Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

mmajjkii

Neubráním se srovnání se Strážci galaxie, kteří tedy dle mého názoru byli zábavnější a akčnější. Deadpool se snaží být zábavný za každou cenu a ne vždy mu to vyjde, mimoto ten stříbrný hromotluk s ruským přízvukem, ten mi dával zabrat, "výborné!!!". Taky to nejvtipnější bylo v traileru... naštěstí to nebylo všechno. Proto tedy nižší hodnocení než v případě GG, ale jinak film pobavil, nenudil, poměrně strhující tempo. Z prostředí komiksového universa rozhodně to lepší. 4*, IMDb 8/10. ()

Kivis

Pecka. Přesně ten styl humoru, který si rád jednou za pár měsíců dopřeju. Docela dlouho jsem se takhle nenasmál, i když několik největších fórů už provalil trailer. K tomu kvalitní soundtrack a člověk tu má komiks, který si rád jednou za čas pustí znovu a pak zase znovu a nejspíš se z něj vůbec nic neokouká (podobně jako první Sin City). ()

joemikes

Zbytečně dlouhý, občas nějaký hlod, jinak nuda v Brně. Konec zbytečně protahovanej, už jsem si strašně přál aby šly titulky, protože jsem u toho usínal a chtěl jsem si ještě vyčistit zuby. ()

Dixie_Cara odpad!

Film o ničem. Kupa nesmyslného násilí, žádný příběh,nekonečně mnoho hloupých sprostých hlášek, prostě nic. Tak nějak už to od Marvelu čekám, ale Deadpool je ještě někde jinde. ()

Toxic

Yes! Kdyby s takovouhle sebeironií, nadhledem a stylem vyprávění točili všechny ty směšně seriózní shitmeny (PG-3 - parents trongly cautioned), začal bych na ně chodit do kina. Být to s trochu větším citem pro (ne)přeplácanost,... tak to už bych chtěl asi moc... Super zábava na jedno zhlédnutí. A sto minut! ()

Benny85

Co říct, než jen: "Za málo peněz hodně muziky." Tento fim, měl třetinový rozpočet než prvni Captain America, a i když je to cítit na skromnějších dekoracích prostředí, efektech a skromném komparzu, přesto se na něm tvůrci vyřádily a Ryan Reynolds do role pološíleného hrdiny skvěle zapadl . ()

Courier

Ouuuu yeaaaah. Z traileru mi bylo jasné jaký humor čekat, ale že mě film rozesměje už při úvodních titulkách, to jsem opravdu nečekal. A ten smích se mě a celého sálu držel až do konce filmu a rozsvícení světel. Film měl výbornou balanci mezi retrospektivním vyprávěním a akční scény ze současnosti střídaly ty příběhové z minulosti. K akci samotné nemám výhrady, na choreografii se skvěle dívalo a po stránce příběhové Deadpool není žádný klenot, klasické “únos a vysvobození”. Ale ten humor. Ty vtipy. To je alfa a omega celého filmu. Popkulturní vtipy až fekální humor se tady střídají jak na běžícím pásu a nenechají vás vydechnout. Kromě trochu hluché pasáže v “nemocnici”, ale to se dá přežít. Nemáte tento druh humoru rádi a raději jste na inteligentnější komedie ? Tomuhle filmu se obloukem vyhněte. Teď trochu porovnání s ostatními komiksárny. Deadpool si z nich utahuje co chvíle a v podstatě jim ukázal prostředníček už při zmíněných úvodních titulkách. Po právu ? Rozhodně. Všechny marvelovky nejsou ničím jiným, než klišé příběhem a efekty za miliony dolarů, které se tváří jako vážné filmy. Jediný co má Deadpool společného je meh příběh. Šlo tenhle film natočit lépe ? Možná. Ale já nevím jak a dostal jsem všechno, co jsem chtěl a mnohem víc. “Je divný, že v tak velkým baráku potkávám jen vás. Skoro jakoby si studio nemohlo dovolit víc X-Menů.” ()

Rebel24

Drzý a sebavedomý počin od T. Millera, v ktorom nabúral všetky moje predstavy o tých “ múdrych a slušných“ X-menoch. Film sa od začiatku nesie v rýchlej a dynamickej akcii, kde vulgarizmy a Reynoldsove hlášky lietajú len taký fukot. Úvod ma šmrnc, hneď ma dokázal vtiahnuť, postupne však úroveň ide dole. Ryanovi Reynoldsovi rola rozhodne sadla, jeho W. Wilson ma však nedokázal baviť stále. Z času na čas tresol niečo vtipne, ale väčšinou šlo o prázdne keci plné “ fuck” a chviľami som mal pocit, že sa pozerám na nejakú paródiu o X-menoch. Zaporák bol podľa mňa slabý, postáv trochu málo a záver sa nevyhol klišé, napriek tomu film prináša konečne čosi nové a vyzdvihuje značku MARVEL na inú úroveň. Deadpool je film, ktorý je úplným protipólom pre tých inteligentných X-Men filmoch a dokáže zaujať práve touto odlišnosťou a originalitou. 76% ()

