• emma53

Klasický mainstreamový snímek, který mě osobně nijak zvlášť nenadchnul a že bych se popadala za břicho smíchy, to už vůbec ne, dokonce občasné, místy trapné scény, které to měly snad obohatit, to potopily ještě víc. Film na jedno podívání a spláchnout, to je celý můj dojem z 21 Jump street.(13.4.2013)

Pat a Mat, ty krávo! 21 Jump street mě silně potěšil a už se nedivím, proč byl tento film tak výdělečný. Channing a Jonah jsou tak velcí ocasové, že to není normální. (V kladném slova smyslu). A já jsem dostal toho, čeho jsem očekával. Humoru především. Původní seriál mi to nepřipomnělo, ani ze špinavého hajzlíku českých vlaků, ale jeden parádní odkaz ke konci tam byl. Tak snad to pobaví :)(21.5.2012)

Má to vynikajúce momenty: každá scéna, v ktorej je Ice Cube ("Teenage the fuck up!!!"), úprimné doznanie policajného riaditeľa ("Už nemáme nové nápady, tak skúšame staré sračky, možno niektorá zaberie."), problémy s explóziami a geniálne finálne dvojcameo. Okolo toho sa ale vŕšia trapasy, ktoré proste nie sú vtipné. Veľa dobrých liniek (chemikárka je jasne najzábavnejšia postava) zostane nevyužitých. A chémia hlavných postáv nie je až taká dobrá, ako by sa patrilo - Channing je väčšinu času totálne mimo postavy. 5/10(13.5.2012)

Sledovat v jeden den Cronenbergovu Metodu a 21 Jump Street je asi podobné jako lízat zmrzlinu na Sibiři. Absolutní šílenství..... Jump Street je výborná zabava, naprosto neočekávaná, protože Tatuma rozhodně nemusím. Tady se ovšem ústřední dvojice hodně vyšperkovala, pomohl jim k tomu samozřejmě scénář a kvantum hodně přitažených situací. Veliká škoda že Američani jsou pohlavně nedospělí, jak jinak si vysvětlit další várku vtípků na téma Pincek a Varlata. To opravdu se nemůže obejít jediný film bez tohodle? Jinak po delší době hoooodně dobrý Buddy Movie. PS: Ice Cube v roli policejního náčelníka je borec.(15.6.2012)

"PANE, POKUD BUDU MUSET NĚKOMU VYKOUŘIT PÉRO... TAK TO UDĚLÁM. NERAD, ALE UDĚLÁM." Kluci jsou kluci. Nahláškovaná ultrapohodovka, s láskou parodující akční žánr (a speciálně Baye) a ideální do dvojprogramu se STARSKY A HUTCH, JEDNOTKA PŘÍLIŠ RYCHLÉHO NASAZENÍ, BENGA V ZÁLOZE nebo ZELENÝ SRŠEŇ. Permanentně nasraný a hypervulgární černošský kapitán Ice Cube a retardovaná honička po ucpané dálnici plná přebíhání a nevybuchujících aut jsou boží.(12.7.2012)