Téměř kilometr dlouhý nákladní vlak bez posádky, který veze nebezpečný toxický náklad, se řítí krajinou směrem k hustě osídlené oblasti. Bývalý inženýr a mladý průvodčí mají riskantní plán, jak ho zastavit…  Masivní lokomotiva bez obsluhy, které přezdívají Bestie, veze toxický náklad a řítí se zběsile krajinou. Je téměř nemožné ji zastavit, vše, co se jí postaví do cesty, se vypaří. Bývalý inženýr a mladý průvodčí mají neuvěřitelný plán – čekají na Bestii na palubě dalšího vlaku ve snaze ji zastavit a zachránit tak nedaleké město před ničivou katastrofou. V tomto napínavém thrilleru Tonyho Scotta uvidíte držitele Oscara Denzela Washingtona a Chrise Pinea. (oficiální text distributora)

racing666

Klasický Tony Scott, jak ho známe. Skvělá kamera, skvělý střih, slušnej akčňák, velký napětí, dobrá akce, rychlej spád - 80% ()

evca_007

Nedoporučuji koukat se na tento film před spaním...celou noc jsem si připadala jak ve vlaku. Jinak mě se film líbil. Nový nápad... to se cení. ()

imaginer21

Z teroristických vod do čirého dramatu? Pod rukama Scotta v hávu hi-tech akčích vychytávek a nepříliš otupělých či diváka zdržujících dialogů to dopadlo opravdu obstojně. Člověk marně hledá nějakého padoucha, když už je na stoličce Scott a v kabině Washington s Pinem, jenže za to holt může jen Scottův cejch předchozího výběru. Tady stojíme proti technice, samozřejmě to trošku skřípe v mezích logiky, ale srdce vám přitom bez ustání pumpuje o stošest a to je hlavní. ()

MAXIKILLER

Denzel Washington a Chris Pine vytvořili dobře fungující a charismatickou dvojici kolegů, kteří jsou jedinou nadějí na zastavení smrtonosného vlaku. Myslím, že z námětu bylo vytřískáno maximum, a tak je Nezastavitelný nefalšovanou akční a adrenalinovou zábavou. ()

B3njamin

Tento děj jsme už viděli několikrát....jednou z Voitghtem, Brosnanem a pak v několika tv filmech.....nějakým záhadným způsobem se vždy splaší vlak a pak je několik způsobů jak ho zastavit.... no od Scotta bych čekal více...škoda, že jeho poslední film byl takovýto.. ()

faktor_xx

Osvedčená klasika od Tonyho Scotta....klasická akčná dráma v novom šote, v novej vizáži a s pútavým dejom....už osvedčené herecké nadštandardné výkony od Washingtona a Pinea.....klasické efekty bez nejakých veľkých, v dnešnej dobe čoraz viac zaužívaných, počítačových efektov....proste osvedčená klasika....skvelý film na oddychové vypnutie od sveta a zúčastnenie sa na záchrane vlaku a mesta....80% ()

kuře.gril

Sympatický film, nicméně by mi nevadilo vynechání scén "skoro zdemolovaný vlak plný dětí", "skoro sražení koně" a "skoro přejetý hlodavec, přebíhající přes koleje". A taky mi trochu vadilo, že zápolení hrdinů s vlakem sledovali jejich blízcí spíše jako nějaký závod, než jako (pravděpodobně) boj o život. Pořád ale Nezastavitelný zůstává napínavým, originálním filmem. ()