Noria

Prostoduchá zábava pro puberťáky, né že bych já byla nějak extra věkově jinde, to fakt ne ale neberu Deadpoola za dobrý film. Marvel se snaží vydělat na pubertálním prostoduchém humoru kde jde o sex, masturbaci, nadávky a prý tomu říkají "že to má koule", jasný... Po odchodu z kina jsem byla spíš znechucená než pobavená. Trochu nevím jestli to brát vážně nebo jako recesi. Trochu mi ten směr jakým se dnešní tvorba ubírá připomíná tu scénku z Absurdistánu jak je tam film s člověkem který celý film prdí, fakt strašná zábava. Jestli to má být recese tak fajn beru ale jestli to mám brát vážně tak né díky. Jestli bude dvojka ráda se jí vyhnu. ()

Nemezzis

Ninja s katanama, nádherná přítelkyně (Morena Baccarin), poměrně trefný hlášky. Konečně film co by se vyrovnal Iron manovi? Ani náhodou. Speciální efekty jsou často dost poznat + vedlejší postavy mě vůbec nezaujaly(nevím, proč všude cpou wrestlery a zápasníky MMA, když neuměj vůbec hrát). Radši bych viděl romantickou/komedii Reynolds-Baccarinová, než dalšího rádoby super hrdinu. Na druhou stranu jsem se nenudil. 3,5* ()

katherine7

Ou jééé.. tak tohle je nejlepší! Po shlédnutí prvních deseti minut jsem okamžitě zalitovala toho, že jsem na to nešla do kina, ale i tak to stálo za to! S přítelem jsme se doslova váleli smíchy na podlaze. Pro mě/nás je tohle absolutně nejlepší Marvelovka.. a to bez debat! Musím hlavně podotknout, že Ryan Reynolds byl sexy, i když vypadal jako kdyby jeho obličej ojelo avokádo. Své charisma si uchoval.. hlavně svýma hláškama, které mě dostávaly do křečí. Mělo to náboj, mělo to prostě všechno, co by podle mě film měl mít. Prostě 5*!!! ()

Jarda68

Povedený film se zajímavými, vtipnými scénami, cool hrdinou a spoustou hlášek...Jen těch hypů bylo zbytečně moc, nejedná se o nějaké extra převratné dílo, na které budeme za 15 let vzpomínat....70% ()

mango55

Už trailery naznačovaly, že Reynolds s Millerem se vydali jinou cestou než ostatní komiksovky. S rozpočtem 58 milionů USD bylo každému jasné, že nemůže od filmu očekávat spoustu akce a trikové orgie. Film na to ale nesází. Přináší nám docela silnou lovestory, výbornou chemii mezi všemi postavami a spoustu, spoustu vtipu. K jejich pochopení je ale třeba znát hodně jiných filmů, především ty od Marvelu. Reynolds byl vždycky lepší komediální herec než akční hrdina (Green Lantern), a proto mu jeho Deadpool v masce „zachránil upadající kariéru". Tomu klukovi jsem to přála. ()

SnY

Mokrý sen pubescenta, který už má skoro dost pohádek o superhrdinech a přechází na cynicky vtipné rebely bez zábran a studu. To vše zabalené do řemeslně skvěle provedého Béčka. Něžné polovičky a děti nechte doma. A vydržte až do konce titulků. ()

Tweetak

Svým způsobem inovativní, svým způsobem neotřelé, svým způsobem je hlavní hrdina magor, co nezavře hubu. Svým způsobem už to nikdy nemusím vidět znovu. Vtipné to bylo taky, to jo. ()

Aussigman

Vždy jsem měl blíže k humoru situačnímu než "hláškovacímu". První polovinu jsem se ještě držel, ke konci už jsem si jen přál, aby to skončilo. Halt to není můj žánr. Ale většina osazenstva kina (16 - 22 let) se dobře bavila, takže to prostě beru tak, že je chyba na mé straně. ** za pěkné technické zpracování. U teenagerů to asi bude mít velký úspěch. ()

jizvoun

Od ostatních komiksáků se tenhle liší zaměřením na staršího diváka, nemyslím tím oldschoolový styl, ale jednoduše sprosté a nekorektní hlášky, kterých tu deadpool háže nepočítaně. A to je, myslím, to, co vyzdvihuje film do červených čísel. Vtipy jsou vtipné a hlášky mi seděly. ()

kiler1983

priznam sa, ze som dlho nevidel tak podarene a trefne ftipny film ktory je aj plny a rychly akčnak. tie trefne hlasky boli tak ftipne, ze moja manzelka ktora spala pri TV sa zobudila na moj smiech s otazkou ci kukam nejaku komediu. ked vsak videla tu strelbu tak nechapavo otocila hlavu na druhu stranu a snazila sa zaspinkat. film som najprv myslel ze bude dajaka kravina ale po naliehani syna aby som si to pozrel som to urobil a nelutujem. naozaj kto ma rad rychlu jazdu plnu akcnosti, humoru a zaujimaveho strihu tak sa na to kuk... jedna z naj scenok bolo ako si polamal ruky a hlaska o T-rexovi som myslle ze si cvrknem od ftipu... verim a dufam ze pokracovanie bude v rovnakom duchu. davam 5hvezdiciek... :) ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě