Dovolte mi sestavit koláž z útržků zdejších komentářů. "Televizní zprávy nemají na ČSFD co pohledávat a hodnotí je jen honiči hvězdiček. Výjimka budiž udělena těm, kteří si Události vyhledali a) proto, aby se přesvědčili, jak si stojí v porovnání s Televizními novinami. A při té příležitosti si nahonili jednu hvězdičku. b) proto, aby nám sdělili něco o hromadě sraček, kterou by za normálních okolností ignorovali, načež si k té hromadě sami čichnou a taktéž si nahoní hvězdičku. Vlastně odpad, ale ten se také počítá. c) proto, aby nám sdělili převratnou myšlenku, že Nova by si měla vzít příklad." Nevím, jak je to se stranickým zaměřením; politické exhibice mě nechávají chladným. Já od zpráv očekávám jen tolik, že se srozumitelně dozvím, co se stalo. Úsudek je pak na mně.(30.1.2012)

V porovnání s tou bulvární sračkou na Nově, jsou tohle normální objektivní zprávy.(4.9.2009)

Jediná večerní zpravodajská relace, na kterou se dá (většinou) koukat.(12.10.2011)

Mezi slepými jednooký králem... S novým formátem je čím dál tím víc "nováckých" reportáží ve stylu šokujícího zmrznutí vody...(24.11.2015)

Od doby co se na zprávy už moc nedívám (stačí mi úplně net), tak nevím jak tento pořad dnes vypadá. Zhruba před pěti lety však patřil k tomu nejlepšímu co nám naše televize byly schopné nabídnout. Ještě si živě pamatuji když tam byl Zuna – to byl ještě normální.(1.10.2011)