Malejhoch

Tenhle typ americkejch komedii nesnáším. Extra patriotickej, samý vlaječky USA, trika USA, Burger King atd. Humor postavenej na "legraci", když si někdo prdne nebo hodí hubu do sraček. Všechny alespoň trochu vtipný situace jsou obsažený v traileru. ()

Maki89

hoci je tento film jedno velke otrepane klise, tak som sa skvele bavil - samozrejme v ramci moznosti... mal som sa na co pozerat, mal som sa na com zasmiat... ako oddychovka na vecer celkom fajn...6/10 ()

MiCM

Naprosto perfektní. Sandler ty filmy umí dělat. Standartně se to povedlo po všech stránkách. A myslím, že dát do kupy všechny tyhle herce není ani náhodou samozřejmost. A i tady na csfd poskytl A. Sandler "lidem" možnost hrát si zase chvilku na hrdiny a kritizovat něco co se povedlo. Takže super, každý si přišel na své.. :-) Jenom je škoda, jak teď letí všude říkat, že si každý cení komediálních žánrů, ale s hodnocením to pak vypadá naprosto klasicky.. Průměrné drama zásadně lépe hodnocení jak perfektní komedie..marné.. ()

terunka003

Veselé, rodinné, milé, bez zákeřností × rádoby veselé, nudné, bez děje, improvizační, americké, hulvátské. Byla to škoda, zrovna taková super parta komediálních herců a film o ničem. Ani ty vtipy nebyly dobrý, byly takové nějaké trapné, zasmála jsem se dvakrát a to u "Bujááá!" a u pána v sádře. Scénař podle mě vymýšlěli rovnou na place, což byla docela nudná improvizace, a jako Američani se projevili, takový burani trochu. Prostě škoda film.. ()

Iwory_

Moc dobrý film u kterého sem se nebál smát se nahlas po celém domě. Proto dávám čtyři hvězdižky a nechápu jeho tak slabé celkové hodnocení. ()

_DAVE_

Silnější tři hvězdy pro odpočinkovou "Sandlerovku" která si bere na paškál změnu hodnot u nynější dospívající generace. Zatímco v "osmdesátých" se rodiny s dětmi družily u ohně, opékali buřty a hráli na kytaru, dnes je každý zalezlý na sociální síťi nebo u PS3 a řeší jak velká by měla být příští placatá televize. Jo dnešní doba je prostě taková. ()

neoBlast

Čekáte od Sandlera ultimátní nekompromisní komedii kde se nebojí mlátit důchodce golfovou holí či chytá hakysak mezi svoje půlky? Nebo spíše obdivujete Sandlera v roli stárnoucího tatíka co se musí najít své místo v životě a přitom přiučit něco své synky? Pokud se vaše vidění Adama Sandlera shoduje spíše s mojí druhou otázkou, tak jsou Machři pro vás. Jinak ruce pryč, protože mimo pár scén (většinou když ústřední pětice nezávazně blbne) nedostanete nic co by stálo za obětování jindy nevýznamného počtu mozkových buněk. 35 % ()

Phietros

Slušnej nápad, nabouchat vedle sebe všechny známé komiky k nim známé herečky a natočit trhák.. Jenže v tomto případě jde spíše o rodinnou oddychovku u které si říkáte, sakra proč to neudělali jinak, než prostou ukázku odlišných rodin na chatě?! Místa k zasmání tam jsou, nebudu tvdrit že né(spíše druhá polivina filmu), ale jinak nic oslnivého! Když už bych natáčel něco takového, tak už bych se zamyslel nad tím, aby to pořádně fungovalo a byla to komedie na kterou si vzpomenete! No nic holt sandler a spol, jak tady někdo píše na Stallonovo Expendables nešahá ani po kotníky a je to veliká škoda.. Co se týče příběhu, tak naprosto jednoduchá zápletka. Jako malí vyhrají s trenérem zápas v basketbalu a slaví ho na chatě u jezera. Po 30 letech trenér zemře a všichni se sejdou na jeho pohřbu. Aby uctili památku odjíždí na onu chatu i se svími polovičkamy a dětmi, kde chtějí taky rozptýlit jeho popel... ()

uiu

Po shlédnutí už chápu tak nízké hodnocení zde. Není to typická Sandlerovka "pro celou rodinu", ale už od začátku jde hodně vidět zaměření na publikum 30-50 let. Po letech se sejde skupinka kamarádů z dětství, při příležitosti pohřbu jejich trenéra z mládí a začíná kolotoč vzpomínek a uvědomování si, že už nejsou ti mladí puberťáci, ale tátové od rodin a milující manželi a rozhodnou se strávit víkend zase jako za starých časů, takže vytáhnou rodiny na chatu nebo do aquaparku a to všechno je doprovázeno vtípky narážející na jejich mládí či stáří. Celé se to snaží útočit na to, že diváci vědí, jaké to je být starostlivým otcem a manželem a sejít se po letech s přáteli, které jste znali jako děti a na tom působí veškerý humor. Někomu to sedne, někomu ne, já se poměrně bavila. ()

BoncheR

Čím viac krát som to videl, tým lepšie sa mi to zdá. Je to ako s gulášom. Čím viac krát ohriaty, tým lepší. :D ()

T-pack

Nebudu s tím bojovat a dám rovnou za čtyři. Ze všech Sandlerovek, které jsem poslední dobou viděl, vycházejí Grown Ups jako moc hezký průměr. Srovnávání dětství obou generací si samozřejmě mohli tvůrci odpustit, každopádně já se naprosto upřímně u filmu bavil. Některé trapné pokusy o vtipy zachraňují slovní přestřelky a narážky, které tvoří nezvykle velkou část použitého humoru. Ze všech těch rodinných hodnot se mi zpětně možná dělá zle, nicméně během snímku ani tolik nerušily a to se zřejmě počítá. Z toho množství komediálních ansámblů, co jsem dodnes viděl, mi tenhle asi nejvíc připomíná můj gang, byť je starší a povětšinou opatřen manželkami a dětmi. Zní to dobře - na pár dnů vypadnout s kámošema k jezeru. Takže tu hvězdičku navíc za naději, že po třicítce prožiju podobnej film. ()

