Diskuze k filmu (65)

<< předchozí 1 2 3 4
    • 30.1.2012  23:39
    wuw
    (hodnocení, komentáře)

    Nejlepší soundtrack ! ! ! písnička Hey you od pink floydu, užasný. Huličská scéna nemá chybu...až na to že hulit z bonga při jízdě je nemožné :D .. vážně skvělej film, Downey to ani jinak neumí ;)

    • 30.12.2011  18:49
    Jakkob
    (hodnocení, komentáře)

    Přišlo mi že začátek trošičku pokulhával, ale jinak to byla celkově prima podívaná, u které sem se nenudil. Táhnoucí duo za jedna, oba protagonisti předvedli báječný výkon, především pan R. Downey Jr. mě velice příjemně překvapil a snad bych i řekl, že se mi v této roli ze všech jeho filmů líbil nejvíce. Za krásné 4* a chce to min. ještě jednu projekci...

     

    • 4.5.2011  22:50
    Paulie88
    (hodnocení, komentáře)

    Bohužel, nesmál sem se tolik jak bych se u Phillipsova filmu měl smát... což je pro mě nejslabší jeho film... doufám že si to Pařbou v Bangkoku zlepší ... :)

    • 23.3.2011  19:43
    Spartagoal
    (hodnocení, komentáře)

    Dostal jsem od toho filmu přesně co jsem čekal, de poznat že je to od stejnýho režiséra jako Pařba ve Vegas hodně jsem se u filmu pobvil proto 5 z 5!

    • 18.3.2011  23:49
    CURVE
    (hodnocení, komentáře)

    Jednoduše a krátce,výborná,povedená a inteligentní komedie.

    • 18.3.2011  10:16
    00michal0
    (hodnocení, komentáře)

    Nejdřív nic moc, ale pak docela příjemný pokoukání.

    • 10.3.2011  23:22
    maniacxl
    (hodnocení, komentáře)

    Průměrná road-movie,která bohužel postrádala tempo a náboj.U pár scén jsem se pobavil,ale jinak nuda a čekání na konec.Robert Downey Jr.,Zach Galifianakis a pes Sanny spíše improvizovali,než hráli.Zda to byla chyba režie,nebo scénáře nedokážu říct.Kdyby se alespoň narodil malej Jamie Foxx,dal bych o něco víc.55%.

    • 4.3.2011  16:02
    rudhas
    (hodnocení, komentáře)

    mna vševeda rozrehotali tí dvaja...oplatí sa

    • 28.2.2011  22:12
    EasyCzech
    (hodnocení, komentáře)

    Tak takhle pořádně jsem se už dlouho nezasmál fakt bomba komedie. 9.9/10 !!!

    • 28.2.2011  13:10
    dj_wes
    (hodnocení, komentáře)

    Čekal jsem od toho víc.

    • 20.2.2011  22:20
    Chermy
    (hodnocení, komentáře)

    však jo....každému co jeho jest :-)

    • 20.2.2011  14:41
    L_Johnny
    (hodnocení, komentáře)

    Chermy: Dobře beru, mas pravdu, ale zrovna tenhle film mi přirostl k srdci , nepřijde mi jako ostatni voloviny :)
    ale zas mam ktomu svuj duvod. Však každeho jiny nazor)

    • 19.2.2011  23:09
    Chermy
    (hodnocení, komentáře)

    To spíš já si dovoluju nesouhlasit s místním nadšeným fórem :-). Pod pojmem inteligentní komedie si představuju filmy jako Cashback, Pravdivé lži, Lítám v tom, nebo já nevim...Kiss Kiss Bang Bang, ale tohle....no jen bych se rozčiloval! Napsal jsem toho dost už do svého komentáře... V kostce..nepřijde mi vtipné, když jedno stupidní hovado dělá jeden průser za druhým a odnáší to ostatní. Mám se smát tomu jak Galifianakis chodí? Jak masturbuje před spaním? Jak není schopen zastavit, když usíná? A proto se pak zhulí? Nejsem žádný moralista, ale kde měl být vtip, je jen násilná křeč...vím že si to svoje diváky najde...ale doufám, že to nepotrvá dlouho a Na doraz klesne do spravedlivých modrých procent

    • 19.2.2011  22:28
    L_Johnny
    (hodnocení, komentáře)

    Chermy:Dovoluju si nesouhlasit .. Právě tady to platí naopak

    • 19.2.2011  20:22
    Chermy
    (hodnocení, komentáře)

    Due Date, jedna z mnoha amerických komedií, která nestojí ani za minutu vaší pozornosti!

    • 30.1.2011  16:02
    L_Johnny
    (hodnocení, komentáře)

    Due Date je jedna z mála komedií, co stojí zato vidět v kině :)

    • 30.1.2011  15:20
    DaviD3141
    (hodnocení, komentáře)

    Na svete je Due.Date.BDRip.XviD-ARROW.

    • 8.1.2011  12:07
    Jardaskalda
    (hodnocení, komentáře)
    tento výborný film jsem zhodnotil na svém blogu http://sourcecodeofmybrain.blogspot.com/
    • 24.12.2010  21:44
    bufanda8
    (hodnocení, komentáře)
    To je vpohode jen jsem chtěla byt v obraze jestli nejsem blbá já :-)
    • 24.12.2010  17:06
    CrypzzXD
    (hodnocení, komentáře)
    bufanda8: před premiérou filmů je na prd dělat obsah ;) na netu je info, které je špatné, podle něho se udělá obsah a pak to takhle dopadne :) :( to samé se mi stalo s obsahem u Prince z Persie :( Ale až budu mít trochu víc času, tak bych je chtěl upravit a poslat uživateli kikulin, který má obsahy na starosti ;)
<< předchozí 1 2 3 4