Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu a webové kamery poprvé zamilovala. Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Pro Annie už nic nebude takové jako dřív. S děsivým traumatem mladé dívky se těžce vyrovnává celá rodina. Vyšetřování FBI navíc dokazuje, že zdaleka nebyla první obětí tohoto internetového sexuálního maniaka. Otec Annie by nejraději vzal spravedlnost do vlastních rukou, dochází však k poznání, že jediné, co teď všichni mohou udělat, je být v této situaci jeden druhému oporou. (oficiální text distributora)

exoomer

Neviem jak tupa moze byt 14 rocna baba, neviem jak takyto zazitok vplyva na tak primitivny 14 rocny mozog, ako je vyobrazeny v tomto filme, ale cely cas som mal chut rozbit hlavu tej holcine a nie tomu "zapornemu". ()

PamelaJJK

Trust mě dostal. I když hodnocení zde tomu tolik nenapovídá, tak si dovolím film vřele doporučit a prohlásit, že je to hodně kvalitní psychologické drama. Hlavně díky C. Owenovi a L. Liberato. Jde o to, co od toho očekáváte. Pro mě je to hodně aktuální film i z toho pohledu, že mám dceru, která se blíží do věku filmové hrdinky a tak nějak mě podobné obavy občas doženou. Myslím si, že pocity a skutky, jak je stvárnil Clive Owen jsou naprosto dokonalé a reálné. Jakoby si něčím podobným prošel. Věřil jsem mu to a myslím si, že bych na tom byl hodně podobně. A rádoby silácké a drsné kecy v některých komentářích tady jsou ubohé a trapné jak malované sáňky v létě... ()

EVIM

Asi takhle..., pro nezasvědcené a neznalé jde o průměrné drama, ničím nezajímavé. Já osobně D.Schwimmerovi děkuji za tenhle film. Jakýkoliv počin v tomto směru je žádoucí a chválihodný. Rizika virtuální komunikace jako je kyberšikana, kybergrooming, kyberstalking, sexting ap. je pro většinu lidí neznámý pojem a přtom je velice aktuální i v této republice. Uživateli verbale nevíte o čem mluvíte a Váš názor na danou problematiku je tak nějak též slušně řečeno slaboduchý. Měl by jste více zajímat o případy, kdy "slaboduché čtrnáctky" páchají sebevraždy a jsou zneužívány lidmi, jejichž psychologické metody ovlivňovat "děti" jsou na takové úrovni, že by mohli vyučovat opravdové psychology. ()

Demoiselle

wow - tak komentář od "verbal" bych nejradši odkomentovala zpět, ale na to nemám asi dostatečnou sílu! - film o dnešní době, kdy děti dospívají dřív než mají a společnost a její morální (ne)hodnoty jim v tom pomáhájí. Příběh o sobě pochybující dívce, která uvěří v něčí lásku /ač od dospělého muže/ a nechá se zmanipulovat k přistůpu na to, čemu se vnitřně brání. A vedle toho se staví rodič, který nechápe, kde se stala chyba, kde udělal chybu on - jakožto role muže v životě své dcery (father issues). Pro mě jeden z lepších psychologických filmů o citlivém tématu nových sociálních vazeb a systémů, které jsou nám tak blízké. ()

Dextwer

O jedné rodinné krizi způsobené naivitou mladé holky. Určitě bych zde vyzdvihl, že tento film může být varovným signálem pro spoustu mladých a naivních nezletilých. Že i ve světě se najdou lidi, kteří vám můžou ublížit a že ne všichni, kteří si s vámi pěkně píšou či povídají jsou “ti” hodní. Tenhle film je ještě natočen zlehka, dovedl bych si představit daleko silnější téma na sexuální zneužívání. Moje hodnocení: 60% ()

maniacxl

Komentář od mistra Verbala je výborný i když s ním úplně nesouhlasím.Mně Trust oslovil hodně,mám desetiletou dceru,takže už teď jsem ve střehu.Liana Liberato roli zvládla na jedničku.80%. ()

