Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

3Libras odpad!

Relácia o našich celebritkách a všetkých tých posh podujatiach, na ktoré chodia. Také niečo by asi nikdy nebola šálka mojej kávy ani zďaleka, ale kým reláciu robila na začiatku Lucia Hablovičová, tak to fakt malo aj celkom úroveň. To čo prišlo s Erikou Judínyovou je aj odpadom nazvať slabé slovo. Po kanáloch by som na jej mieste chodila. Naozaj nechápem, že niekomu nemôže byť trápne sa takto prezentovať. To má zo seba dobrý pocit, že čo dokázala ?! Rozoberanie úplných trápností a to ešte neskutočne infantilným štýlom. Grc. ()

pezz odpad!

Odpad na ktorý sa niekedy dobre pozerá a smejeme, sa smejeme a smejeme sa 7x...sa smejeme na tomto show. Stupídna SR top scéna, prehliadka bohatých hovien (česť výnimkám), smotánka ? nie, my tomu doma hovoríme grcanica. Kto toto a z čoho sa to živí, to je záhada všetkých záhad. Rozriešenie: hlúpy národ teenagerov ich živí z daní a platov ešte hlúpejších rodičov, škoda reči, svrab národa!! Ďakujem, že sa tu môžem k tomuto vyjadriť ()

MM_Ramone odpad!

"Smotánka"? Banda slizkých šašov, skrachovaných socialistických hercov, netalentovaných mediálnych hviezdičiek, vypasených politikov, vypočítavých kuriev a namyslených, bohatých hlupákov, ktorí si o sebe myslia, že nad nich neni. Žijú s pocitom, že len pre nich slnko svieti. Tak ich prezentuje táto relácia. Slovenskí supermani z bratislavského Hollywoodu. Biologický odpad! ()

redwik odpad!

Už len pohľad na počet percent ktoré prischli tejto relácií musí človeku dokázať, že pozrieť si čo i len jednu časť je obrovská strata času. Príde mi divné keď sa niekto zaujíma o súkromie alebo večierky tých najväčších hereckých a speváckych hviezd. Preto skutočne nedokážem pochopiť: čo za človeka môže mať záujem o "slávnych" ľudí zo Slovenska? Prečítal som si cca 10 ostatných komentárov a súhlasim s každým z nich. Zaujímavý komentár: Kangaxx: "Odpad, nie za spracovanie, ale za tému, ktorej sa venuje." - odpad! ()

AxelWers odpad!

Toto je odpad, ktorý bezkonkurenčne kraľuje všetkým odpadom. Ale ak vás zaujíma, čo celévrity naposledy vysrali, tak si nenechajte ujsť ani jednu časť. Čerešničkou na torte sú komentáre Eriky Judínyovej, ktorú budete počúvať len pár minút a potom zoberiete sekeru a budete rúbať všetko živé v dosahu. ()