poster

U Konce světa

 • Česko

  Na konci světa

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  World's End, The

 • Slovensko

  Na konci sveta

Sci-Fi / Akční / Komedie

Velká Británie, 2013, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Vše, co bylo na Wrightovi zábavné, už je zde odfiltrováno někam do pryč. Zbyla jen namachrovanost, prázdná gesta, bezradnost, jak dát ději důvod ještě pokračovat. Nabízí se, že tenhle film natočila robotická kopie Edgara Wrighta. Vzpomínky zůstaly, ale duše zmizela. A natažený stupidní konec je poslední hřebíček. Mám hodně co dělat, abych našel důvod pro třetí hvězdu. 2 a 1/2(20.10.2013)

 • Fr
  ***

  ,,PLÁN JE TAKOVEJ: JEDEME DO NEW HAVENU, ZDOLÁME ZLATOU MÍLI A TENTOKRÁT TO ZVLÁDNEME AŽ NA KONEC SVĚTA. PŘIPOMENEM STARÝ ČASY, KOPNEM PÁR PIV. PROČ BY STÁRNUTÍ MĚLO ZNIČIT NĚCO TAK DŮLEŽITÉHO JAKO PŘÁTELSTVÍ?.…“ /// Newton Haven, jakási verze Stepfordu, která zažije kamarádskej road trip, kterej ze začátku vypadal jakožto jakási verze jediný pařby, kterou jsem fyzicky neabsoloval a přesto se bavil. Tihle týpci měli k onomu přirovnání dlouho našlápnuto. Hlavně díky jeblýmu Peggovi, jehož humor mě baví, ale i nápadu s neobvyklou chlastačkou. Traumata minulosti nakonec nevodnese ,,to“ ráno, který změní význam slova kocovina, protože všechno je (bohužel) nakonec jinak. S chlastem, s pařbou, s humorem, s příběhem... Fajn se na to kouká, je tu dost dobrejch nápadů, ale po půlce už to ničím nepřekvapuje. Takže nejen že nepřekonaj The Hangover (vo což možná ani nešlo), ale ani Hot Fuzz (vo což možná jít mohlo). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak udělat holku z New Haven. 2.) Přemejšlím, co s chlapa podniknout letos v létě. 3.) Thx za titule ,,krasnyprinc“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *(19.9.2013)

 • Wacoslav1
  ****

  Asi zhruba na podobný úrovni jako Apokalypsa v Holywoodu a v podání jiných herců. Možná o něco slabší, ale zábavné dostatečně i když možná se z toho dalo vytřískat o něco víc, ale i tak jsem se slušně pobavil. Zbytečný nechutnosti co v komediích moc nemusím si tu odpustili Apokalypsa zase měla přímočařejší tah na branku a lepší konec. Takže tyto dva filmy bych viděl tak nějak zhruba nastejno. U prvního jmenovaného přidává něco navíc ďábelský cameo Chaninga Tatuma. Takže tady to bude o něco míň, ale i tak velmi solidních 80%(2.12.2013)

 • kulyk
  ****

  To je... prostě tak - buď se Vám orosí reprodukční orgány radostí z fucktu, že se výkvět britské kinematografie zase jednou sešel, plivl si do dlaní a měl se čile k dílu, nebo budete hledat vši, muňky, filcky a jiný hravý hmyz. A že ho tam je. Netuším, zda se World´s end změní v kultovní záležitost, odhadl bych, že spíše ne. Ale mně ku štěstí stačí dostatečně ujetý příběh a pár mých milovaných držek, jak by pravil pan Svatý. Dnes ano.(12.11.2013)

 • Superpero
  ****

  Shaun of the Dead a Hot Fuzz se mi líbilo víc, ale tohle je taky hodně fajn. Ožralej dialog s finálním bossem na mne docela zapůsobil, i když bych čekal naprostý opak. A Nick Frost byl jednoznačně nejlepší. Po skončení jsem měl strašnou chuť na pivo.(28.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace