Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

partyzanka odpad!

Myšlenka dobrá, pohřbil jí však namistrovaný oslizlý dlaždič. Pro televizi Prima docela ostuda, jakož i pro diváky, kteří nad samoúčelně vulgárními výlevy páně dlaždičova učůrávají blahem. Ale my jsme národ přízemních buranů, tak co bych chtěla... ()

Kosir

Podobně jako u Babici, zase kompenzace, tentokrát negativní. Nedokážu posoudit, podle toho co vidím, jestli opravdu vařit umí, nebo ne. Faktem ovšem je, že na "jeho" edukačních kurzech ho často nahrazuje Vaněk (Peklo na talíři). Na koncepci pořadu se mně zásadně nelíbí, jak nekonzistentně šéf postupuje. Když je jídelní lístek pestrý, tak ho zjednodušuje, když je krátký, tak ho propracovává, když dominuje francouzká kuchyně, tak navrhuje českou. Když se vaří po česku, navrhuje italskou. K vulgaritám jsem neutrální, jeho útoky na Babicu jsou ovšem k jeho škodě. Co opravdu oceňuji, to jsou bonmoty. Vtip nepostrádá! ()

Gorgon

Pohlreich ví, co dělá. Opravdový mistr. Kdyby všichni práci brali jako on, jak by tu bylo krásně.... V pořadu to možná až moc hrotí, ale od toho je placený, aby dělal show. Jinak jedna z věcí, která snad trochu probudila nejen spoustu majitelů restaurací, ale i jiných drobných podnikatelů. ()

sedlis

Kterak tlusty kuchar s prasecim ksichtem s IQ tykve a arogantni a sprostou mluvou ke stesti na Prime prisel aneb cim vetsi hovado tim vetsi sledovanost..sorry, v zadnem pripade neporovnavam s english verzi GR ani jinou kulinarskou podivanou, ale nechapu, jak par lacinych a sprostych hlasek muze mit takovou oblibu a hodnoceni.. ()

janececek

Hlavní aktér Zdeněk Pohlreich mi je silně nesympatický .. tím celkově padá i moje hodnocení, protože sledovat ho skoro celou hodinu, je pro mě víc než utrpení .. 20% ()

Milonak

Takže tady máme Pohlreicha. Pořad "Ano, šéfe" naprosto splnil svůj účel - a to zejména z pohledu Primy a Pohlreicha. Oba na tom obrovsky vydělali - Prima konečně natočila pořad, na který se dívá velká masa lidí a Pohlreich se zprofanoval v TV a udělal si krásně nenápadně reklamu na svou restauraci a své jméno. Pohlreich samozřejmě umí vařit, ale jeho chování a rady jsou směsicí těch upřímně myšlených a těch, které prostě musí zapadnout do naplánovaného konceptu TV Prima. Samozřejmě má pravdu v mnoha věcech, spousta majitelů má k manažerům na hony daleko a některé "kuchaře" bych ke sporáku vůbec nepustil. Na druhou stranu má někdy naprosto zcestné názory - chtít ve vesnické, nebo maloměstské knajpě začít vařit italskou či jakou kuchyni namísto pořádného guláše je prostě nesmysl. To, že mluví jak dlaždič mě celkem otravuje, na druhou stranu má velkou spoustu dobrých hlášek. Co mně ale vadí, je klasický scénář - kamkoliv přijde, stojí jídlo dle jeho názoru za h...o, ale po návratu po nějaké době téměř v každé hospodě skvěle vaří a to ti stejní kuchaři. Tak tomu asi moc věřit nemůžeme....Krásný byl okamžik v jednom z dílů, kdy po cca půlhodině jeho přednášek začal vařit společně s místním kuchařem a lidem víc chutnalo od místního. Jak jsem už psal, vařit umí - ale patent na úspěch vždycky nemá. Bohužel se v tomto pořadu objevil i samozvaný král české gastronomie - podivná osoba jménem Roman Vaněk - a tím pádem šlo vše do kytek.... Za to, jak se člověk může podívat na další "zajímavé" vzorky lidí dávám 50%. ()

hofiktom

Pana Pohlreicha mám docela rád a Ano, šéfe! je jeho nejlepší pořad a on je ideální pro tento typ pořadu - drzý, vulgární, umřímný a umí hodně dobře vařit. Formát pořadu se mi líbí a není díl, kdy bych se nezasmál nějaké hlášce. Za mě 80% a chci další nové díly.. :) ()

