• flanker.27
  *

  O tom, jak je to na ČT s nezávislostí a objektivností jsem se mohl přesvědčit na vlastní kůži, oči, uši, nos a hlasivky a každýmu, kdo dokáže internet používat na něco jinýho, než na čumendu u kámošů z xichtbůku doporučuju, aby tu a tam požil mozek a kouknul, jak stejnou událost prezentujou jinde. Že to tady vůbec existuje jsem si všimnul jenom díky Enšpíglovi a stejně jako on si myslim, že to tu nemá co dělat, ale když už, tak už. Jen by mě zajímalo, jestlipak si Marcela Augustová při dnešních zprávách (a jejich ideologickému zabarvení) ještě někdy vzpomene na časy v Pionýrskej Lastovičke (kterou má eufemicky v profilu přejmenovanou na Vlaštovku)? Odpad nedávám jen proto, že pak by mi nezbyl stupínek na zpravodajství z výročního sjezdu TOP 09 potvrzujícího vedoucí úlohu šlechty v zemi, který se tu jistě taky časem objeví. Jen malý příklad, co je to reportáž (a kupodivu zrovna na téma úpadek žurnalismu). Kromě toho není od věci upozornit na způsob práce dnešních médií, jako stálé zvyšování paranoidního strachu vůči (skoro) všemu. Dámy a pánové, Adam Curtis.(30.9.2010)

 • iamek
  ***

  Dobrý výběr moderátorů a kvalita pořadu zůstává pořád na vysoké úrovni.(16.10.2009)

 • Morien
  ***

  Tak trochu se mi chce plakat, že nejlepší české zpravodajství pořád ještě neznamená dobré zpravodajství. Proč přebíráte novácké praktiky, pacholci?(6.12.2009)

 • Marek1991
  odpad!

  No bratia, musím vám povedať, že vy ste tiež nevyhrali tým vaším spravodajstvom asi tak ako my s tými našimi. Strašne veľa propagandy. Ľudia si myslia, že tá skončila pádom opony, ale sú na omyle. Je tu ďalší "izmus" a propaganda tentokrát opačným smerom pokračuje. Veľa jednostranných pohľadov, asi tak ako u nás. Či už na Rusko, Juhosláviu, blízky a ďaleký východ. Západ ako vždy velebený. Domáca scéna je trocha lepšie spracovávaná, ale aj tak na odpad. Je to bieda a to takmer vôbec pravidelne nepozerám vaše komerčné televízie. Dúfam, že sa to časom zmení, ale to neviem, či si na toto potom spomeniem a hodnotenie zmením. Zatiaľ, pre mňa len polopravdy. Odpad!(30.12.2011)

 • Coleator
  ***

  Mezi slepými jednooký králem... S novým formátem je čím dál tím víc "nováckých" reportáží ve stylu šokujícího zmrznutí vody...(24.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace