Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

Jaccobos odpad!

Jak hodnotit film, který si očividně neklade za cíl nic jiného než pobavit. A celá ta úžasná triky a blbůstkami nablýskaná, plná hezkých holek a záměrných trapnomagických vtipů přijde hrozně nudnáá .) Kdybych neměl vlc player a klávesu plus na popojíždění, tak jsem umřel zaživa ! :) ()

Wally

Co vás napadne, když čtěte následující herecké obsazení - N. Portman, J. Franco, D. Lewis, Ch. Dance nebo Z. Deschanel? U mne, že to bude pecka. Noooo...v zajímavostech se píše, že se film dostal na seznam nejhorších filmů všech dob. Za mne - po první půlce bych souhlasil - těch nechutností bylo opravdu víc než dost, odporný hlavní hrdina, spousta sexuálních narážek ve stylu Scary movie a oblíbení herci v takových rolích... Ale nakonec u mne film nevyzněl tak blbě... Kdyz odhodíte předsudky a snížíte svá estetická očekávání hooodně nízko, tak zjistíte, že se můžete i pobavit. Možná jako Češi se svým smyslem pro humor dokážeme takový film ocenit víc než za velkou louží... Nehledě na to, že si to museli herci, často hrající vážné role, neskutečně užívat. ()

Junglista

Příběh nejklišovitější, na kterej nám scénáristi naroubovali pubertální fórky. Toť ve zkratce. Pár fórku nemá chybu (minotarus, že...), některý zase doprovázel výraz WTF? Trochu zklamání, aspoň hudba je správně epic. ()

Fary odpad!

To je tak blby, az je to k placi. Porad jsem si rikal - dam tomu aspon jednu hvezdicku. Mohl bych i dve... Ale at premyslim, jak premyslim, tak neni za co. Mozna jenom toho cloveka, co na tohle sehnal prachy bych navrhl na Oskara! :-P ()

Krabak

Ach jo.... Proč toto Natalie dělá? První v "Hlavně nezávazně" a po druhé tady? Takle jsem ji nikdy vidět nechtěl a co se nestalo. Hned dva průměrný, ne-li podprůměrný paskvili natočí v jednom roce. Má na mnohem lepší role, jak na tyto lehce zapomenutelný filmy. Ale dost truchlení. Jaký že tento film byl?__Osobně si myslím, že aktuální hodnocení(65%) je až příliš velkorysé. Myslím si, že u filmů umím vypnout, smát se, bát se atd... Ovšem u tohoto filmu jsem to nesvedl. Od začátku jsem si říkal, kdy konečně přijde nějáký pořádný vtip, vtipná scéna nebo aspoň cokoliv, u čeho se dá malinko usmát. Já se toho nedočkal(Sakra!!! To bych ale u komedie měl ne?!?). Ač tam jsou neustále narážky na sex, na...vlastně jen na sex, tak to nijak vtipně nevyznívá. Nejspíš je to tím, že film je na tomto tématu více méně postaven a tím pádem je tam toho nasekanýho tolik, že už to ztrácí to původní vtipné vyznění. Co se týče obsahu, či herců...to se u tohoto filmu opravdu nedá posuzovat. Je to praštěná komedie a tam se na tyhle dvě věci nehraje. Pokud jste čerství puberťák, který se červená u slova "fuck", tak věřím, že si tento film užijete.--->35% ()

Dixiee

Komedie? Spíš nepovedená parodie na fantasy žánr, vyžírající kde co. Asi nejsem patnáctiletý puberťák kterého by bavily neustálé sexuální narážky. Naopak přišlo mi to nechutné, snažící se vysát (a to někdy i doslova) humor z něčeho kde není. Prostoduché, trapné, jestli jsem se zasmála 4x tak je to hodně. Pravděpodobně nedokážu tento styl "humoru?" ocenit. Nebo na to možná nemám dostatečně nízké IQ. ()

Holina

Začátek je slibnej, ale s přibývajícími minutami jsou fóry fádní, opakující se, trapné, jen občas probleskne nějaká ta sranda. Čekal jsem mnohem víc. ()

lukasch

Přesně takový film tu vždycky chyběl. Rytíři byli vždycky Dušínové, nebo podlé krysy. Ale Danny McBride je líné tlusté hovado, které vždycky ví, kdy má říct shit nebo fuck. Konečně hrdina, se kterým se člověk může ztotožnit. A vůbec to tady všechno klapalo a moc se těším, až se podívám na bonusy z DVD. Je vidět, že se u toho tvůrci hodně bavili a dokázali do přenést i na mě. ()

