Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu a webové kamery poprvé zamilovala. Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Pro Annie už nic nebude takové jako dřív. S děsivým traumatem mladé dívky se těžce vyrovnává celá rodina. Vyšetřování FBI navíc dokazuje, že zdaleka nebyla první obětí tohoto internetového sexuálního maniaka. Otec Annie by nejraději vzal spravedlnost do vlastních rukou, dochází však k poznání, že jediné, co teď všichni mohou udělat, je být v této situaci jeden druhému oporou. (oficiální text distributora)

Chlo0opek

Tenhle film měl zkrátka atmosféru. Hutnou atmosféru s prvky bezmoce, beznaděje. Ať už člověk udělá cokoli, vše je nakonec marné a nevede ke správnému cíli:(. Škoda jen toho konce, rozhodně jsem čekal nějaký lepší závěr. Hodně emotivní věrohodný snímek. ()

Pythonator

Nudný film o malé znásilněné chudince, přičemž za znásilnění tady tvůrci považují situaci, kdy si nechá vypatlaná nadržená čtrnáctka dobrovolně protáhnout díru hnusným úchylákem z internetu. Ta malá "oběť" si asi myslela, že když s ním půjde na pokoj a ukáže mu své lolitkovské tělo ve spodním prádle, tak spolu asi budou hrát pexeso nebo co. Holka si uvědomila, že byla ''znásilněná'' až potom co její milovaný neodpovídal na chatu, nebral telefony a od policajtů se dozvěděla, že jí byl nevěrný ještě se dvěma dalšíma nadrženýma vypatlanýma chatařkama a že oprcávání náctiletých je tak trochu jeho koníček. No úchylák to byl řádný, ale já vážně pochybuju, že to byl pedofil, protože slečně už začaly pučet kozy a to je pro pedofily něco jako známka přestárnutí, takže pro pedofila už to byla vlastně nepoužitelná stařena. No to je ovšem vedlejší. Holka byla pod zákonem a i když se nepochybně ráda nechala pomilovat od svého obstarožního milého, tak je to prostě znásilnění. Největší obětí je chudák vychytralý nadržený internetový úchyl, z kterého tak systém udělal pedofilního násilníka. Další obětí jsou pak rodiče, kteří si neuvědomují jak nebezpečné pro jejich vypatlané děti může chatování být. No a ta malá znásilněná pipina by si zasloužila spíše pár facek než to co nám film předváděl jako správné jednání s traumatizovanými oběťmi. Film mě prostě nasral ve všech směrech a celou dobu jsem přemýšlel, jestli znásilnili dcerunku Clive Owenovi (jinak si jeho nejhorší výběr role neumím vysvětlit) nebo panu režisérovi Rosovi z Přátel. Poučení z filmu kravský Trus zní: Nadržené dcerušky držet doma na řetězu a k internetu je pustit jen pod dozorem. ()

montel

14-letá Annie (Liana Liberato) se díky internetu seznámí se sympatickým mladíkem, do kterého se zamilovala a to samé cítí i od něj. Denně si píší prostřednictvím chatu a sms, načež se jí její milý přizná, že je vlastně o několik let starší než ona a že chodí už na vysokou. Zpočátku zklamaná Annie to ale hodí za hlavu a nadále si se svým vyvoleným, který si říká Charlie píše. Jejich vzkazy jsou čím dál odvážnější a brzy se začínájí týkat i sexu. Po několika týdnech jí Charlie překvapí, když jí napíše, že za ní přijede do Chicaga. Annie souhlasí a čeká jej na smluveném místě. Jaké překvapení jí ovládne, když za ní dorazí dospělý muž, kterému již dávno bylo třicet. Slzy smutku však přebijí laskává Charlieho slova a než se Annie vzpamatuje, leží nahá v hotelovém pokoji. Annie je však nadále zamilovaná a tak svolí k prvnímu sexuálnímu styku. Od té doby však Charlieho neviděla a tak se svěří své nejlepší kamarádce. Ta si to ale nenechá pro sebe a řekne to výchovné poradkyni a netrvá dlouho a celý případ přebírá FBI. Rodiče jsou z celého případu v šoku a žádájí dopadení pachatele, který jak se později ukázalo Annie sexuálně zneužil. Annie však stále věří, že jí Charlie miluje a vše dává za vinu otci, který prý Charlieho od Annie odehnal. Posedlý otec, hledá násilníka na vlastní pěst, je však otázkou, zda by se raději neměl věnovat své dceři, že posedlostí o dopadení několikanásobného pedofila...Ožehavé ale velmi aktuální téma zrežíroval David Schwimmer. Rodiče by se alespoň z tohoto filmu mohli poučit a více hlídat své děti, s kým si na internetu píší. Stačí totiž málo a z nevinného chatování může být trauma na celý život. 60% ()

Mark1983

Je to hnus,co se týče tématu,ale zpracování je celkem přijatelné až na scénu s úchylákem,kterého nakonec nedopadnou. ()

Unrealik

Hm, jestli budu mít někdy dceru, tak doufám, že bude chytřejší. Přijde mi, že film skutečně zneužitým škodí (aneb že tady se hlavní hrdinka cítí zneužitá, až když začne žárlit). Jako zneužitý se spíše chová ten její otec.:) A zajímavostí v tomhle filmu je, že naučí člověka použít starý koberec z WC - lze z něj udělat kostým na Halloween. Inu, zvláštní rodinka... ()

Nick321

Nic jiného se ani nedalo čekat , když má 14letá holka neustále za prdelí staromódní rodiče , kteří jí neumožní si ani koupit pořádnou šprndu. To se pak z toho papínek může zvencnout, že dcerka již není panna, tudíž ji nebude moci dáti do kláštera či ji nejspíš výhodně prodat zámožnému šejkovi, a že ten, kdo ji připraví o věneček je navíc kapitální úchyl, který je v tomto směru sběhlý a takřka nepolapitelný. ()

doughnut

Film nepřináší nic nového pod sluncem - internet je plný úchyláků a v reálu je prakticky nemáte šanci poznat. ()

pezz

Slabota, slabota, plochosť na plochosť, nezáživné, nič vo vás tento film nevyvoláva, iba to, že chápete tému, dej, prostredie, okolnosti, no pocity vo vás vyvolané žiadne, herci (ale v rukách režiséra) akosi ako by nezvládli svoje role, rola otca, ktorá mala dominovať akosi nedominovala a prejavovala sa ako slabošstvo muža neschopného riešiť tento problém. No dajme tomu, že tento film poslúži aspoň pre rodičov na prevenciu proti internetovej kriminalite. U nás súčasná legislatíva neochraňuje nijako deti pred internetovou kriminalitou a asi si to pozrú zasa iba deti (12-17) a záujem rodičov o tento film bude nulový, takže zasa len zarobí filmový priemysel. Ani nie je k tomuto filmu čo viac komentovať, ale pozrieť sa to dá. Takže rodičia ..náctiletých choďte do kina, aby vám nevybuchla bomba vo vašej nukleárnej rodinke, skončite s demokratickosťou v rodinke a zaveďte tam poriadny patriarchát !! 50% ()

Pattrick

Asi začnu koncem, protože ten film mohl mít tolik konců, nevím zda tenhle byl přesně ten, který jsem chtěl vidět, ale budiž, film skvěle ukazuje pocit sexuálně znásilněné mladé holky, která tápe, dokonale natočené, herecky skvěle zvládnuté. I když Annie se chovala někdy na facku, celkově její postava nebyla nikterak logicky trapná a její chování bylo opodstatněné, věřím, že takových holek je jenom v americe určitě dost. ()

Jops

Cekal jsem zajimavy thriller ze soucasne doby. Zajimave to bylo, ale jenom prvni pulka filmu. Cekal jsem, ze se to vyostri, ze ho najdou, uriznou mu hlavu ci tak, ale ono se nedelo nic... Koukat na tatinka v depresi, na maminku v depresi, na dceru v depresi... To me nebavilo. Film mel naslapnuto celkem slusne, ale v te druhe pulce filmu to fakt slo do haje... ()

perteus

Na záčátek řeknu že komentář verbala je hnusný a zcela nepochopitelný. Je vidět, že místo sledování filmu u toho dělal asi jiné věci a když si myslí, že se o znásilnění nejedná, tak by se měl jít zahrabat, nebo si zaplatit základy trestního práva. K filmu. Je to výborná ukázka toho, jak to ve skutečnosti na internetu chodí a jak se pedofilové krásně přizpůsobily nové době. Ano, svým způsobem se zdá, že je to vyhnané do extrému, ale takhle to bohužel funguje a film má hlavní úkol, nabádat rodiče, aby víc prověřovali, než důvěřovali. Zejména, pokud jde o to, s kým si Vaše dospívající dcerka užívá. Ono vůbec nejde o to, že holka si to užívala, ona si to zas až tak moc neužila. Tady je krásně ukázaná psychologická práce takového devianta, který nejdříve získá důvěru mladé dívky tím, že se vydává za mladšího a postupně, postupně věk poupravuje a nakonec.... A o tom to je... je to postupné a holka je jak žába v hrnci vařící vody. Když takovou žábu hodíte do vařící vody, tak vám hned vyskočí. Ale dejte žábu do hrnce s chladnou vodou, hrnec postavte na sporák a začněte vodu ohřívat. Žaba se nechá uvařit. To přesně se stalo hlavní hrdince. Následný kolotoč ze strany otce je už to, jak jsem psal výše, vyhnané do extrému. Závěr ale krásně ukázal opět realitu. Pedofil je jeden z nás, má rodinu a dokonce vyučuje bratra znásilněné dívky na vysoké škole. Nikdy není chycen. Proto si tenhle film zaslouží Vaší pozornost a zaslouží si i dobré hodnocení. ()

Stephenz

Mám rád Owena, ale pri tomto filme sa asi pomýlil. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale celý film sa točí okolo že vraj znásilnenia?! Štrnástka dobrovolne “dá“ 35-ročnému nadržanému týpkovi, ktorého navyše potom “miluje“. A vyšinutý tatínko jej takmer nič na to nepovie, ale pána nadržaného by aj zastrelil. Typická americká báchorka o strašiakovi zvanom internet. Dve hviezdičky za Owena sú až priveľa. ()

Cralg

Navzdory celkovému nízkému hodnocení si dovolím s některými kritiky nesouhlasit, co se týče zvoleného konceptu naivní blbé nány a zákeřného pedofila. Příběh není nijak idealizovaný - přirozený konec, přirozené následky, přirozené pocity, co více si u filmu přát. Ve filmu je dobře vykreslena jákási podoba pedofila - ani hezký, ani ošklivý, ani silný, ani slabý, takový normální chlap, který jak později divák zjistí, má i vlastní milující rodinu, která nic netuší. Problémy, kterými mladá dívka prochází jsou právě těmi problémy, ve kterých se Vaše dítě může ocitnout zrovna tak, pakliže se o své dítě nezajímáte. Tento fenomén rodiny, která nechává všem volnost je v současné době stále častější - rodiče si stále více myslí, že dětem stačí pouhý internet jako odpověď na všechny jejich otázky, avšak stejně tak jako oheň - je dobrý sluha, ale zlý pán. Samozřejmě i já jsem si místy rval nad hloupostí oné dívky, která nejenom snášela ústavičnou lež, ale také ji i tolerovala a svolila ke všemu (můžeme se dohadovat, že je vina na obou stranách, ale to podle mého názoru smyslem tohoto filmu nebylo). Tento film bych určitě zařadil do repertoáru filmů pro děti jako povinný od 12-ti let (teda, pokud se jedná o nějaké labilnější dítě a nemáte čas s ním všechny věci probrat sami). Dávám 90%. ()

JARDAHONDA

Mimořádně silný příběh o nebezpečí hrozící v digitálním světě umocńují herecké výkony hlavních představitelů. Drsná realita tohoto virtuálního světa mě už ničím zvláštní nepřekvapí. Téma dnešní doby.. Závěr hodnotím slušným průměrem 50 % ()