Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu a webové kamery poprvé zamilovala. Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Pro Annie už nic nebude takové jako dřív. S děsivým traumatem mladé dívky se těžce vyrovnává celá rodina. Vyšetřování FBI navíc dokazuje, že zdaleka nebyla první obětí tohoto internetového sexuálního maniaka. Otec Annie by nejraději vzal spravedlnost do vlastních rukou, dochází však k poznání, že jediné, co teď všichni mohou udělat, je být v této situaci jeden druhému oporou. (oficiální text distributora)

katjaaa

První hodina filmu super,pak se to zvrhne. Že se čtrnáctiletá holka nechá zblbnout chlapem co má přes třicet se dá pochopit,dá se pochopit že s ním šla na čaj, či co to bylo, já byla ve 14 taky vygumovaná, ale že ji znásilní a káča pitomá mu ještě volá a je nešťastná, že on ji neodpovídá, to už je fakt na cvokaře. Nevím jak to v těchto situacích chodí a jestli opravdu takto, ale film se díky tomu zvrhne v rodinné drama s plačícím agresivním otcem, zoufalou matkou a dcerou co "miluje" nemiluje chlapa co ji znásilní. Téma je aktuální, počítač má dnes v pokoji kdejaký 8letý harant za podpory svých rodičů, tak možná se rodiče trochu uvědomí a popřemýšlí, jestli je zrovna internet vhodná výplň volného času pro jejich ratolesti. Můj syn je ještě malý,ale compu se v pokoji nedočká i kdyby se třeba na hlavu stavěl. ()

Akatinka

Tenhle film jsem viděla v televizi, dávali ho v jedenáct v noci a skutečně nechápu proč. Tohle je podle mě film, který by měly vidět právě mladší, protože, to co jim řeknou rodiče neberou vážně, na tohle už by snad zabraly. Je to výborný film o něčem, co se ve světě může s klidem stát. Je to výborná výhrůžka světu a hlavně dívkám, které si myslí, že se tohle stát nemůže. Podle mě je to velmi slušný film! ()

katikka

Znásilnením to bolo snáď len z trestno právneho hľadiska, kedže dievča malo len 14, ale do všetkého šlo dobrovoľne. Myslím, že to bolo skôr o zneužití dôvery a citov mladého dievčaťa, ktoré odzrkadľuje dnešné teenegerky snažiace sa hrať na dospelé. Ale čo sa môžeme sťažovať, keď sa odvšadial na nás valia polonahé pózy natriasajúcich sa pipeniek amerických raperov. Pointu a iróniu vidím v tom, že otec zneužitej dcéry trpí predstavou, ako nedokázal zabrániť dcére pod zákonom sexuálne žiť, ale v práci sám schvaľuje fotky módnej značky oblečenia pre mladistvých so sexuálnym podtónom. Morálny odkaz film mal, snáď aj pre tie ktoré už niesú pod zákonom. Spád deja bol od istého momentu trochu pomalší, čo taktrochu unavovalo, preto hodnotím na 60%. ()

Babbsi

Kterak čtrnáctiletá Anča o svůj věneček s milovaným přítelem přišla. V průběhu filmu jsem paradoxně nechtěla, aby byl "Charlie" dopaden, nýbrž aby slečně Annie někdo z rodičů pořádně zmaloval zadek jako trest za její dajnost v tak útlém věku. A nejen, že je slečna Annie dajná - záhy si začne stěžovat, že ten, před kterým se dobrovolně svlékla a lehla si s ním do postele, ji znásilnil a začne šílet. Bohužel - zmalování zadku jsem neviděla (ba naopak) a navíc je "Klikař Charlie" vyobrazen jako ten největší grázl. ()

kamilao

Co tohle mělo být? Chtělo se mi místy až zvracet, strašný blábol tento film. Hrálo si to na drama, které ve skutečnosti dramatem vůbec nebylo. Líto mi bylo možná té matky, ta jediná asi chápala co se vlastně děje! Dala bych odpad, ale zase až tak děsný to nebylo :-) ()

