Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

crha

Superzábavné, ale jedna věc mi teda vadí hodně. Tihle chlapíci musí být strašně otrlí a tak nechápu, jak pořád blejou. Kameraman se poblije při pohledu na hovno(?) a Steve-O, kterej je podle mě největší maniak hodí šavli, když si kousne do jablka, který mělo to tlusté prase v prdeli. Uznávám, že je to humus, ale prostě jim to nevěřím. Jo a ten týpek s těma prdama neměl úroveň a byl trapnej. Jsou to debilové, ale musím říct, že mám všechny docela rád. Navíc tu zazněli Cock SParrer. ()

Faila

Neznala jsem a vůbec jsem neměla tušení, do čeho jsem se to pustila. Tohle bylo šílený, ale naprosto šílený. Buď jsem se hystericky smála nebo si znechucením ublinkávala. Rozhodně nechápu, že ti chlápci jsou ještě naživu a i když nevyznávají humor, kterému bych zrovna dvakrát holdovala, tohle mě dostalo - v dobrém i špatném slova smyslu. Ale slzy smíchu mi už dlouho u ničeho netekly, takže nemůžu než hodnotit nadprůměrně. ()

domirovec

Já, jakožto člověk, kterému ten tým Jackass, který je plný totálních magorů přirostl hodně k srdíčku musím uznat, že Jackass 3 (nebo 3D chcete-li) bude sice rozhodně nejslabší a mnou nejméně oblíbený díl z celé série, ovšem furt to je sranda.. blbá, retardovaná a zhovadilá sranda, ale sranda. A jelikož jsem člověk s docela vybíravým smyslem pro humor, furt se sám sebe ptám, jak je možné, že jsem si Jackass filmy tak oblíbil.. 4/5 ()

phoenixer

Jde vidět, že chlapci mají stále vytříbené nápady! Jen už nejsou tak nechutní jako dřív, což mi umožňuje u toho filmu se dokonce i najíst... jen tak dál! ()

Fat'Fatal

Tohle se mi líbilo moc. Tlemil jsem se od začátku do konce a o to u Jackass jde. Sice chcaní po sobě si mohli odpustit, ale jinak všechno bylo v mezích :) Ten chlapík co má z hadů fóbii je za to musel zabít, že ho hodili do jámy plné hadů... Jinak Steve-O je čím dál větší prase. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

palmrus

Jsem fanda Jackassů ale pár věcí bylo v tomhle počinu i na mě dost. I přes to je to ale opět, slovy starší generace čurina jak sviň:-), a já už zase jen čekám co zase na příště vymyslí. Zajímavé komentáře: B!shop, TheMaker, Pumiiix ()

Wopat

U proudového letadla jsem se válel smíchy. Pak jsem se ještě zlehka pousmál u dvou nebo třech kousků. Ten zbytek je napůl donebevolající stupidita napůl nechutnost, která nemá s humorem nic společného. ()

kluzo odpad!

Natočili to jako odpad, je to odpad a nemá to být nic jiného než odpad. Myslím, že každé jiné hodnocení, než "odpad" tento snímek deklasuje tam, kde ho jeho "tvůrci" mít nechtěli. ()

Pesosek

Buď banda Johnyho Knoxvilla už není to, co bývala…. nebo mi spíše tento druh humoru nepřipadá tak uchvacující, jako když jsem před deseti lety čuměl na první díl… ()

Dimo

Je to špatně, ale líbilo se mi to! Slabý a docela nechutný nápad střídá něco, co nevymyslíte, fakt ne. Tak třeba udržet se na nohách za tryskovým motorem a nebo uklidnit berana hrou na trubku. A závěrečná scéna nemá chybici, fakt ne. :) ()

Hpatrik

Těžko hodnotit a velmi těžko s něčím srovnávat, protože tohle je hodně specifický "žánr". No abych byl přesný spíš jen výběr vtipných scének a gagů, většinou naprosto nechutných. ()

Razzor_82

Partička magorů kolem Johnnyho Knoxvilla vsází v tomhle dílu nejvíc na zvratky, sraní a chcaní, což působí až vynuceně nechutně. Plusovkou je použití kamer na zpomalení záběrů. Vtip a zábava se drží v průměru a pár vtipných skitů se ještě najde. Oblíbené scénky jsou fackující velká ruka, kolotoč ve výběhu s býkem, dráha z paralyzérů a Jet engine5/10 ()