehoránost, brutus, humáč, fekál, genialita, brilantnost...Pořád stejní a mnou obdijvovaní jackassaci =D Scény s šulinem od Pontiuse mně dostaly :D :D :D ()

4k7

Jsou to prostě zhovadilí hovaďáci. Někomu to může přijít jako stupidní a nechutný druh srandy, ale mě to nijak nepohoršuje. Neposeru se z toho, když vidím že někdo jo... a to je asi i klíčová podmínka pro to, aby jste se dokázali dívat až do konce. Některé kousky byly fakt povedené, jiné jsem třeba letmo přeskakoval. Když bude jednička znamenat nudu a maximální míra pobavení z "filmu" bude pět, pak kmitám někde kolem průměrné trojky ()

oasismanik

Vždy sa na nich sadisticky bavím /aj keď to trhanie zubu je už úplne iná kategoria/ a vždy je aspoň jedna scénka kráľovská / minule taxikár, tentokrát trpaslíčia bitka v priamom prenose alebo aj "čašník, ešte dve smotany"/. Ešte tak jedna časť a potom by sa mala ísť táto banda masochistických psychopatov, ktorí zarábajú neskutočné prachy na tom, že sú doslova jebnutí, liečiť. A to myslím vážne... ()

Al Majda

Prostě kluci, co patří do faktoru strachu a k tomu ještě vymyslí hromadu volovin, že člověku rozum stojí. Jackass je prostě originál, bezkonkurenční dílo několika znuděných a hyperaktivních týpků, co se baví vzájemnými naschvály. Tím mám na mysli jejich celou tvorbu. Jackass 3D vypadá jako sestřih několika dílů ze série, které si všechny nepamatuji, ani nevím, jestli jsem všechny viděla, každopádně mi tento způsob humoru nevadí, ale i tak některé scénky člověk občas omezí. Pokud máte rádi skateboardy, snowboardy a jiný možný věci, na kterých se dá cokoliv sjet, doporučuji. ()

fordhont

Stejně jako u druhýho dílu (filmu). Za kaskadérský kousky "4*", ale za ten fekální humor "odpad!". Suma sumárum 2*. ()

Swayne

No tak toto bolo teda niečo! Prvý Jackass film, ktorý som videl a ak sú aj ostatné takéto desne na hlavu, tak je to naozaj niečo! Banda blbcov, ktorí robia blbiny... pri ktorých som ale niekedy naozaj až plakal od smiechu. Kto toto vymyslel - respect, pretože takýto fenomén modernej "kultúry" sa tak ľahko nenájde. Magori... doslova a do písmena. Ale bavil som sa naozaj parádne. ()

Uberlord

Zřejmě nejlepší ze všech dílů. Ikdyž některé nechutnosti bych si rád odpustil, ale o tom to je. Je to prostě sranda, u které se má člověk uvolnit a brát ji tak, jak mu je servírována. ()

katuuuska

Jackass jsem nikdy neměla moc ráda, takže tento díl byl prvním a vlastně i posledním střetnutím s touto těžce identifikovatelnou partičkou šílenců. Fakt by mě zajímalo co je vtipnýho na tom vypít cizí pot, přilepit se navzájem vteřinovym lepidlem a nebo si strčit jablko do zadku a čekat až mě do ní prase kousne. Ale ok, některý scény byly i vtipný, proto tu jednu hvězdičku dám :)) ()