Reklama

Reklama

Transformers 3

  • Česko Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce (neoficiální název) (více)
Trailer 1
USA, 2011, 148 min

Režie:

Michael Bay

Scénář:

Ehren Kruger

Kamera:

Amir Mokri

Hrají:

Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Frances McDormand, Hugo Weaving, John Turturro, Tyrese Gibson, John Malkovich, Patrick Dempsey, Ken Jeong (více)
(další profese)

V roce 1961 ztroskotala vesmírná loď Ark na odvrácené straně Měsíce. Došlo k tomu po boji na planetě Cybertron mezi Autoboty, kteří bojovali za svobodu, a Deceptikony, kteří bojovali za tyranii. Zdálo se, že Autoboty čeká úplná porážka, ale jedna autobotí loď z boje vyvázla. Nesla přísně tajný náklad, který by byl změnil osud planety. Byla to zoufalá akce a poslední naděje, která se rozplynula, když Ark ztroskotal. Toto ztroskotání však bylo zaznamenáno v NASA a prezident Kennedy vyslal na Měsíc první lidskou posádku, která měla Ark prozkoumat. V roce 1969 přistála na Měsíci posádka Apollo 11. To, co tam našli, si nechali jen pro sebe a pro tajné služby. Což se později ukázalo jako špatné rozhodnutí. V současné době Sam Witwicky, který před časem zachránil Zemi před Deceptikony, nesmí pracovat s Autoboty, kteří pracují ve službách Spojených států a hledají po celé Zemi skrývající se Deceptikony. Během mise v Černobylu zjistili, že je lidé, kterým pomáhají, neinformovali o důležitých věcech. Musí se vydat na Měsíc a zjistit, jaká je situace. V Arku najdou polomrtvého Sentinela Prima, který byl Optimusovým předchůdcem. To Sentinel zachránil pilíře, které mohou vytvořit most mezi Zemí a Cybertronem, po kterém se dá teleportovat. Pilířů našli celkem pět. Autoboti dopraví Sentinela na Zemi a zachrání mu život. Sam Witwicky marně shání práci a vadí mu, že ho musí živit jeho přítelkyně Carly. Ta pracuje pro Dylana Goulda, který Samovi leží v žaludku. Hrozně na něj žárlí. Sam zjistil, že Deceptikoni, kteří se na Zemi skrývají, postupně vyvražďují všechny, kteří nějakým způsobem pracovali na misi Apollo 11. Podaří se mu s pomocí bývalého agenta CIA Seymoura Simmonse najít dva ruské kosmonauty, kteří mají fotografie stovek pilířů, které se nacházely na Arku... (TV Prima)

(více)

Diskuze

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Jsem v práci do sedmi, takže se podívám ještě tam, doma si to pak vychutnám. Doufám, že se přinejmenším poseru, očekávám něco, co mi vyrazí dech... Chci vidět fakt něco, co tu ještě nebylo, něco, proti čemu vypadají trailerové záběry z jedničky jako chudý příbuzný...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Zvláštní, že byla uvedena první a třetí fotka. Na druhé je akorát Rosie, pro mě akorát blonďatá Megera a čtvrtá je taky o ničem. Je vidět, že každého než lidi spíše zajímají roboti a cokoliv s nima spojené. Tak dneska to bude. TRAILER. Někdy okolo 7 PM Pacifického času.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Podle mě bude mít určiě větší úlohu jak Fallen v RotF, i když i s ním sem byl tak nějak spokojen - co se týče designu, úlohy atd. Vůbec mě Fallen přišel jako takovej faraón (díky designu hlavy), ale rozhodně tady Shockwave je imho větší drsoň, což platí i pro jeho komiksovou předlohu (a animovanou též). Sem zvědavej jak se vytáhne a tipuju že se popere se Sentinelem, kterého by za tohohle předpokladu asi zrušil, každopádně tohle už nechám na filmu, tak či tak to bude určitě masakr... ! (smile)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

ripster: ťažko povedať aký bude silný a akú veľkú rolu bude hrať.O Falenovi z rotf sa toho tiež vela nahovorilo a nakoniec nič moc.Inak, vyzerá celkom dobre, rozhodne lepšie ako Fallen.

ripster

ripster (hodnocení, recenze)

Shakers: takže takto bude vyzerať Shockwave, páči sa mi. Som zvedavý akú veľkú rolu bude hrať vo filme.
Určite bude vo filme rovnako ťažkým nepriateľom pre autobotov ako Megatron.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Pilda17: Však v poho, já sem s tím třebas neměl žádnej problém a její výkon mě přišel jak v jedničce, tak ve dvojce stejně dobrej...

