• Tommassi3
  odpad!

  Objektivní novinařina ?? Jistě, ale leda tak na planetě Dělámesizvásprdel.. A tak přišla doba, kdy i dříve jen profesionální formou se pyšnící a zastydle distingované Události začaly platit za pouze profesionální formou se pyšnící a zastydle distingované nepříjemně koncentrované zlo.. Pravda je tam venku, přátelé, ne na internetu, ne v novinách, časopisech a televizních obrazovkách.. Ať žije masová manipulace !!(22.9.2015)

 • Phobia
  **

  Kdysi solidní zpravodajství, ale postupně tvůrci převzali manýry komerčních televizí a kvalita šla do análního otvoru. Nezbytná kulturní vložka v závěru mě sere (přepínám) a oddělit sportovní rubriku blokem reklam, upoutávek a agitkama na téma třídění odpadu taky nepovažuju za příliš šťastný krok. 35%(27.4.2010)

 • ilemas
  ***

  Sleduji pravidelně každý den.(4.12.2009)

 • Kryton
  *****

  Nejlepší české zpravodajství > píšu nejlepší české zpravodajství na obrazovce!(19.1.2010)

 • Coleator
  ***

  Mezi slepými jednooký králem... S novým formátem je čím dál tím víc "nováckých" reportáží ve stylu šokujícího zmrznutí vody...(24.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace