Slušná zábava na dlouhé odpoledne - Hill s Tatumem jsou možná trochu překvapivě velice dobrý tandem; dobrých komických momentů je tu celá řada a navíc to brnká na nostalgické struny - starý Jump Street kdysi běžící na začínající Nově byl jeden z prvních seriálů, které jsem jako malý capart sledoval (v tomhle ohledu bych ale podotknul, že zrovna ona scéna se starým Tomem Hansonem nebyla úplně nutná). Zážitek trochu stáhl ke dnu plochý konec. 60%(6.3.2013)

• Kaka

Je to příjemně vulgární a kontroverzní věc, ale dějově je to nudná a sterilní záležitost. Takže až na pár gagů a několik solidních slovních obratů to je jen směska nevšedních situací a pár solidních záběrů. Ani ne komedie, ani ne kriminálka. Odvázané určitě, ale zase až tak mne to nebavilo. Chemie lehce pokulhávala.(23.11.2012)

Až moc fixace na ptáka, bez bílého make-upu těžko identifikovatelný Depp a pádný důvod, proč je Jonah Hill na vzestupu. Snad teď nepřijdou rebooty Střední školy Degrassi a Heleny a jejich chlapců…(22.7.2014)

Záchvaty smíchu pravidelně každých pět minut, hlavně ze začátku. To myslím jako verdikt bohatě stačí.(11.8.2012)

Naprosto ultimatni giga naklad. Puvodni serial jsem sice nevidel, ale to je v podstate uplne jedno, i kdyz tu ma cameo Johnny a vypada pri nem pekne drsne. Tady jde hlavne o to, ze Tatum s Hillem jsou naprosto hyper giga vymastena dvojka pubertaku, ktery se nejakym zazrakem stali policajtama. Takze neustale neco zesiraj a je to proste hrubozrna komedie, kde se pro nejaky fuck nejde daleko. Ale reziseri sli jeste dal a neustale tam rvou nejaky super cool zabery jak z tech nejlepsich akcnich filmu podporeny spravne udernou hudbou. Vysledek je mix mezi typickou pubertackou komedii ze stredni a buddy komedii o dvojce poldu a funguje to od zacatku do konce na vybornou a ja se prakticky celej film neprestal smat. Jasnejch 5*.(21.5.2012)