Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

dEst28

Další nářez těhle bláznů, nebo spíš magorů. Nejpovedenější díl jednoznačně, ale z některejch scén se fakt dělá špatně. Jak někdo je obklopen hovnama, nebo zvrací na kameru vidět nemusím. Přesto ale převažují naštěstí scény vtipné. ()

MatySkills

Ano, je to nechutné, je to bolestivé, a je to zábavné. Jsou tu opět Jackass v plné své kráse. Od efektního začátku až po grandiózní konec je film nabušený zábavou. Je tam krev. Je tam smích. Jsou tam slzy. Co chcete víc? Tato partička to opět dokázala. ()

LukyLago

Jackass jako předchozí filmy některé vtípky jsou slabší některé lepší ale jako vždy totální prdel. Tahle banda to nemá v hlavně v pořádku !!! ()

Patrik200s

No nezasmejte sa na týchto seba poškodzovačoch z USA. Ich choré nápady nechávajú občas rozum stáť ale človek je jednoduchý tvor a čomu sa čuduje to rád sleduje. ()

Pathrose

Jsou to blázni, to všichni víme, ale tohle bylo o trochu lepší než minulé díly. Steve-O je fakt blázen a Knoxville je prostě svině, takže žádná novinka, ale to co všichni známe! :) ()

Philip_Fry

lov na kachny, toitoika, ruka u vstupu a jiné jsou naprosto odrovnávací věci, až epic:D Bohužel na některé další věci už nemám žaludek:D ()

gemi

Strašně rozporuplné. Na jedné straně několik fakt vtipných nápadů, u kterých jsem se hlasitě chechtal. To je za pět. Na straně druhé mrak naprosto eklhaftních nechuťáren, které jsou hlavně a především odporné. To je za jednu. Celkově teda za tři... ()

rublik05

Nechutní, šílení, zábavní, zkrátka staří dobří borci z Jackass nám znovu servírují svou další, v pořadí již třetí celovečerní zvrácenou show, která je opět plná neskutečně ujetých nápadů, některé jsou opravdu velice, velice originální, najdou se ale i takové scény, bez kterých bych se díky nudnějšímu provedení docela jistě obešel. Nápaditosti a kreativitě se nic vytknout nedá, osobně bych snesl mnohem větší prasárny, ale jinak spokojenost, svému účelu to poslouží. 7/10. ()

RajCZitko

V tomto dílu byla banda, opravdu dobrých ne tolik nechutných potrhlých kousků. A když už byly nechutné, tak ale sranda opravdu stála za to. Občas teda šlo lidem o krk a to moc sranda nebyla...proto "jen" 4 hvězdičky ()

john.h

Nečkal jsem, že mě to i po tolikátý pobaví. Nápady byly super a kluci si to pořád dávaj. Já se bavil celou stopáž. Pro fanoušky Jackass povinnost vidět i tento díl. ()

Lukaso1

Důležité hlášeni pro všechny, kterým se tyhle šaškárny líbí. Je to pecka přátelé, bál jsem se že v traileru si kluci vystřílely všechny trumfy, ale není tomu tak. Rozhodně nám kluci mají stále co nabídnout a já už se těším na 4, byla to fakt pecka. P.s. všechny škodolibé ženy si zde taky přijdou na to své, tak se nebojte snímek pustit i svým drahým polovičkám :-) ()

Shredder

Zatial najlepsi Jackass film. 90 minut primitivneho no zato prvotriedneho humoru. Clovek by si povedal, ze po tolkych rokoch im uz dojdu napady, ale tito chlapici maju este stale co ponuknut, samozrejme aj vdaka novym technologiam (slow motion). Treba aspon na chvilu vypnut mozog a nechat sa unasat zaplavou blaznovstiev a nechutnosti, ktore viacnasobne u mna vyvolali zachvaty smiechu. Moja osobna top scenka - bitka v bare. PS: Jackass sa neda hodnotit ako klasicky film, kedze je pozliepany len z komickych scenok, preto hodnotenie odraza zabavnost. ()

departed

Nejvíce mě pobavili části "electric avenue" a "poo cocktail supreme". Jak tohle někoho může napadnout fakt nechápu. Ale je tu samozřejmě spousta dalších nechuťáren a ujetých blbostí. Některé mají pořád stejnou šablonu, ale jsou navíc více-méně upgreadované. ()

Marfab

Upřimně musím říct, že i když tohle s filmem nemá nic společného tak banda Johnyho Knoxvilla přišla na to, jak se i na tak stupidní věci dá vydělat poměrně slušné prachy. Za tohle ta jedna hvězda......:) ()

Koonix odpad!

Priznávam, nevidel som to celé, ale to čo som videl úplne stačilo na to aby som to ohodnotil. Celé je to úplne choré, blbé a trápne. Iný ľudia sa snažia natočiť dobrý film, a koľkokrát na tom zarobia menej ako týto úchyláci. A hodnotenie (75%) je snáď len výplodom mojej fantázie, ináč si to neviem vysvetliť. ()