Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

e-pilot odpad!

Jestli existovalo nějaké dno filmové tuposti, debility a ubohosti, pak ho tato skupina absolutních dementů prohloubila. ()

joklik12

ja z nich nemozem je to banda psichopatov a napriek tomu sa na tom bavim kazdy raz ked si to pozirem mi to vie zdvihnut naladu ()

ludena

High five ! Chalani sa zasa odviazali a pobavili tisícky divákov ! Zbožňujem spomalené zábery v takýchto situáciach aké naskytujú Jackass .Bezmocné tváre plné bolesti a neskôr nefalšovaného smiechu . To je niečo pre mňa. ()

Perineum

Na tomto díle mě baví hlavně intro, to bych si mohl pouštět pořád dokola. Jinak stejné jako jinde, tuhle partu prostě miluju. ()

Vercetti

Technicky slušně zvládnutá filmová adaptace bohnických archívů, rozdělená do částí, zřejmě podle jednotlivých diagnóz. Některé kusy jsou vtipné, některé ne, zbytek je fekální. Hlavních rolí se ujali samotní pacienti pravděpodobně i proto, aby si prodloužili vycházky a mohli tak roztírat hovna i jinde, než po svém bílém povlečení a po stěnách bohnické jídelny. ()

P@\/EL

Ony některé voloviny, co tahle parta předvádí, jsou mnohdy hodně srandovní a skvěle baví, až se člověk diví, co všechno jsou tihle šílenci schopni pdstoupit. Na můj vkus si ale skupinka magorů kolem Johnnyho Knoxvilla kazí dojem naprostou převahou blití, sraní, chcaní a dalších nechuťáren, které rozhodně nepůsobí vtipně a akorát vytlačují lepší nápady. ()

Laboun

Kdo by snad čekal starší a "rozumější" partičku Jackass, nečekejte. Třetí díl opět graduje, ikdyž si mnozí z vás řeknou kam je to jen možné? Možné to je. Spousty velmi zábavných scén střídají kousky nad kterými jde rozum kolem, vše samozdřejmě proloženo řádkou nechutných záležitostí, které dle mého mohli udržet více na uzdě. Lépe řečeno udržet v žaludku;-) ()

floppy4

Presne typ zabavy usity presne na mna :-) ale dlho som sa tak dobre nezasmial niektore kusy boli zatial najlepsie co som od jackassakov videl. Vzdy sa zamyslam nad tym jak je mozne ze po 3 filmoch stale maju tak dokonale sproste a zaroven tak uzasne napady ktore potom realizuju. Bohuzial moj realny zazitok bol mozno tak tretinovy kedze som videl iba camrip :-(... snad to pojde v najblizsej dobe na SVK... ()

Denieel

Návrat na místo činu, které už bylo možná lehce dříve viděno, ale to je jedno, tahle partička mě vždycky rozesměje. :) 90% ()

EwO

Opět jsem se pobavil, kluci mě nezklamali. 3D je podle mne sice zbytečné, ale zábava kvalitní. Řekl bych, že Jackass udržuje svůj standart. ()

CrashHP

Je to taká v podstate blbá zábava, veci, čo robia oni by som si ja asi nikdy netrúfol, niektoré chcú fakt veľkú odvahu. Ako zábava super. Sú to vážne blázni :) ()

pelewi

Tak chlapi od Jackass ma znova pobavili ako aj v predošlých dieloch ale tento bol z nich najlepší! :D Veľa nových nápadov, niektoré už staré použité ale hlavné je, že sa na tom dá skvelo zabaviť. Veľmi odporúčam! :) ()

myst3ry

Je to už třetí díl. Tak proč se na to dívají lidé, kterým se nelíbily ani ty předešlé dva??? Fakt nechápu. Asi si tim kompenzují velikost svého penisu - tím, že to tady zkritizujou, řeknou, jak je to low, jak je to nechutné, ubohé trapné a dají tomu odpad! ... Ano možná to je low, ale prostě je to tak neuvěřitelně srandovní. Trošku se to opakuje, ale tak ono už fakt není co vymyslet. A upřímně se divím, že všchni z těch bláznů jsou ještě ziví. (Edit: Už všichni bohužel mezi živým nejsou - R.I.P Ryan Dunn) ()

Hrmak

Až na pár kúskov, ktoré sú fakt nechutné a človeku sa z nich chce zvracať sú Jackass 3 výbornou zábavou!! ()