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Jakkob: Mě v Transformers 1 nevadila. Ve dvojce už bylo vidět její "neherectví".. :)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Pilda17: Megan rozhodně nebyl žádnej zápor filmu - že někomu nesedla a nemusel ji tam mít - to beru, coby ne? Ale jak sám vidíš, je spousta lidí, nemálo lidí kterým bude chybět - to nevypovídá o tom, že by snad byla chyba v tom, že ve filmu hrála, ne? Každopádně šance na to že se ti bude TF3 líbit je takhle větší...

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Jakkob: Absence Megan je právě ten největší klad co jsem si zatím všiml, no a samozřejmě nesmím opomenout dohled Spielberga. Pro mě tyto 2 věci jsou dost základní tudíž by to mohla být daleko větší podívaná než ROTF...

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Shakers:No popravde, niektoré trojkyneboli vždy úspešné, viz. Piráti z Karibiku, Spiderman 3...

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

DaliX: myslím že dvojka mala sakra veľké tržby.V tomto smere sa tvorcovia nemajú čoho báť.

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

TF3 rozhodne majú potenciál ale ktohovie aké budú tržby, keďže u dvojky sa predpokladali v konečnom dôsledku väčšie. Ale ak skončí trojka a bude úspešná, ktohovie či bude aj štvorka...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Co si budeme povídat, TF3 mají našlápnuto na velkej úspěch, vše tomu nasvědčuje. Absence Megan sice zamrzí, ale půjde to i bez ní, to je přeci jasné. Kdo by si po skvělé jedničce a trošku horší dvojce nepřál vynikající trojku a velkolepé uzavření trilogie? Bay mnohokrát ukázal že umí a vsadil bych cokoli, že to své "umí" ukáže i tady, coby ne?
jaryn.: Nech to být, ranger je kapitola sama pro sebe, nešpiň se s tím žebrákem...
AndreyCSFD: Ále, neznám nikoho kdo by na to nešel kvůli absenci Megan - jo že to bude někoho mrzet, páč se mu líbila a s filmem ša do kupy, to je už jiná. Nakonec na to ale i tak většina půjdu. Třebas znám i takové, co vysloveně nenávidí 3D a na film si stejně zajdou, byť jinde měli plnou hubu řečí, že na 3D nikdy víc nezajdou a nebudou ho podporovat. Takže v jednom či druhém případě to tak horký nebude...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Bay rozhodně blockbustery umí, ale ne z režisérského hlediska. Film nadupaný efekty ještě neznamená klavitu a už vůbec ne kvalitní zábavu. A právě důkazem toho je značně břečkoidní RotF. Efekty narvané, ale ten zbytek? Odpad a špína. Teď za ním opět stojí Spielberg, takže by to mohlo hodně pokročit. A pokud se bude snažit i nejet v typických kolejích, může s klidem předčit jedničku. Zatím se ale bohužel vše pohybuje tak na hraně, pro mě jsou některé zprávy dobré, jiné zase špatné. Uvidíme 1. července. A za 3 dny trailer!

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

sniper18: Bohužel většina lidí takhle Ostrov neohodnotila a po Ostrově vážně hrozilo, že Bay dopadne jako M. Night Shyamalan.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

AndreyCSFD: Takže ako vidím, svoj najlepší film natočil pod voľnou rukou. Pochybujem, že ešte niekedy natočí kvalinejší film ako Ostrov.