rebel2009

Téma zajímavé, zpracování nudné, scházelo mi to slibované "napětí"...O naivitě dnešních nactiletých lolitek postačí zabrousit na FB a prohlédnout fotky v profilu....pak se nedivím, že takto husičky dopadají. Faktem je, že i rodiče mají na těchto případech svůj podíl, problém je komunikace s "pubertou" . Bohužel , dnešní životní styl nám určují reklamy - musíš být cool, nemáš jabko, jsi vyděděnec, nemáš značkový hadry, jsi socka, jsi panna, jsi divná, nemáš profil na FB, jsi loser....atd. Dokud nebyl FB, tak jsem nevěděl, že kojící matka je pro mě daleko větší nebezpečí než muslimem uřezená hlava !?! A to nemluvím o tom, že tyto zrůdnosti jsou volně dostupné v Googlu. Odolat v tomto zvráceném světě je těžké, zvlášť pro mladé. Zlaté časy, kdy na sídlišti byla jedna telefonní budka a občas nefungovala...jo a smsku mi nahradil poštovní holub ,-) ()

mr_radek

Zajímavý snímek, který má čím zaujmout. Snaží se něco sdělit a poměrně se mu to daří. Psychologie postav je na vysoké úrovni. Je třeba přijmout fakt, že internet je plný takovéhoto zla a náctileté holčičky jsou neskutečně naivní. Závěrečná tečka jen dokresluje skutečnost, že všechno není, jak se na první pohled zdá. ()

Lonelybiker

Jedná se o snímek, který na mě působil docela věrohodně (kromě první půl hodiny, kdy Annie skočí trochu nesmyslně úchylovi na lep). Herci hrají dobře a je zajímavé sledovat rozklad rodinných vztahů a chování otce Clive Owena, kterého naprosto chápu. Na Trust by se měli podívat všichni, kteří bezmezně důvěřují svým dospívajícím potomkům a také aby pochopili škodlivost fenoménu s názvem internet. ()

tompolicky

Dlouho jsem přemýšlel co k filmu napsat. Snaha Schwimmera o drama-thriller, dle mého úplně nevyšla. Myšlenka dobrá, nicméně mi ve filmu chyběla nějaká ta "akce" a spád. Utahané, zdlouhavé, mnohdy zbytečné a nudné pasáže, zbytečné dialogy. Spíš než film mi příjde tento počin vhodný jako naučný film nejen pro dívky v 9. tříde základní školy. Vše trochu zachránil Cliff Owen coby empatický a chvílemi trochu labilní, starostlivý otec. Závěr nijak nepřekvapil... Po druhé bych si film určitě znovu nepustil a až budu mít chuť na Davida, pustím si Friends. ()

Darinesss

Příběh naivní holky, která mi od půlky filmu lezla na nervy tím, jak je hrozně zneužitá, a přitom s tímto "údajným" pedofilem sama šla do pokoje a svlékla se atd... Být jejím rodičem tak jí na prvním místě pořádně vyliskám a poté to řeším... ovšem film měl velice dobrou atmosféru, místy až mrazivě evokující, navíc skvělý výkon Owena, jehož role ztrápeného otce mu velice sedla. ()

as.anetka

Velmi poučný film o tom, jak se má dnešní mládež (ne)chovat na internetu. Měli by se na něj podívat povinně všechny děti/teenageři. Příběh vypráví, jak se z nevinného chatování stalo znásilnění. Musím však Andyho Bellina zkritizovat, že hlavní role Annie vše hned neoznámila rodičům. V dnešní době se ale není čemu divit. ()

Vites

Liana je sexy, sice trochu hysterka, ale na dobu vzniku (2010) překvapivě nadčasové zpracování. A skvělý herecký výkon C. Owena... ()

mfaky

Slušné herecké obsazení, dobrý výkon herců, pěkně natočeno, ale jinak by to šlo celé zfouknout za hodinku. Po slušné první půlhodině jsem stále čekal, že se to nějak rozvine a děj se posune dále, ale ono nic, zkrátka jde o dvouhodinové plkání dokola stále o tom samém. Takže co se týče mne, tak jsem byl naprosto zklamán. ()

-marti-

Thrillerem bych to rozhodně nenazvala, ale jako psychologické drama dost dobré. Liana Liberato byla většinou velmi uvěřitelná, což vůbec není samozřejmé, ta role nebyla jednoduchá. ()