Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

TheKiw

Nehorázná sranda, která chvílemi trhá bránici (±). Tak jako u některých kravin v Jackassu jsem už dlouho nechlamal. Jednak ale nejsou situace ke konci tak vtipné a druhak malá intermezza jsou až příliš často celkem nudná, proto ne 5, ale 4 hvězdy. ()

geimz

Stále je to banda kreténov predvádzajúcich životu nebezpečné kúsky, po 3x to ale stratilo svoje kúzlo. Kúsky totiž nie sú moc originálne, sú prehnane nechutné a väčšinou aj postrádajú zábavnosť. ()

seko0408 odpad!

Tak takéto filmy väčšine ľuďom chýbajú?, alebo ako mam rozumieť tak vysokému hodnoteniu? Nezaujalo ma na tom nič. Celé to je nechutné, odporné, humusácke, ponižujúce, primitívne, trápne ... atď. Nebaví ma tento humor, nebavia ma títo a ani im podobní ľudia (alebo skôr zvieratá?). Podľa mňa to nemá úroveň, no aj napriek tomu som sa rozhodol si to pozrieť, avšak keby som niektoré scény nepretočil, možno by som sa dogrcal aj ja. ()

Martin_W

Hezké, nechutné, amatérské.. Prostě Jackass. Nejvíc se líbila asi závěrečná scéna.. Dokoukal jsem i se závěrečnými titulkami. 72% ()

mosnak odpad!

Souhlas s J*A*S*M.... toto je vrchol nejdebilnějších kokotin co jsem viděl... vůbec nechápu to hodnocení některých jedinců. 5 hvězd? A za co? Proboha přemýšlejte trochu lidi.... ()

D3VIL

70% - Některé scénky opravdu nehorázně přesahují hranici únosnosti (dědek líbající se na veřejnosti s "vnučkou" je nechutný a trapný zároveň), ty ostatní pak určitě pobaví a našel bych i pár světlých momentů, kdy jsem se od srdce zasmál (liliputí rvačka s "mini" policií a mediky). Chválím divácky snesitelnější spektrum scének a slow motion cam, ale zároveň doufám, že z toho kluci už vyrostou. ()

Oyer

Samozřejmě jde o snímek, který je určen jen pro určitou sortu lidí. Nudit se rozhodně nebudete (rychlá akce střídá rychlou akci), jde však o to, jak nápady této party magorů přijmete. Pití potu, nasbíraného z potícího se tlouštíka, vystřelení týpka, co je uvězněn v kadibudce a začnou kolem něj létat fekálie, plno dalších hoven, zvratek, násilností, bolestí a šíleností skupiny Jackass, která naštěstí devastuje jen sebe. ()

Wienczaa

Pánové jsou stále zdraví a čilí. Zachovali si aji stále svůj velice specifický způsob interpretace humoru, který ne zrovna každému sedne. Pro fanoušky této série to bude určitě další trhák. Já bych vyzvedl na prvním místě asi bungee s TOI TOI budkou s plným zásobníkem, dále scénu prasátko a jablíčka, rvačku "hobitů" v baru a přelet nad hadí řekou... nevím čím to je a jak to Johnny Knoxwille a jeho kolegové dělají ale když bude další Jackass tak se na něj opět podívám... ()

Ollie235

Kluky z Jackass mám rád tak napůl- někdy se zasměju, někdy se chytám za hlavu a žasnu jak někdo může být tak blbej a nechutnej. V tomhle filmu to bylo stejné. Chybělo mi více opravdu humorných situací a naopak převládaly fekální blbosti, které nevykouzlí úsměv, ale zvednou žaludek. Viděl jsem to sice pouze v 2D, ale jsem za to snad i rád. Škoda, čekal jsem zkrátka víc než jen sestřih z jejich mnoha bláznivých kousků. ()

Klay

Platí sice každýmu, co jeho jest a podobný moudra, Jackass má očividně hodně fandů, hodně lidem se to líbí… A já prostě nejsem schopnej pochopit proč. Samotnej nápad, vezmeme partu šílenců bez zábran a ty budou dělat humory na kameru už snad hůř pojmout nejde. Tahle parta buranů si totiž pod humorem představuje blití, sraní a chcaní na sto způsobů, nejlíp ale jeden na druhýho. Záchodovej humor se prostě musí umět dělat a nesklouzávat jenom k nechutnostem. A to je hlavní problém Jackass 3D. Já tu i při nejlepší vůli nevidím moc čemu se smát…jedna scénka, liliputáni v baru, mi přišla hodně povedená. Ale to je jediný světlý okamžik v devadesáti minutách vyměšovacích radovánek. I tak za ní dam aspoň tu jednu hvězdu. Zbytek k zblití. Doufam, že až Knoxville, nebo ten degen Steve-O, pojde při jednom ze svých „kaskadérských“ kousků, na náhrobek jim napíšou něco jako „utonul ve vlastních hovnech“. Takoví mistři svého řemesla si zaslouží, aby na ně budoucí generace vzpomínaly pro jejich nejchrabřejší činy. ()

wampire23

Blázni pod vedením Johnnyho Knoxvilla napádajú moju bránicu už niekoľko rokov a nedá sa povedať, že najnovší počin by sa minul účinku ich predchádzajúcich ,,dobrodružstiev". Akurát už mám dojem, že dojná krava nápadov je pomaly na suchu a už v tomto žánri nie je príliš z čoho ťažiť. Avšak u týchto týpkov človek nikdy nevie:D. ()

Stanley619

Je to nechutné a vulgární, ale koho to zajímá? Mě určitě ne, protože už dlouho jsem se tak nenasmál, jako právě u Jackass 3D. Podle mě zatim nejpovedenější díl od Jackassáků :D 83% ()

punk_zero

Ten dedko ma neskutoćne pobavil. Jackass 2 ma najviac zaujala, no s tým dedom to nemalo chybu. Tu v tomto diely bolo viac nechutného ako zabavného, no ale aj tak zabavil som sa na nejakých scenkach - hudba z filmu Rocky Balboa, ten záchod na konci heh a najme s tým dedom :D ()

Luukec

Ve 3D sem to teda sice neviděl, ale ho*na který by v kině lýtaly zrovna vidět nemusim, takhle sem aspoň věděl že zůstanou kde mají a ke mě se nedostanou.. Některé ty scénky sou opravdu nechutný, nebudu tu opakovat co už tu ostatní napsali přede mnou, ale na druhou stranu některý sou zase povedený a hodně sem se nasmál.. komedie má bavit a mě to celkem bavilo.. **** ()

zdenur

The Kids Are Back! Jackass se ubírá směrem zvrhlého umění. Někoho to zklame, někdo se přizpůsobí, můj případ je jasný. První díl u kterého jsem řval smíchy. Intro je geniální, kousky promyšlené a závěrečný nostalgický sestřih chytne za srdce. Mně osobně z celé stopáže nesedly jen dva kousky a stejně mi to vůbec nevadí. Smekám, skvělá práce. ()

dosig

Ke konci už trochu dloooouhé, ale 4* si to asi zaslouží...Občas mě to bavilo, občas mě to znechutilo, občas to bylo až moc. 94 minut sledování dětí, jak si hrajou na pískovišti. ()