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Bay je dobrý režisér ale megaloman, který potřebuje dohled. TF1 dozoroval Spielberg a super, u dvojky mu dal volnost a už to bylo vidět - pro samou akci šel příběh stranou. Proto ho vykopl i Bruckheimer - u Ostrova dostal Bay volnou ruku a film byl kasovní propadák, což Jerry neodpouští.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

sniper18AndreyCSFD: Rozhodně jsou daleko horší film (např. Terminátor 4, ten mě fakt rosekal). Vizuál je dobrý, to netvrdím, ale to je snad jediné co se dá brát za klad. Já jsem čekal od toho víc než jen bezmyšlenkovitou akci. Doufám, že TF3 se vrátí do kolojí jedničky, ale už trailer mě hodně zklamal, i když vím, že podle něj to brát nemohu...

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Pilda17: Jo TF2 mě taky mrzela. Možná proto, že jsem měla až příliš vysoké očekávání.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Pilda17: Tak s tým celkom súhlasím, ale ked´ som išiel na TF2, tak som išiel na nadpriemerný blockbuster a ten som aj dostal. Oproti jednotke to je samozrejme horšie, ale pre kino sa aj tak nájde len veľmi málo vhodnejších filmov.

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Pilda17: Osobně taky preferuju jedničku. Dvojka byl sice sešup, ale pořád vizuální  žně. Od trojky očekávám návrat ke kvalitám prvního dílu. A Bay blocbustery umí.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

sniper18: Neříkám, že točí špatné filmy, ale u TF2 se mu to silně vymknulo z rukou.. Mě jeho filmy baví, ale mrzel mě ten TF2, protože se od 1 nehnul ani o krok dopředu..

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Pilda17: Ak sa pozriem, aké blockbustery boli natočené za posledných desať rokov, tak Bay v rámci nich točí klenoty.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AndreyCSFD: Bay umí blockbustery, ale posrat. Transformers 1 byla perfektní, to netvrdím, ale Trasformers 2 se nikam nepohnulo, ba naopak obrovský pokles dolu... A to není můj názor, ale čistá realita..

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Pokud se mi líbila 1 a 2, tak mi příjde blbost nejít na 3 jenom proto, že tam nebude Megan nebo nějaký určitý robot. Osobně se  do kina chystám, protože Bay blockbustery umí a pokud mi tam bude opravdu chybět Megan či nějaký robot, tak to napíšu sem do komentáře. Film bude jistě komerčně úspěšný a pokud na něj nepůjde pár lidí, co ůstanou sedět doma s fotkou Megan a akčními figurkami, tak to Bay určitě přežije:-) Už mi to tady příjde jak na diskuzi u Pirátů - nebude tam Keira s Bloomem, tak nepůjdem do kina.

jaryn.

jaryn. (hodnocení, recenze)

st.ranger: Pan Tvrda hlava co si mysli, ze ma vzdy pravdu.. a nema... A nechapu o jakem poctu prispevku mluvis, kdyz se prispevky do diskuze nikam nepocitaji... Kdyz tady argumentujes, ze je kravina nejit na tento film, kdyz vynechaji par robotu atd.. Kdyby tam misto Optima a dalsich robotu dali Cislo 5 zije, sel bys na to?

Související novinky

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

Server Car Scrap Comparison teď zveřejnil studii, ve které se zabýval počtem dopravních nehod ve filmech u jednotlivých herců. Asi nikoho pak nepřekvapí, že za nejnebezpečnějšího filmového řidiče byl… (více)

Indiana Jones se obejde bez syna

Indiana Jones se obejde bez syna

05.09.2017

V Království křišťálové lebky jsme zjistili, že je Mutt Williams s tváří Shii Labeoufa synem Indiana Jonese. Pak ale dal Shia na vědomí, že s filmem nebyl úplně spokojený, a když se navezl i do… (více)

Zemřel Leonard Nimoy

Zemřel Leonard Nimoy

27.02.2015

"Život je jako zahrada. Zažíváme dokonalé chvíle, ale uchovat je můžeme pouze ve vzpomínkách." Takhle před několika dny komentoval život herec a režisér Leonard Nimoy, v němž určitě poznáváte pana… (více)

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

Reklama

Reklama