Hanys_

Ne tak vtipné jak trailery, které vzbuzovaly pocit, že by tohle mohlo být trochu víc než jen průměrná huličsko-historická taškařice. Na druhou stranu DD Green mě moc neuspokojil ani se svým nezjnámějším Ananasovým Expresem, takže asi žádné překvapení, že mě krom McBridova talismanu na krk nic vyloženě neuzemnilo...5/10 ()

Orthank

Po výživnom trailery sa mi dostal do oka konečne aj samotný film. Prekvapenie porpagačného klipu, ktorý srší vtipom a uletenosťou však vystriedal nechápavý a rozčarovaný pohľad po záverečných titulkoch. Množstvo gagov sú len nekonečne trápne sexuálne variácie toho istého len zakaždým zvrhlejšieho rangu. Niečím bolo treba vyplniť vyšší vekový rating, a tak sa hrá na dve základné cenzorské neprístupnosti. Je to logické! Škodu potenciálu zrejme vytušili aj producenti, ktorý pravdepodobne na poslednú chvíľku zaplatili trikárom viac než scenáristovi. Chudý stupídny príbeh sa snaží zaujať na vizuál, no trpkosť medzi úsmevom a vierohodnou historickou peckou zostala tak niekde uprostred. Viac voľnosti, menej trikov a zopár vydarených gagov naviac by určite prospelo. Takto túto polovičatú prácu nemožno brať ani ako komédiu (a už vôbec nie ako paródiu), a ani ako "historický veľkofilm". Nebyť kvalitnej a krásnej (Portman, Deschanel) hereckej ligy, jednalo by sa o nepozerateľnú nudu, ktorá vám vykúzli maximálne nejaký ten malinký úškrn. Čítal vlastne niekto ten prekliaty scenár? ()

Ilhan

Díky závěru přecijen trochu lepší zážitek, než u Travičky zelené, ale jinak úplně stejná chujovina. ()

dopita

Film mě trochu překvapil. Čekal jsem přisprostlou komedii odehrávající se kdesi ve středověku. To se potvrdilo, ale nečekal jsem, že film bude napůl fantasy, že bude obsahovat hodně triků, akční scény a i občasné chlejstance krve. Takže popořadě: humor občas opravdu pobaví, ale jindy zase působí hodně křečovitým dojmem se zjevnou (a prvoplánovou) snahou diváka rozesmát za každou cenu. Triky a akční scény vypadaj docela dobře, stejně tak velkorysá výprava je jednoznačným kladem filmu. Titulní Danny McBride je takovej jackblakovskej typ, ale sympatickej ani vtipnej moc není, což je docela problém vzhledem k tomu, že hraje titulní roli. Ani James Franco mě moc nepřesvědčil. Hodně zachraňuje Natalie Portmanová, ale bohužel hraje vedlejší roli a ve filmu se objeví až ve druhé polovině, což je rozhodně škoda. Moje oblíbená Zooey Deschanelová je trestuhodně upozaděná, nemá absolutně co hrát a ve filmu je víceméně uplně zbytečná - to mě teda nasralo. Ale jinak je to docela dobře střelená taškařice, která spíš pobaví než urazí (i když minotaurův ocas kolem krku titulního debila mě vtipnej nepřipadal ani omylem). ()

eagle-eye

Tak toto je asi největší prďácká, úchylná a ujetá fantasy komedie, kterou jsem kdy viděl... Některé fórky jsou fakt geniální a posledních 5 minut mě dostalo úplně do kolen... Tlemil jsem se od začátku do konce... ()

Milan25

Taková úchylárna se jen tak teda nevidí. Před sledováním jsem si vůbec nezjistil, o čem film je, a tak sem byl hodně překvapen. Perverzní středověk je opravdu unikátní. ()

NeosinneR

Ja mám tak rád Natalie Portman až som musel tomu dať 4*. Ale ne, ono to vážne bolo celkom zábavné a úchylné. Miestami možno trochu nechutné. ()

bloodline

Jediná podstata humoru - všetky možné variácie pomenovaní a narážok na pohlavné orgány a ich vzájomné zbližovanie (a to z ďaleka nie je všetko...nanešťastie). Moje predstavy o zábave v Your Highness vyzerali rôzne, len nie takto. A asi ešte veľmi dlho budem žiť v predstave, že Natalie Portman a James Franco zapredali svoje tváričky digitálnej verzii, inak si neviem vysvetliť ich obsadenie. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo