El_Barto

Podle mě je to ten nejlepší film, ve kterém kdy Sandler hrál. Humor byl sice dosti jednoduchý ale když večer zasednu k TV tak dost často nic jiného, než mírně degenerativní zábavu i pro méně inteligentní publikum nechci. Parádně jsem se při něm odreagoval a smál jsem se od začátku do konce... ()

CelleDino

Někteří lidé se možná dívají na Sandlerovky s tím , že možná konečně uvidí ,,něco jiného" a když ne , budou okomentují to slovy ,,zase Sandlerova klasika plná toho a tamtoho"... Já patřím do skupiny , která vyžaduje pořád to samé :) Je to poněkud přehláškované , to ano , ale pravda je , že ač jsem v Grown Ups nenašel scénu nebo hlášku ,u které bych se smíchy potrhal , celou dobu jsem si udržel přiblblý úsměv na rtu. Jako v jiných Sadlerovinách (přehlédněme kvalit filmů) např. Billy Madison, Zkus mě rozesmát atd. mě velmi těší jejich práce s dětskými herci. Působí přirozeně a je na nich vidět , že si natáčení opravdu užívají. P.S.: Chystáme se s klukama zkusit šípovou ruletu .. ()

pornohavo

Herecké obsadenie predpovedalo že toto bude dobrý film, ale opak je pravdou. Pre mňa nuda, slabý scenár, zopár srandovných scén, celkový dojem vylepšili výkony niektorých hercov. Možno som už týchto amerických komédií trochu "prejedený". ()

FanOfMovies

U takových filmů se moc nedívám na příběh, ale zkrátka se nechám unášet tou pohodou, co tyto filmy většinou mají. Lehnout si a relaxovat. Samozřejmě, že občas je to horší, ale mně osobně se tyto komedie líbí... ()

PinkButterfl

Príjemná rodinná komédia, ktorá poteší ale nenadchne. Adama Sandlera mám veľmi rada, a očakávala som od neho viac. Niektoré scény sú vtipné, ale niektoré ma zase nudili, takže hodnotím ako mierny nadpriemer. ()

lopezka

Úžasná, vtipná, prostě skvělá rodinná komedie. Na tento druh filmu bych mohla koukat stále dokola. Výborné obsazení, skvělé herecké výkony. Bezva námět, vtipných scén více než bych čekala. Dlouho jsem neviděla tak povedou komedii. ()

beaverkiller

Super, oddychová komedie, která není debilní jako většina Sandlerových filmů a bavíte se celý film. Ať se místní chytráci (hlavně Slováci) třeba poserou, ale tenhle film za shlédnutí rozhodně stojí a je to asi to nejlepší, co Sandler udělal. ()

Pollini

Rodinná komedie pro maminy a tatiny. Adam Sandler ovšem nezapomněl přidat množství trapno-nechutných scén, ze kterých se zvedal i můj silný žaludek, jenž přežil i obě Stonožky. Opět neoriginální předvídatelný megaklišé děj se dvěma povedenýmo fóry. ()

marcelita

Vlastně jsem nic neočekávala a taky se tam nic nestalo.Film mohl být víc vtipnější.....jakoby sandler měl dobrý nápad,ale nedotahuje to do konce,nevím dobrý nápad,potenciál,ale nakonec je ztoho podprůměrná až průměrná rodiná komedie. ()

zde1ne

Příjemná komedie která mě opravdu baví. Plná skvělých vtipů a narážek, pravda někdy až dost hloupých, ale to k bláznivým komediím patří... ()

AndreiRanger

Bezpochyby film na který musíte mít náladu. Nelaznete zde nic proti ničemu. Prostě když se pár dospělých chlapů rozhodne být zase dětmi a ke všemu se u toho nechají natáčet na kameru. Příběh tady nehledejte, v podstatě tam žádný není. Nicméně ukryté poselství je víc než pravdivé. Herecké výkony se hodnotí těžko, celý film působí jako inprovizace v rámci mantinelů scénáře. Každopádně humoru si ve filmu užijete poměrně dost a o to v komedii jde. ()

andydufrsn

Úsměvná podívaná o ničem. Snad trochu o tom, že je důležité si včas uvědomit co je v životě důležité a co jen balast. Ale že bych kvůli tomu musel ten film vidět podruhý, to rozhodně ne! ()