Pohřben zaživa

• Česko Pohřbený (festivalový název) (více)

Starda91

Film musím hodně srovnávat se 127 Hodinami, nicméně tento snímek je o poznání slabší, ale pořád si udržuje jistou kvalitu. I přes to, že 90minut koukame na jednoho člověka v rakvi, film nenudí. Jen je trochu přitažené za vlasy, že oběť má vzduch na tak dlouhou dobu a ještě k tomu kouzelný paušál... Každopádně jsem spokojen. ()

toomm

Jeden herec, jedna rakev, jeden zapalovač, jeden mobil a jedna tužka. I z toho se dá udělat dobrý film. Kyslík, signál a další problémy tady rozebírat nebudu, toho už je v ostatních komentářích až nad hlavu. Film si i přes poměrně jednoduchý, ale velice originální, námět údržuje solidní tempo. Zvraty jsou poměrně nepředvídatelné a Ryan Reynolds předvádí skvělou onemanshow. 80% ()

Mustaffa

Na One Man Show je to slušná podívaná. Sice mi nesedělo několik málo nelogických věcí, ale nic co by vám zkazilo celkový zážitek. To víc mi ho zkazil kamarád, který mi oznámil před shlédnutím, že viděl po dlouhé době nějaký film, který neskončí happy endem. ()

maxnot

Když nebudete hledat nesrovnalosti (třeba množství vzduchu v rakvi), ale pouze sledovat děj a budete se oddávat myšlenkovým pochodům režiséra, pak je to koncert! Zapomeňte na Kriminálku Las Vegas a dvojdíl od Tarantina, tohle je o level výše. ()

jjimmy

ohromný film.. byť to o 10 minút kratšie, a pár stupňov napínavejšie, ide to na 5.. ale aj tak je to skvelý film, ktorý sa oplatí vidieť.. ()

Vasyl

Já se většinou nechávám unášet filmama bez nějakýho většího přemýšlení. Ale u filmu s jedním hercem, kde se navíc nic neděje to bohužel dost dobře nejde. Telefon pominu, třeba má Iráckej telecom fakt boží pokrytí, ale kurva! přece si nebudu ,zavřenej v bedně s jedním kubíkem vzduchu, tři čtvrtiny času svítit svým zippáčem. OK, film potřebuje světlo. Ale pořád jsem v bedně. Bedna je tak malá že si nemůžu přikopnout sáček s bordelem (v něm mimojiné svítící svítíci tyč, kterou jsem doteď neviděl a musel si svítit svým zippáčem), ale můžu se v ní otočit ze zad na břicho a následně (když si nemůžu přikopnout sáček s bordelem) se prostě otočím celej, aby tam kde jsem měl doteď nohy, byla hlava. Jako, ve Wolverinovi jsem viděl že je Reynolds nařáchanej, ale že je i HADÍ muž? Jinak příběh vcelku věrohodnej, 2 hvězdy za to že to tak rychle uteklo. ()

jfaba

Vždy jsem si říkal, že do hrobu si vezmu knihu (ňákou srandu) a baterku. Co kdybych se probral (nikdy nevíš a aspoň mi to líp uteče). Ale po zhlédnutí tohoto díla, vím co si vzít určitě a co se naučit. 1) Mobil s nastaveným jazykem, kterému rozumím - proč to změnil až za hodinu? - a takový mobil, který funguje i s mini-signálem a přenos dat je za pár vteřin. 2) Přetáčet se v malých uzavřených prostorech - něco si "podával" nohama, tak proč se točil? 3) Naučit se dýchat jiné plyny než kyslík. 4) Když se na tebe něco sype, tak být vždy nahoře! Chtěl jsem dát ***, ba i ****, ale kvůli těmto volovinám NE! Což nijak nesnižuje výkon herce, napětí díla a nápad! Já ale takové věci nemohu skousnout. ()

