Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

cogi odpad!

Vzkaz pro všechny, kteří okomentovali tento brak, že je úžasný, že nadchl a že nezklamal. Já jsem fanouška téhle serie, ale popravdě jsem se uzývala ke konci, bylo tu nudné, suchopádné, nevšimla jsem si nějakého klasického vtípku, některé děje byly předvídatelné, normálně bych asi dala jednu jedničku, ale za skutečnost, že se opovážili natočit takové pokračování dávám odpad! ()

Luisis

Čekal jsem průser a ten se také dostavil:-)Párkrát jsem se opravdu zasmál, ale většinu příběhu tvoří jen tupé a "nonsense"uplácané scénky.Doufám, že u Jebalů se nic zvláštního do budoucna nestane, aby jsme o tom náhodou nevěděli v dalším pokračování.Stop Fockers!! - 25% ()

Kaučuk03

Bohužel to příjemné pnutím mezí Stillerem De Nirem, které sálalo z 1 a trochu z 2 se zde nadobro vytratilo. Příliš strojené konflikty bez vtipu a tlačení na emoční pilu tenhle sníme naprosto zazdily. Za zmínku snad stojí jen scéna v bazénku plném plastových míčků, jinak bohužel žádný zapamatovatelný moment zde nebyl. ()

foundation

O akýchže vysokých kvalitách prvých dvoch dielov to tu niekto blábolí, to je vážne pre mňa záhada ale pravda je jedno. Tretie pokračovanie je ešte slabšie ako dva filmy pred ním čo mu stačí akurát na tú jednu maličkú hviezdičku z ľútosti za De Nira ktorý by mal oprášiť niečo zo svojho skoršieho hereckého umenia. Typická pseudokomediálna chujovina s čistučkou a priehľadnou nálepkou made in USA. ()

Kingjiri

Rodinka Jebalů a její příhody se vrací již ve třetím pokračování, které ale na předchozí dvě vůbec nemá. Charaktery postav mě stále baví (nejvíc asi podezřívavý agent v důchodu Robert de Niro), jenomže vtipných momentů a příhod oproti prvním dvěma dílům rapidně ubylo. Při tom si myslim, že by se příhod na téma "převzetí hlavy rodiny nad rodinou Jebalů", dalo vymyslet hodně. Více, než tři slabší hvězdy dát nemůžu. ()

darkreider

Ale áno, napriek všetkému tomu jednoduchému humoru, ktorý je pre mna ťažko stráviteľný ma De Niro a Hoffman vždy potešia. Takže toto kočkovanie a hranie na špiónov mi nevadí a dokážem sa decentne pobaviť. ()

dainio

Od výborné "jedničky" a solidní "dvojky", jsem se dostal k dosti průměrné "trojce". Čím to je ? No hlavní příčinou, je fakt, že v tomto pokračování se už opravdu vaří z vody. Není to už zkrátka tak nápadité a trefné. Originalita předchozích filmů je "ta tam". Nevím, zda-li zápletka s kmotrem "Jebalem" byla ta správná. Určitě se to dalo zvládnout lépe. Nicméně, nějaké zábavné scény se ještě dají naleznout. Tak třebas, vpichování injekce do penisu, krájení krocana či šarvátka na narozeninové oslavě. Škoda, že takových scén nebylo víc...no...ale, už je to tak, no. Jako velkou plusovou hodnotu dozajista beru účast krásné Jessicy Alby (ta i ukáže své přednosti). Celkově tedy hodnotím za ***. Nenadchne, nezklame -- zkrátka, takový průměr na jedno rodinné posezení u čaje a bábovky, s puštěným DVD filmem. ()

Viky.05

Trapne situace vyřešene s gracii kde Kevin dava tomu všemu třešničku na nedopečenem dortu. Mělo to byt lepši. Hlaška: "Počkej Jebale(na Grega Jebala)"-otoči se sanitak a řika- "Proč mi nadava?? Pane, my se Vám snažime pomoc". ()

guri odpad!

Tvorcovia zrecyklovali vsetky napady z prveho dielu v diele druhom. Povedali si, ze to na divakov skusia opat, no tento vyzdimany zlatanec je na mile vzdialeny comukolvek priemernemu. Klobuk dole za to, akym sposobom sa im podarilo tento herecky ansabel prehovoril na tuto "vec". Gaylord Focker a Jack Byrnes by sa mali navzdy udobrit alebo by Jack musel dostat o trochu silnejsi infarkt, lebo ak by o nejaky ten rok prislo, nedajboze, pokracovanie, radsej by som si infarkt sposobil sam, nez by som to mal pozriet. PS: Nebolo De Nirovi trapne spominat v malych Fockerovcoch niekolkokrat Krstneho otca a poskakovat okolo Grega ako Jake La Motta a pri odkazoch sa svoje Oscarove ulohy totalne tak dehonestovat sameho seba? ()

MrGregor

Neporovnatelné s prvním dílem a dokonce ani s druhým dílem... Pár vtipů dobrých, ale značná část už je americky-vtipná a trapně-americká. Film nestojí za moc velký rozbor, jedná se prostě o pěknou jednorázovku pro klidný večer, u které mi její shlédnutí nevadilo, ale pravěpodobně bych se na něj znova nepodíval. Takže shrnutí: Klidný, pohodový film, který naplní nevelká popracovně-večerní očekávání a o kterém pravděpodobně ani nebudete vědět, že jste jej shlédli. ()

Torgal

Veľmi smutný úpadok série. Však tu v podstate nie je žiadny humor. Nehovorím nevtipný humor, žiadny. Ale to málo z neho čo tu ostalo je nevtipné, to je pravda. Navyše ešte aj z De Nirovej postavy drsného ex-agenta urobili neškodného starého pána. Veľmi, veľmi smutné. 3-/10 ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)