Von Kempelen

Vždycky mi bavilo na šéfa čumět, byť bylo utrpení odolat pokušení a nezačít po skončení pořadu kolem jedenáctý večer péct kachnu na pomerančích, ale pak jsem se dozvěděl, jak trapně nahraný to je, jak jsou účastníci tlačený štábem do vypjatejch situací a jak se třeba i konfliktní scény několikrát opakujou, protože byly špatně nasvícený a to mi vyvedlo z naivity o skutečný reality show. Opravdové emoce:-). ()

klejtopajda

Rázný, neúprosný, vtipný a s vybraným slovníčkem Zdeňka Pohlreicha je tento pořad pro mě jedničkou :D Vždy se ráda podívám a pobavím. ()

Vodin

Ano šéfe s Gordonem Ramseym, mě vůbec netankuje, ovšem Pohlreich to je kapelmaister :D Jeho hlášky mě zabíjejí :D. Ne takhle, je potřeba dneska lidem otevřít oči, protože některé hospody se rovnají prasečákám a gastronomii zavodních jídelen z 80 lét a jako,že jich není málo. Mě přijde v některých dílech,že to snad ten bordel musí být domluvený, protože to si aspoň než přijedou nemůžou uklidit?, mě by bylo stydno před tou kamerou. Restauratéři pořád dokola říkají, musíme vařit ˇˇnepoživatelný blafyˇˇ za nízkou cenu, jinak nám nikdo nepřijde, pěkný hovno a výmluvy,U nás jedna pořádná kvalitní restaurace a jde na dračku a přece i toho provozního to musí jinak těšit, než vařit sračky ne? 95% ()

DavidAAAA

S tímto pořadem jsem byl od počátku velmi spokojen, ovšem teď, po začátku vysílání 8. řady bohužel. Pohlreich dost ztratil šťávu a celý pořad duši a vtip. Hodnotím jako celek, dříve to byla exkluzívní zábavná pokoukaná, která se nyní svezla na úroveň odpadu. Nyní je vidět, že vše se lopotí od jednoho bodu scénáře k druhému, bez náznaku invence, překvapení a vtipu. Je mi moc smutno z toho, na jak mizernou úroveň Ano šéfe kleslo. ()

krokoss

TOP 5 nejhorších TV kuchařů Česka 1.Jiří Babica (Babicovy dobroty,Babica vs. Sapík) 2.Láďa Hruška (ve všem v čem účinkuje) 3.Jaroslav Sapík (Babica vs. Sapík,Česko na talíři) 4.Mirek Horák (Jak šmakuje moravsko-slezko) 5.Ivan Vodochodský (Mňam prima vařečka,grilujeme s vodouchem,Ohnivý kuře pod pokličkou) Kdyby jste měli nějaké další kandidáty s radostí Topku rozšířím :))) ()

Petra.Dusbab odpad!

Ne. Ne. Ne. Tohle je pro mě tedy doopravdy odpad. Ztrapňování restaurací, kuchařů a Pohlreich se v tom vyžívá, každý díl stejný, no hrůza. 0/10. ()

vince_c

Některé díly jsou opravdu neskutečné. Pohlreich umí na situace reagovat s hezkým vtipem. Škoda, že to někdy trošku přehání. ()

Pelidor

Jako televizní šou je to skvělé. Jenom by mě zajímalo kolika restauratérům Zdeňkovy rady pomohly. A jak se tento propagátor kvalitních surovin morálně srovná s tím ,že dělá reklamu na sračky z Kauflandu. Za ty prachy asi dobře. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj