Parádní žánrovka, která se nebojí pálit do vlastních řad a shazovat sebe sama spoustou žánrových glos. Duo Tatum - Hill šlape jako po másle. Radioaktivní pavouk! Fuck you Science!(5.7.2012)

Upřímně jsem čekal, že za tímhle zaklapnu víko a spláchnu, nicméně nějakým zázrakem se tvůrcům povedlo vybalancovat na hraně trapnosti do docela snesitelné taškařice. Broskvovina to byla řádná, ne, že ne, avšak několikrát jsem nachytal verbala nahlas se hihňat, což je neklamným znakem toho, že je dílo schopno zaujmout i seriózního a erudovaného filmového kritika! Ťuťum je sice neherec, ale totální alfasamice a Jonáš Hnill šel po poslední příhodě při slunění na pláži, kdy se ho skupina odhodlaných Grínpissáků sveřepě snažila vtáhnout zpět do moře, asi do sebe, a z keporkaka se mu podařilo dostat na standardní váhu porážkové svině. Slizký jak cigánské hračky je sice neustále, nicméně alespoň člověk při pohledu na něj nemusí myslet tolik na to, jak se mu mezi zapařenými faldami dělá pásový opar. Bylo rovněž děsně roztomilé, že nám Džoník nezapomněl, co mu na stará kolena umožnilo hrát si na zfetovaného, přeplaceného piráta a nechal se za pár mega ukecat k minutové brigádě. Takže podtrženo a integrováno nehodlám tentokrát dělat Spáčilku ani její ohyzdnou dceru a s dementním výrazem v obličeji tomu napálím roztomilé dvě. (Pro všechny hnědopichy napadající integritu mého hodnocení: Zase jsem o víkendu řezal dřevo)(14.5.2012)

|| Scenár: Michael Bacall | Hudba: Mark Mothersbaugh | Produkcia: Stephen J. Cannell, Neal H. Moritz | Distribúcia: Columbia Pictures | Štúdio: MGM, Original Film, Lord Miller Productions, Relativity Media | Rozpočet: 42 miliónov $ | Tržby: 201,383,863 $ || Presne toto človek potrebuje na nenáročné večery. Ľahko stráviteľný príbeh presýtený so sviežimi gagmy, a pritom s hodnotnou výpravou a hereckou gardou. Tatum je veľmi príjemný na plátne, a jeho kolega v roli loosera k prekvapeniu nie je otravný. To sa stáva málokrát, ako aj gradácia pri tomto žánru, a to sa jednoducho cení.(4.9.2012)

• hellstruck

Je vidět, že pánové mají na čsfd převahu. Aneb stupidita u mainstream akčních filmů a komedií nevadí, ale u romantických filmů ano, že? :) Opravdu si připadám jako z jiné planety, ale zasmála jsem se možná tak u jedné scénky. Střední škola, večírky, loseři versus populární děcka, drogy. To tu bylo už nesčetněkrát v nespočetných obměnách. Už to vážně není originální. Ani směšné. A ne, Johnny Depp to opravdu nezachránil. Podle mě prostě trapárna, která by možná fungovala, kdybych ji sledovala s kamarády. A pod vlivem.(11.8.2014)

Skôr sklamanie, ktoré vsádza na sympaticky zohranú dvojicu Tatum-Hill ale z potenciálu, ktorý má k dispozícii, neťaží ani zďaleka toľko, koľko ho nakoniec ponúka. Kadencia vtipov je v poriadku, horšie je to s ich kvalitou, na každý vydarený pripadá minimálne jeden trápny, ktorý tvorcovia nedokážu adekvátne predať. Tento návrat na strednú školu nakoniec ničím neurazí, ale ani vyložene nenadchne a zďaleka najzábavnejším momentom filmu sú tak cameo roličky z pôvodného seriálu.(9.5.2012)