MiniRecenze

Na tento akční-dramatický snímek jsem vlastně dostal tip.A musím za něj potom poděkovat,protože jsem se bavil.Nápad není bůhví jak originální,ale zde to pasuje a D.Washington má roli "ušitou na míru".Navíc milovníci vlaků si zde příjdou na své a rozpočet(100mil.d.) je zde pěkně "rozprostřen" a je viditelně poznat.A musím pochválit zvukové efekty,které jsou na vysoké úrovni.Akorát co si budeme nalhávat,že "amíci "musí ukázat nějakou tu přehnanost.Opravdu jsem se bavil je zde akce,napětí a vlaky. ()

yelcin

Rozumiem tomu americkému pátosu , kde na konci po záchrane mesta sa všetci šťastne objímu , zapózujú do kamery a všetko je fajn. Je pravda , že film mi rýchlo utiekol , lebo akcia sa pekelne zrýchľovala a v duchu som tiež D.Washingtonovi pomáhal zastaviť ten vlak. Len nerozumiem tvorcom a producentom čo si myslia , že sme všetci ovce a nechápeme fyziku! ()

bonovox

Kvalitná rozlúčka Tonyho Scotta so svetom filmu, aj keď v roku 2010 to ešte nik nemohol tušiť...Veľmi kvalitné tempo a hlavne neokukané prostredie zo železníc zvyšujú tomuto snímku hodnotenie. ()

paradoxman

Druhé shlédnutí a stále stejný nářez jako poprvé. Tony se rozloučil typicky výborným snímkem z netypického prostředí. Děkuji. ()

WoodoX

Režijne vyšperkovaný film s vhodným obsadením. Napätie sa dalo vyslovene krájať, ani chvíľu som sa nenudil. Skutočne kvalitný film. ()

jiricek86 odpad!

Na to jak brilantní je ve filmu kamera..(snímání akčního průjezdu vlaku) ..je scénář hodně mizerný! Jak se může stát , že v akčním dramatu, kde jde především o to, jak se týmu záchranářů podaří zastavit rozjetý kolos vlaku, se vlak v polovině filmu zastaví sám od sebe.. že si strojvedoucí v půlce filmu najednou uvědomí, že vlak prostě zastaví brzdnou pákou..!! Co to je za blbost?! Divák v napětí očekávající, co se bude dít, jaké rozuzlení nám scénárista přichystal, jaké překážky ještě musí hlavní hrdinové překovat, než se jim podaří vlak zastavit.. Nic! Vlak prostě zastaví. Shit! Kdo psal scénář? Mark Bomback? aha," jak jste mohl vymyslet takovou chybu?" A pak..vnímám i velké rozdíly ve filmových tricích..některé povedené v tradicích klasického Hollywoodu a některé tak okatě fádní, že je mi z toho blbě; vysvětlete: jak se dva proti sobě jedoucí nákladní vlaky sobě vyhnou v rychlosti, kdy vlak nutně musí vykolejit, když odbočuje na vedlejší kolej tak, že prostě nevykolejí..projede dál, ten pocit prostě nelze pochopit.Noa do posledního vagonu narazí protijedoucí lokomotiva tak, že prostě nelze odmyslet, že poslední vagon je prostě nějaká papírová krabice..Nelze jinak než orazítkovat film: Odpad! vyhodit do kontejneru.. ()

ill

Šokující neúčast prezidenta Spojených států v okamžicích nejdramatičtějších přidává filmu jednu hvězdu. ()

fritol34

Ale jo proč ne, jenže mi hrozně vadí když se nepovede něco co se povést má, například ten výsadek a proč zrovna v tu chvíli musí brzdit. A pak je tady odstranění všech osobních problémů díky hrdinskému činu to by člověk blil, ale zas tak hrozný to nebylo a nejspíš napíšu ježíškovi o vláček. ()

brodži

Hrátky o čas a dostatek napětí. Tak by se dal shrnout nezastavitelný. Dobře zpracovaný film z prostředí vlaků kdy se jeden stane nezastavitelným, protože přijde o strojvůdce. Zajímavá podívaná, která pumpuje do diváka dostatek napětí po celou dobu filmu. 4* ()

R.I.P. Tony Scott (1944 – 2012)

R.I.P. Tony Scott (1944 – 2012)

20.08.2012

26.01.2011

Tony Scott a Jack Bauer?

Tony Scott a Jack Bauer?

21.12.2010

Prozatím jde o drb, ale pustil jej do oběhu bývalý výkonný producent seriálu 24 hodin Howard Gordon, takže si zaslouží pozornost. Filmové pokračování akčně špionážního seriálu se připravuje už dlouho… (více)