Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Evelynne

Oproti prvnímu (i druhému) dílu je tenhle docela slabota. Owen Wilson alias Kevin mi připomínal až moc Jeníčka ze Zoolandera a ve filmu je dost vtípků při kterých se cítíte spíše trapně, než abyste se za břicho popadali smíchy. Vtipné scény ale určitě nechybí, v druhé části filmu je jich dost. Něco mezi dvěma a třemi hvězdičkami.... ()

deathgrab

Do třetice to už není ono! I když ja byl velkej fanoušek předchozích dílů , nemohl jsem se přestat smát tak tenhle díl se už jaksi lišil. A to že se Jack Byrnes (Robert De Niro) s jeho zeďem snáši vás i zamrzí když zavzpomínáte na starší díly. Ale i tak doporučuju na takové ty večery co nemáte co dělat se hodí. ()

slimi2

Bohužel nemůžu hodnotit jinak než jednou hvězdičkou a ta hvězdička je jen díky tomu, že jsem byl sympatizantem úvodních dvou dílů. Musím s nelibostí konstatovat že Fotři jsou lotři jsou prvním filmem, kde jsem si po úvodních 10ti minutách promítání v kinosále přál, ať už ten film skončí. Při vtipech, či scénkách jsem měl z 95% vždy nepříjemný vnitřní pocit trapnosti a i přes oblíbenost účinkujících herců (Owen Willson, Jessica Alba, Robert de Niro, Ben Stiler) jsem cestu z kina domů strávil nechápavým kroucením hlavy proč vznikla nejzbytečnější trojka co jsem kdy viděl. U mě to nezachránila ani Jessica ve spodním prádle a to je co říct:-) ()

samurraj

Výborná komedie. Nira i Stilera můžu a strašně se mí libilo, jak pořád nadhazujou toho kmotra :-))) supr komedie já jsem se nasmál. ()

senoritar

Komedie, která neurazí, ale ani příliš nenadchne. Pár opravdu vtipných okamžiků nezachrání sestupnou tendenci této série. Ben Stiller a Robert De Niro jsou sice skvělí, ale ani oni nezachrání vše. Pobavila jsem se, ale jednou vidět, mi stačilo. Doufám, že není v plánu další díl ()

ixel1

Naprosto zbytečné pokračování, které už stejně nic nového nepřináší- dokonce ani žádný výrazný děj to nemá. Ale hlavně ten vtip z přechozích dílů, ten tam chybí jako sůl ()

ghostwo

Slabota. Chvílema to na mě působilo, jak nějaký hodně špatný nezávislý film. Film má poměrně pomalé tempo a zdálo se mi, že se ani moc nepokoušejí o nějaký humor, což je trochu divné u komedie. Opravdu nevím co to mělo být. ()

vojtyp

Asi záleží v jakém rozpoložení to sledujete (narozdíl od minulých dílů), já sem v kině seděl vedle takovýho koko.. (kámoš), že sme se od začátku do konce nepřestali smát... První díl asi nejlepší, ale tohle jde hned za něj na 2. místo :D a závěrečnej REMIX? Ty krááááááááááááááááááááááááávo :D ()

schuby252

Na první dva díly to nemá, ale zas tak moc to za nimi nezaostává a to mě mile překvapilo, ve filmu bylo dost scén, kde jsem se opravdu dlouze zasmál. Tento film si zaslouží 4 hvězdy. ()

jayjay11

Katastrofa na pohľadanie!!! Bez homuru sa vlečúci film. Škoda peňazí. Fotri sú lotri sa nedá porovnávať s predošlými dielmi 30% ()

StandikK

No, ono raději mělo být 2x a dost...Toto pokračování si mohli docela tvůrci odpustit. Tento díl ničím nepřekvapil, srandu odkoukal od předchozích a navíc i té srandy zde bylo docela málo...Slabota ()

Novik

Fotři jsou zpět a líbily se mi víc než 1 díl (na 2 to nemá ani náhodou). Jsou tu ale ovšem horší scény u kterých se vyloženě nudíte naštěstí to zachraňuje De Niro a Stiller kteří opět zvládají svůj komediální standart (velmi mě mrzí menší účast Hoffmana a Streisand). Nejlepší scéna? Stiller a De Niro v bazenu plném balonků a do toho parodie hudbu v "Jaws". Ano, máte štěstí že jste dopadli tak jak jste dopadli ale už žádné díly nedělějte. :) ()

Misabarry

...přichází studená fronta... * za toho de Nira dětská oslava je hodně crazy, snaží se vršit gagy, ale už to negunguje ()

k.rakonos

Nebylo to vůbec špatné, bavili jsme se celkem dobře celá rodina. Akorát jsem musel dětem vysvětlit, co to je erekce a co to znamená přefiknout. Na pár lechtivých dialogů víceméně rodinná komedie. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)