poster

O kapitalismu s láskou

 • USA

  Capitalism: A Love Story

 • Slovensko

  O kapitalizme s láskou

Dokumentární

USA, 2009, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Toj
  *

  Vtip? Velmi zábavné a to i v místech, kde to zábavné zřejmě nemělo být. Nepopírám, že amerika má problém, ale Moore je příšerný manipulátor, který točí plačící socky v kontrastu s ďábelským obchodníkem s nemovitostmi. Výpovědní hodnota je nulová, vše může být manipulováno, ničemu nemůže být uvěřeno. Odporná agitka, kde se dá jen zvracet, nebo se smát. Micheal Moore by si měl uvědomit, že sám zabíjí možnosti jakéhokoliv řešení, nedává divkovi možnost vnímat cokoliv seriózně.(30.10.2009)

 • sta
  *

  nejdebilnější mooreuv film - O kapitalismu s laskou ukazuje, ze mooreovi zustal jediny talent: najit debilni lidi a nechat je blabolit kraviny.. super!(21.1.2010)

 • Rocky88
  odpad!

  Tohle se ani nedalo dokoukat, vydržel jsem nějakých 45 minut. Donebesahající Moorova neobjektivita, prezenování pouze jedné strany mince, překrucování a komolení výrazů a jejich definic, stokrát použité "pusťte mě za ředitelem" i "chudáci z Flintu". Komouš s nadváhou, to je zlo.(19.10.2015)

 • rawen
  ****

  Moora mám rád, s jeho názorama většinou souhlasím, tenhle film už ale trochu překročil tu pomyslnou čáru "vydírání" a nakonec nepřinesl to, co například Bowling for Columbine nebo Sicko. Prostě zatím nejslabší Moore - 7/10(1.11.2009)

 • Wormboy
  ***

  Napriek tomu, ze Michaela Moorea beriem z rezervou, jeho nazory prezentovane "dokumentarnou" cestou treba rovnako brat s poriadnym odstupom, no tie jeho filmy maju svoje nepopieratelne kvality, su viacmenej zabavne, osobne ma nenudia a miestami su aj informativne plodne...a tak je to aj s Mooreovym novym Antikapitalistickym billboardom.(27.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace