Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ****

  Skvělá a drsná podívaná do života mladého vězně, který se rychle stál bosem ve vězení a poté i mimo něj. Už se těším na další filmy se skvělým Taharem Rahimem, který svou roli zahrál nečekaně dobře.(7.3.2010)

 • Superpero
  *****

  Syrové a asi hodně reálné. Mám rád filmy o vzestupu normálního člověka na vrchol. Zde tedy stoupal pouze ve vězeňské hierarchii, ale stejně. I přes působivou délku je to stále zábava, prostě protože se tam vždy něco děje. Různý ti mafiánský intriky a fintičky, jak ochcat vězeňskej systém. Herci jsou naprosto přesní, takže jediné co mi tam trochu vadilo, byly ty artové vložky s halucinacema a jelenama. 9/10(7.8.2011)

 • Aky
  ***

  Další z předlouhé řady gangsterských vězeňských dramat trpící zejména neskutečnou délkou a tím nepříjemnou pomalostí. Navíc nikdo není sympatický, kteréhokoliv protagonistu by si kdykoliv v průběhu děje pro mě za mě mohl vzít čert.(10.3.2015)

 • teutates
  ****

  Bez veľkých očakávaní, veľké prekvapenie... o tom ako sa s chlapca stane muž, Prophet v službách samého seba, odhodlaný bojovať na vlastnú päsť... v podstate nemám čo dodať, zaujímavé prostredie, hustá atmosféra, celkový dojem 8/10(21.1.2010)

 • FlyBoy
  ****

  Korupcia skorumpovaného štátu aneb existenciálna gangsterka podľa Audiarda. Zobrazením naturalistická, výborne zahraná a ceľkovo viacvýznamová. V europarlamente musia mať z takýchto filmov fakt radosť…:)(9.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace