• hellstruck

Je vidět, že pánové mají na čsfd převahu. Aneb stupidita u mainstream akčních filmů a komedií nevadí, ale u romantických filmů ano, že? :) Opravdu si připadám jako z jiné planety, ale zasmála jsem se možná tak u jedné scénky. Střední škola, večírky, loseři versus populární děcka, drogy. To tu bylo už nesčetněkrát v nespočetných obměnách. Už to vážně není originální. Ani směšné. A ne, Johnny Depp to opravdu nezachránil. Podle mě prostě trapárna, která by možná fungovala, kdybych ji sledovala s kamarády. A pod vlivem.(11.8.2014)

Asi som bola fakt správne naladená na takúto blbinu, lebo som sa často a schuti smiala. Takže si títo pakári zaslúžia 4*.(19.8.2013)

Mohl bych lamentovat nad tím, že pod jiným režisérem by lépe fungovala ta ‚buddy-chemie‘, ale pak jsem si vzpomněl na tu R-kovou nálož sprostých vtipů, a seznal, že ač to má svá hluchá místa (mínus pět minut stopáže by nebylo na škodu), řval jsem smíchy až příliš často na to, abych to jen tak zatratil do vod průměru. Už jen ten moment, kdy týpkovi ustřelí penis a on ho pak sbírá zubama ze země, je něco, co prostě normálně nepotkáte.(18.5.2012)

No, popravdě jsem tomu moc velké naděje nedávala, protože poslední dobou jsem narazila jen na pár dobrých komedií. Ale tenhle film mile překvapil. Je to milé a vtipné. Na zpříjemnění pochmurného dne ideální, možná stopáž filmu mohla být o něco kratší, ale i přesto jsou to 4*.(8.5.2012)

Smrtonosná zbraň 5 pro diváky Community. Našláplý buddy-movie s parádně sehranou a uvolněnou dvojkou, který jede během akce i lehkýho školního vtipkování. Velká radost.(17.5.2012)