O kapitalismu s láskou

O kapitalizme s láskou

Dokumentární

USA, 2009, 127 min

• Toj

Vtip? Velmi zábavné a to i v místech, kde to zábavné zřejmě nemělo být. Nepopírám, že amerika má problém, ale Moore je příšerný manipulátor, který točí plačící socky v kontrastu s ďábelským obchodníkem s nemovitostmi. Výpovědní hodnota je nulová, vše může být manipulováno, ničemu nemůže být uvěřeno. Odporná agitka, kde se dá jen zvracet, nebo se smát. Micheal Moore by si měl uvědomit, že sám zabíjí možnosti jakéhokoliv řešení, nedává divkovi možnost vnímat cokoliv seriózně.(30.10.2009)

• sta

nejdebilnější mooreuv film - O kapitalismu s laskou ukazuje, ze mooreovi zustal jediny talent: najit debilni lidi a nechat je blabolit kraviny.. super!(21.1.2010)

• Rocky88

Tohle se ani nedalo dokoukat, vydržel jsem nějakých 45 minut. Donebesahající Moorova neobjektivita, prezenování pouze jedné strany mince, překrucování a komolení výrazů a jejich definic, stokrát použité "pusťte mě za ředitelem" i "chudáci z Flintu". Komouš s nadváhou, to je zlo.(19.10.2015)

Moora mám rád, s jeho názorama většinou souhlasím, tenhle film už ale trochu překročil tu pomyslnou čáru "vydírání" a nakonec nepřinesl to, co například Bowling for Columbine nebo Sicko. Prostě zatím nejslabší Moore - 7/10(1.11.2009)

Napriek tomu, ze Michaela Moorea beriem z rezervou, jeho nazory prezentovane "dokumentarnou" cestou treba rovnako brat s poriadnym odstupom, no tie jeho filmy maju svoje nepopieratelne kvality, su viacmenej zabavne, osobne ma nenudia a miestami su aj informativne plodne...a tak je to aj s Mooreovym novym Antikapitalistickym billboardom.(27.5.2010)