Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

Tuty

Ale jo, bavil jsem se. Spousta neokoukanejch nápadů ve stylu MAN IN BLACK, několik slušnejch hlášek, to vše zabaleno do standardně vděčného tématu o cestování v čase, které tu funguje, ale tak nějak napůl. Jakkoli je Brolin dobrej herec, většina humoru se odehrává bez jeho přítomnosti. 70% ()

kritkMd

Skvělé, naprosto skvělé! Dvojice oblíbených herců zase nezklamala i když mě docela dosti mrzí že Tommy Lee Jones se ve filmu moc neobjevuje. Prostřědí je bezchybné; od New Yorku přes Coney Island až po miss kenevel na Floridě. Příběh jede a to dobře. Na konci si dokonce zaplkáte. Prostě skvělé, už se těším na 4! ()

Skylwalker42

Josh Brolin byla skvělá volba. Tomme Lee Jones notně zestárl a Will Smith si jede svůj nadprůměrný standart. Tento třetí díl je rozhodně lepí než upocená dvojka. ()

PTuranyi

Po slabšej dvojke, trojka prichádza o niečo lepším príbehom. Štyria scenáristi sa asi zapotili a vyprodukovali príbeh úteku nebezpečného mimozemsťana Borisa z väzenia LunarMax, aby sa pomstil Agentovi K. Do hry vstupuje cestovanie v čase pretože pomsta sa má odohrať pred tým ako bol Boris uväznený. Produkcia je dobrá a Tommy Lee Jones a hlavne Will Smith sú znova vo forme. Aj keď Agent K sa väčšinu času prezentuje ako mladšie alterego, ktoré hrá Josh Brolin a nejde mu to zle. Takže fóriky sa sypú a dej je správne bláznivý, miestami až prehnaný. Objaví sa aj správne udretý Andy Warhol, ktorý je vlastne Agentom W a je vlastne sám sebe paródiou. Všetko má šťastný koniec hoci J sa stane svedkom smrti vlastného otca. 70% ()

Strudl_cz

Původně jsem čekal od filmu víc, nějaké scény byly předvídatelné. Je poznat, že film byl rovnou natáčen ve 3D, ale nebylo využito, tak jak bych čekal. Bonusová scéna po titulcích není. ()

MakinaB

Kritici říkejte si co chcete, ale já se bavila. Hlášky úžasný, hlody taky a Smith opět zaválel. Já prostě vím na koho jít. Líbili se mi efekty, známá hudba a J je i po 15 letech pořád stejnej ňouma a to se mi líbí. I když scénář byl lehce mdlý, ale já se šla zasmát ne hlubokomyslně vzdělávat :-D Jak já cestování časem nesnáším, tak tohle mi nevadilo. Poslední dobou mi přijde: když nevím o čem to bude, tak budem cestovat v čase .....boooooring, ale tady mi to nevadilo, odsýpalo to a i v tom 3D jsem nebyla otrávená, že jsem za to dala ty prachy. Sice ten začátek lehce vázne, ale když nastoupí na plac Josh, hurá do akce. Navíc agenta K krásně ztvárnil. No prostě jestli se chcete zasmát a odreagovat, nezbývá nic než vyrazit na Muže v černém 3 ()

DarkViper

Záporák byl povedenej, splnilo očekávání, pobavilo, k tomu výborná společnost v kině, děj ubíhal svižně co víc si přát. ()

soarka

Spíš než na samotný děj se vše zaměřuje spíše na počítačové efekty, které jsou v tomto století největším hitem téměř všech filmů. ()

LucyZ

Prostě MIB - pár humorných momentů, citových výlevů, pár dobrých hlášek, pár dobrých záběrů. Natažený konec. Ale je rozhodně lepší než dvojka. Ve 3D nám "agent K" zestárl torchu víc než jsme čekali. A chyběl mi tam Frank. Za mě takových 60%. ()

ceftax

doufám, že 4 už nebude...od 1 která byla skvělá se vytratil nápad. max. 50%...jedno shlédnutí bohatě stačilo a určitě to nebude součást mé domácí filmotéky. ()

IsaacClarke

Po nic moc dvojce VELMI milé překvapení. Zápletka není uplně blbá, konec velmi překvapivý a retro atmosféra boží. K tomu pár vynikajích hlášek (V menší kadenci ale o to kvalitnějších). A hlavně, poprvé jsem měl pcoit že 3D není jenom pozlátko. Respektive je, ale poprvé skutečně kulervoucí pozlátko. Za mě zasloužené čtyři. PS: Frank mi tam trošku chyběl ()

Sathine

Pamatuju si, že jsem viděla jedničku, ale jestli jsem viděla dvojku, tak to bych se asi hádala. Nicméně byla jsem ráda, že třetí díl zas tak na ty předchozí nenavazuje a hlavně, že tam nebylo tolik extrémních mimozemšťanů, kteří moc nelahodili mému oku v prvním díle. Jen mě trochu mrzí, že teď dávají do trailerů většinu dobrých scén, takže už se člověk ani tak moc nezasměje přímo při filmu. Návrat do 60. let bylo hodně zajímavé, někde jsem četla recenzi, že američanům historické pozadí jde vytvořit výborně, tak jsem se na to zaměřovala a nepřišlo mi to zas až tak extrémní. Konec sice byl emotivní, ale celkově to filmu vyhovovalo. ()

JJaannee

Tenhle díl se mi fakt líbil...cestování časem, proč ne?O humorné scénky nebyla nouze a i když dialogy nebyly vždy úchvatné, tak ve 3D kvalitě to byl zážitek...nemám co bych vytkla...určitě doporučuji... ()

R-2

Jestli máte rádi MiB a znáte tedy první dva díly, pak 80%, neznáte? Pak těžko říct, zkuste jedničku a když vás bude bavit, dejte dvojku a šup na trojku do kina! ()

vodnarik

Zatiaľčo prvých mužov v čiernom som videl dávno potom, čo sa začala ich éra, na toto tretie pokračovanie som si zašiel do kina, a rovno na 3D. V porovnaní s jedničkou sa mi táto trojka javila síce podobne, no možno ako trošku viac prepracovaná, trochu akčnejšia. Najviac sa mi páčila tá časť, keď hlavný hrdina, agent J, cestuje v čase do roku 1969. Mám rád filmy s cestovaním v čase, ak sú urobené s dôvtipom a inteligentne (najlepší príklad, ktorý mi napadá, je Návrat do budúcnosti). Bolo naozaj zaujímavé, ako vyzeral Tommy Lee Jones alias agent K o niekoľko desiatok rokov mladší. Myšlienka, na ktorej stavia tento snímok (cesta do minulosti s cieľom zmeniť zlú prítomnosť, teda budúcnosť z pohľadu minulosti), tu už bola viackrát. No napriek tomu to tu bolo predvedené celkom slušne. Samotný efekt 3D sa mi ľúbil (skok z veže je super!), dáva tomuto filmíku taký šmrnc. Fanúšikovia mužov v čiernom asi budú nadšení, pre ostatných, ktorým nevadí mix scifi a akčnej komédie, to bude dobrá oddychovka na jeden hlt. ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den