Dagoussek

Sandlerovská rodinná, zábavná komedie se skvělou partou lidí, které určitě znáte z jiných komedií. Zasmála jsem se a odreagovala...je tu i zmínka o tom, že děti dostat od PC her do přírody není zase tak beznadějné a že láska kvete v každém věku :-D ()

spikey1

Letní rodinná komedie o typologii manželství, rodičovství a celkově života po čtyřicítce. Spojuje dohromady partu kolem Adama Sandlera, tudíž Roba Schneidera a v malém cameu dokonce i Stevea Buscemiho. Každý ze solových komiků zde reprezenutuje svůj styl humoru: Sandler je lehce přidrzlý, Schneider je úchyl, Spade je magor, Chris Rock představuje politicky nekorektní afroamerický humor a James je tlouštík se zaměřenými vtipy proti svojí postavě. Na druhé straně pomyslného břehu kontruje ženské obsazení filmu v čele se Salmou Hayek(aj caramba! muži si skutečně užijí její bazénové scény a roztleskávání), ženy ovšem nejsou těmi hlavními protagonistkami, buď se zapojují do společných scén, případně nedostávají moc prostoru na svou zábavu, naopak když se dostanou ke slovu, dokáží vykouzlit podstatný díl zábavnosti filmu. V součtu celého filmu je to v podstatě slátanina scén a rozhovorů bez větší provázanosti a děje, pokud ovšem nejste typ diváka, kterému stačí děj o tom jak lidé jedou na víkend do přírody a funguje na Vás naroubovaný rodinný happy-endový styl o poučení a dobrosrdečnosti. Na druhou stranu, pokud chcete vypnout a celkem se bavit, není důvod proč nesáhnout po tomhle kousku. ()

P1tr

Kamarádská služba Adama Sandlera pro své méně známé kolegy se nakonec ukázala velmi užitečnou i pro Sandlera samotného. V kinech z toho byl hit a ačkoliv ne zcela zaslouženě, rozhodně nejsou Grown Ups filmem, kterým byste úspěch nepřáli. Až na pár trapnějších momentů se snímek nese ve velice příjemném duchu a v plynulém tempu s pár opravdu povedenými vtipy. Pro fandy Sandlera a jeho kámošů povinnost, pro ostatní šance, jak vidět Sandlera v poněkud civilnější podobě. ()

zolo23

Plne súhlasím s POMOm, veľa komikov na jednej kope. A ako sa hovorí, všetkého veľa škodí. Keďže sa na scenári podielal aj Adam Sandler čakal som ,že z toho vylezie niečo originálnejšie. Nestalo sa. Banda kamarátov sa stretne po 30-tich rokoch na chate aj zo svojimi rodinami, kde dúfajú, že sa ich ratolesti naučia užívať si prírodu a trápne hry (vystrelenie šípa do vzduchu) tak ako si ju užívali oni v ich veku. Ďakujem, neprosím. Pár vtipných scénok tu bolo (pád Kevina Jamesa z lana, alebo celá postava v podobe Steva Buscemiho), ale na vyššie hodnotenie to bohužial nestačí. ()

prokda

Komedie o pěti přátelích a bývalých spoluhráčích, kteří se po letech sejdou, aby vzdali poctu svému zesnulému basketbalovému trenérovi z dětství. Výborné obsazení (Kevin James, Adam Sandler...), vyýborné hlášky, a výborný děj. Film se mi velice líbil, a proto dávám plný počet hvězdiček :) 80% ()

jenik71

Komedie, u které se zasměju tak 2-3 krát, není komedie. Je mi líto, já se nepobavil. Vzhledem k hodně slušnému obsazení jsem očekával výrazně lepší zábavu. Tohle je druh humoru, který rozhodně nevyhledávám. Za velkou louží ať se třeba válejí smíchy po zemi. ()

tommy187

Obsadiť herecké hviezdy na výslni, komédiu postaviť na lacných vtipoch a spraviť úplne nulovú zápletku. Nečakal som od filmu veľa, a tak som ani veľa nedostal, no aj tak som sa skvele bavil. Sandler bol až nečakane dobrý, a fóriky neboli trápne ako vo väčšine podobných komédií. Neviem čo od filmu iní užívatelia čakali, ale ja som sa skvele bavil... 70%. ()

Hugo01

Komedie s Adamem Sandlerem nejsou nikdy nudné a když si k sobě přibere kupu srandovních lidí, tak není co řešit. Je to komedie, tudíš tam zas tolik nejde o nějaký scénář, ale jde o to se pořádně pobavit a to se podařilo...85% ()