PartyzanFilm

Je to asi vlastne celkem velka blbost, ale ja jsem se z nejakeho neznameho duvodu velmi bavil a film me v podstate strhnul. Mozna je to tim ze mam rad 24 a tomu podobne slataniny a taky musim vyjadrit obdiv reziserovi za to, ze se mu skutecne povedlo natocit chytlavy celovecerni film s jednim hercem. Skoda preskoda toho pitomeho hada. ()

Filousik

Jak již tu píší všichni, námět je zajímavý. Bohužel dále film má mnoho nedostatků. Kromě do očí bijících klišojidních scén, jsem měl také ze začátku problém s atmosférou samotného filmu, nehledě na to, že některé scény se mi zdáli dlouhé a nudné. Musím však říci, že konec to naštěstí poněkud vylepšil. ()

Mr.Lojza

Rozhodně originální psychologický film, který nás vtáhne do hloubky duše člověka, který má blízko ke smrti. Ryan Reynolds v hlavní roli nezklamal a celý film táhnul svým osobitým hereckým výkonem. ()

blondboss

No niekomu stačí na natočenie legendárneho filmu jedna miestnosť (12 Angry Men), niekomu zas stačí na natočenie ľahko nadpriemerného filmu jeden herec a jedna rakva. Prvá polhodina strašná nuda, potom sa to postupne rozbieha a končí sa to ako v každej dráme. Ale povedzme si pravdu, v jednej rakve toho veľa vymyslieť nemôžte, a veru toho Cortes ani veľa nevymyslel. Oceňujem skvelý herecký výkon Ryana Reynoldsa, o tomto hercovi ešte určite budeme počuť. 70 % ()

CrazymanM

Velmi sugestivní snímek,tady mi teda námět celkem sedl.Je tam pár podivností,např. ten mobil atd.,ale jinak fakt dobré! ()

Sticks

Chlap v truhle s mobilom navodiť atmosféru vie, aj keď často mi nad ním zostával rozum stáť. Deravá nebola nielen truhla ale aj scénar. Štvrtá hviezda je za finále. 7/10 ()

Prochy84

Vynikající thriller postavený na famózním výkonu Ryana Reynoldse. Během úměrné stopáže se šroubuje napětí do neskutečných otáček a vyvrcholí nečekaným závěrem. Film vtáhne od úvodních minut a nedovlí divákovi být ani chvíli v klidu. Chytrá a vybroušená režie spolu s dobře rozloženým napětím nutí Ryanovi fandit jako o život, což se v současné době vidí ve filmech podobných žánrů jen velmi zřídka. Rafinované poukázání na postavení vládních zájmů nad zájmy člověka stejně jako odkaz na byrokratickou nabubřelost vyznívá nenuceně. Do toho brilantně zahraný rozbor psychiky hlavní postavy. V prostředku jsem byl rozhodnutý pro tři hvězdy, které se proměnily s Ryanovou odhodlaností střídající se s oddaností na čtyři, no a ten závěr si zasloužil i tu pátou. Film na mě zapůsobil hodně silně, přestože z něho nemám ani trochu dobrý pocit. Naposledy jsem se takhle cítil, když v Zelené míli zemřel Michael C. Duncan. Jeden z nejlepších filmů 2010 a myslím, že bude ještě doceněn později. 90%. ()

stolista

Aaa, tak to se moc nepovedlo. Námět slušný, ale bylo tam, alespoň pro mě, několik nelogických chyb a tím ten film degradovaly..škoda. Jinak ten konec mě překvapil. ()

FREEWHEELER

Wow, tak toľko napätia zmestiť do dvoch podzemných kubíkov. Čokoľvek sa tam odohralo, veselý som z toho rozhodne nebol a po titulkách mi ostalo mdlo ešte pár minút. Ja vlastne ani neviem prečo nedám 5*. Asi som len labilný klaustrofobik.. 85% ()

Nadpřirození De Niro a Weaverová

Nadpřirození De Niro a Weaverová