Pavlínka9

To bylo pořád - "Viděla jsi Machry? Ty jsi ještě neviděla Machry?" A pořád dokola...Tak jsem se tedy na to konečně podívala a podle všech těch dotazů jsem měla čekat něco asi super úžasného, ale já jsem se bavila průměrně. Ano byly tam vtipné hlášky, to ano, vedl to Sandler, jako i jeho postava, ale spíš bych chtěla ten "dům u jezera", ve kterém všichni bydleli :) Ten byl vážně super :) Zajímavá různorodá pětice i se svýma ženama, ratolestma a i dalšíma "věcma" na nohách své tchyně :D Dcery jednoho z hlavních hrdinů byly fakt kočky a byly zajímavým spestřením :) Jak pro muže, tak jejich manželky :) Nejvíc se mi líbily reakce na psa, u kterého si nikdo nebyl jist, co to je za zvuky, které vydává :D Ten mě bavil nejvíc :) Ten film je krásnou ukázkou toho, co děti dnešní doby provozují ve svém volném čase a jak se bavila mládež před 30ti lety - a hlavně i před 10ti, kdy si sama vzpomínám, že já jsem stále někde lítala a byl problém nás vždy nahnat dom :) ()

hroubek

Sandler zas na nás útočí svojí novou komedií,která přes všechny trailery může příjemně potěšit.Herci jsou sehrany krásně se na ně kouká a vtipy taky újdou tady je všechno v pořádku zato z herečkama je to bída Salma je protivná(předepisuje jí to scénář ale i tak z té hodiny něž jse změní mohla udělat trochu víc)Maria Bello je tam podle mě do počtu a žádná výraznější po filmové už tam není.A pak je tu eso v podání Steva Buscemiho,který dokázal na tak málo prostoru být nejlepším ve všech scénách ve,kterých se objeví.Na konci filmu vám dojde jedna věc,která kdyby tam byla mohlo to být hvězdu víc a to,že film nemá skoro žádný příběh,žádný zvrat a motivaci. ()

drake31

Dugan svojim novým filmom veľmi potešil, a veľa nechýbala a dal by som plný počet. Partia hercov je skvele zostavená, humor na vysokej úrovni až na nejaké tie klasické nechutnosti a príbehovo to takisto nesklamalo. Rodinná komédia ktorá bezproblémov spríjemní víkendové popoludnie ... ()

Andreas83

Dívat se na to jde ale bohužel jen jednou a smíchy jsem rozhodne nepukal jen jsem pitomě usmíval ale to zase od začátku až do konce. Prostě nic extra ale když si budete chtít v zimě udělat příjemné letní prostředí tak je to sázka na jistotu. ()

demented

Až na to, že ten film nemá žiadny dej a je z neho cítiť kalkul na sto honov, sa to celkom dá. Ale to moralizovanie, pravé rodinné hodnoty, Sandler so srdcom na pravom mieste a kamoši až do smrti, sú veci, z ktorých musí normálny človek grcať. Sandler by sa mal konečne umúdriť a prestať točiť tieto "rodinné" sračky. ()

Brain-D

Už z traileru mi bylo jasné, že tím že je to přervané, tak skvělýmu komiky až to nebude dobré. A co jsem čekal to se naplnilo. Takovou trapnost jsem dlouho neviděl i když jako film pro odlehčení se to trošku dalo. Jinak zbytečnost. ()

zdenny

Klasická smací komedie. To znamená, že se člověk celý film fakt směje. Klasická jednoduchá komedie pro podívání se v několika lidech. Kdo se chce smát, smát se v některých chvílích fakt hodně, tak ať si pustí toto. Kdo chce kritizovat americkou kinematografii, ať jde... Soubor komiků umí rozehrát celkem slušnou partii, která je někdy (jak už to v takových filmech bývá) protínána emocionálními vložkami. A jak je u Adama Sandlera dobrým zvykem, film má opět velmi dobrý soundtrack. Salma je pořád kočka a Steve Buscemi stále vůl (v tom nejlepším slova smyslu). Prostě si to pusťte a nechte se jednoduše unášet. Život není jen o složitostech. PS: Jinak k ději - ano, kdysi jsme byli jiní než dnešní děti. Ale dle mého soudu za to nemůže doba, nýbrž stoprocentní dostupnost zábavní techniky (počítače, hry, televize, facebook...). Když ale dětem ukážete, že se dá bavit i jinak, rázem v nich spatříte sebe o čtvrtstoletí dřív. PPS: Po takřka dvou a půl měsících jsem se rozhodl své hodnocení zvednout na pět, protože takovou smací komedii jsem dlouho neviděl a dlouho zřejmě neuvidím. ()

VasaX

Občas je fajn se kouknout na komedii, co je jen pro tu komedii. Takový sit-com stand-up skeče. Zde sice silně po americku, ale hezky od země. Smysluplný příběh či nějakou zápletku nehledejte, nechte se po náročném dni v práci unést partou starých přátel, co si dělají srandu jeden z druhého a k tomu další vtipné situace v rámci rádoby příběhu. Mám pocit že tohle si tak trochu natočili sami pro sebe... ale i tak je to pohodová nenáročná podívaná. jen tak role ala "odhozená kost psovi" pro Buscemiho trochu zabolí... ()