Soweek

Trošku té Sandleroviny se v tom nezapře, ale je jasně vidět, že už to nikdy nebude jako dřív. Adam nám taťkovatí. ()

mikulíšek

Bezduchá pseudokomedie ze které se vytratil jak děj, tak i humor. Komediálních scén jen na můj vkus poměrně málo, většinou jsou nedotažené a svým charakterem by spíš zapadly někam, kde se hledí na kvantitu a ne kvalitu. Očekával jsem stupidní podívanou, která měla být vykompenzována záplavou dementního humoru, ale místo toho jsou mi vtloukána do hlavy moudra o životě, rodině, přátelství a tak. Proto místo pohodové letní oddechovky, u které se člověk většinu času dobře baví nad bláznivými střeštěnostmi, je film spíš nudnou sentimentální břečkou. Abych byl však upřímný, párkrát jsem se zasmál (čemuž sice dost napomohla atmosféra v kinosále) a film má i svá světlejší místa, proto 3*. Na druhou stranu nechci film vidět znova. ()

slovan1

Byl jsem zklamán trapnými vtípky, které se v menší či větší míře objevovaly po dobu celého filmu... Říkal jsem si, jestli tohel opravdu myslí vážně?! Asi mysleli. Nicméně tak samo jak trapné vtípky bylo ve filmu hodně povedených hlášek a scén, kdy jsem se opravdu dobře zasmál. Pětice chlapů je herecký dobře poskládaná. Partnerky sympatické (Hayek, Bello) někdy míň (Van Patten :-D). Opravdová třešnička Steve Buscemi... :-) ()

Cejny

Libílo se mi to, i když jde samozřejmě jen o jednoduchý film na pohodu a odpočinek. O zábavu je zde postaráno, přeci jen se zde sešla dobrá skupina komiků a herců. Prostě průměrná americká komediální klasika. 50 % ()

LexBarker

Povedená komedie s nadupanou sestavou komiků,kterou příjemně okrášlují ženy a dívky typu Salmy Hayek,Marie Bello a velmi dobře vybraných filmových dcer Roba Schneidera. ()

LuciusWlk

Několik týdnů mi ležel film doma bez povšimnutí, převážně proto, že jsem mu moc šanci nedával a zase vedle. Bavil jsem se od začátku do konce!!! A bavila mě právě ta jednoduchost celého snímku. Nejde o převratné dílo Sandlerovské kinematografie, ale svěží oddychovka. Nikdo nevyčníval, prostě pár přátel a rodiny si užívají čas a venkov jednoduchým, uvěřitelným způsobem. ()

sedm.1

Machři jsou naprosto dokonalou ukázkou toho,co mě na hollywoodských rodinných komediích neuvěřitelně s prominutím sere.Od první do poslední minuty je zde spuštěna lavina soudržnosti a všudepřítomné lásky a pochopení mezi členy dokonalé americké famílie,která společně vyřeší i ty nejzapeklitější problémy.Moralizování,ponaučení,tolerantnost,sebeobětování.A jako na kolovrátku.A záporáci?Ale kdeže.Ano,dělají americké dokonalé rodině ze začátku potíže,ale když poznají,jak skvělým životem si žijí,i oni se změní,obejmou se a mají se i oni až do smrti rádi.K tomu tuny láskyplných dialogů,upřímných vyznání a zjištění,že je přeci jen na tom světě kurňa krásně.Když to tak vezmu,Machři je jedna velká,posraná propaganda amerického snu.Ano,i já bych si chtěl prožít americký sen,ale jen za podmínky,že by se ze mě nestal takový kokot,jako jsou zde zobrazeny vesměs všechny postavy.Sandler již dříve ve svých filmech hodně sklouzával k základu státu,k rodině,ale zde to už vážně přehnal.Machři nefungují ani jako komedie,ani jako romantika,ani jako oddychovka,jde skutečně jen o "nervydrásající" zobrazení spokojených lidiček,k čemuž jim dopomáhej bůh.Děs a běs! ()

ZkuKol

Spíš setkání kámošů než dobrá komedie. Feeling, že se tu všichni rádi sešli a viděli je neskutečně silný, ale příliš jsem se nezasmál. Na jednu stranu jsem rád, že Spade a Schneider byli utlumení, na druhou stranu od Rocka a Sandlera bych čekal větší komediální nálož, Maria je pořád víc sexy než Salma a Kevin James je pořád nudná reklama na hamburger. Možná, že až budu mít rodinu, své hodnocení změním. Saturday Night Live sraz po 20 letech s celou rodinou i všemi, co potkali cestou... 45% ()

OughJay

Prakticky o ničem, ale ta radost ze života z toho přímo sálá :)) Nemálokrát jsem se fakt zasmál, nejvíc asi při šípový ruletě, tu musim někdy vyzkoušet... :D Je to asi něco jako Expendables, akorát s komediálníma mazákama a neni to zas až tak velká šleha. Hodně gagů se povedlo, ale fakt to nemá vůbec žádnej příběh a bez něj to je prostě nemastný neslaný. I přes dobrý pocity tomu prostě nejde dát lepší hodnocení, protože je to dost očividnej, lacinej a taky svym způsobem odfláknutej útok na peněženky... S takovym all-star týmem šlo udělat víc... ()