gotham

Jako film s poselstvím dobré, chválím tvůrce, protože internet v kombinaci s hloupýma mladýma holkama a pedofilníma šmejdama je zatraceně nebezpečná hračka. Ale když to budu brát čistě jako film, tak spíš průměr, ničím mě nenadchnul, dokonce i jindy skvělý Clive Owen je tu polovičatý. Přišlo mi to jako takový amatérský pokus o dramatický film, zejména ty dramatické scény, které mají vzbuzovat vášně, byly až moc hrané, děj moc jednotvárný. 50% ()

jacob_urban

Zajímavý nápad. První polovinu se neděje vůbec nic, krom animací chatu nadrženého čtyřicátníka. Zhruba tak v polovině filmu to dokonce začalo vypadat, že příběh začne gradovat, ovšem opak byl pravdou. Po zbytek filmu můžeme vidět jen nervově zhrouceného otce, který mlátí náhodné lidi na školním volejbalovém zápase, rozmazlenou pí, která si zajezdila na kládě a utápí se v slzách, že jí nezavolal zpátky a matku, která nehraje až tak zvláštní roli, ale jen řve na manžela - jak už to bohužel bývá. Film je natočený celkem kvalitně, dabing v češtině je odporný (beru v potaz při hodnocení), herecké výkony spíše průměrné, hlavní postava nesympatická. Nechápu celou zápletku filmu... Ano, holce je sice 14, ale s tím úchylem spala víceméně dobrovolně, takže nerozumím tomu, proč se celý příběh s případem zachází jako s regulerním znásilněním. U konce jsem se už dost nudil, ale závěrečná scéna je jedna z těch, u kterých si říkáte : "No, takhle na hovno to přece nemůže skončit!" Za mě 2 hvězdičky, bohužel... Nápad dobrý, zpracování podprůměrné! ()

martins

Jojo v hlavní roli můj oblíbený Clive Owen, který se schopen opravdu zahrát snad všechný možné postavy. Hrozba internetu je stále aktuálnější, nikdo neví, kdo se skrývá na druhé straně, jak se o tom přesvědčila 14 letá Annie, která přestože jí pedofil znásilnil, hodně dlouho nemůže uvěřit, že už ho neuvidí!! dost realisticky natočený film. ()

JenYu

Nechutné téma - zpracováno však velmi realisticky, civilně a s důrazem na perspektivu dcery a otce. Clive Owen hraje výborně a Liana Liberato rovněž. Doporučuji všem rodičům dospívajících dcer. ()

veverysiak

V modernej ľudskej civilizácii je nevyhnutným predurčením fakt, že potomok jedného krásneho dňa preorientuje väčšinu svojej lásky a empatie zo svojho rodiča na relatívne cudziu osobu zvyčajne opačného pohlavia a svojím následným konaním stupňovite strpčuje život svojmu okoliu, je potom len otázkou miliardy faktorov, či to po čase adolescentného besnenia dopadne vo vzťahu dieťa-rodič v plusovom alebo mínosom poli, tento silný príbeh nakoniec dopadol dobre, čo mu mierne zazlievam, mohla byť väčšia dráma, ale zrejme bol záver inšpirovaný tou skutočnou nešťastnou famíliou, alebo sa autori nechali ovplyvniť štatistikou, predsa len tých šťastných koncov je skutočne viac, ničmenej si neviem spomenúť na film, v ktorom sú tak úžasne zobrazené detaily takejto rodinnej tragédie, najvýraznejšie pôsobí samotná slečna v excelentnom podaní Liany Liberato, jej gradovanie opovrhnutia tých najbližších ma dostal najviac, parádne je aj zhoršovanie vzťahu jej rodičov, ktorí z beznádeje riešia spoločný problém solitérskym a diametrálne odlišným spôsobom, hlavne vyžarovanie paniky z herectva Cliva Owena je miestami mrazivé, skvelý kúsok pre rodinný výlet do kina a následnú ťažkú večeru, takže 85%. ()

ShimiTimi

Hroooozne naivná holka ..hrozne ! ! ! Ale nič to *Charlie ju stále "miluje". Film hodnotím pozitívne kedže takéto veci sa dejú vo svete skoro "bežne" .. ()

skaza

Veľmi kruté....z tohto filmu mi nebolo dobre už len pre to, aký bol skutočný...bohužial dnes čím ďalej, tým viac detí brázdi svet internetu a pri najlepšom končia len tak, ako dopadla postava z tohto filmu... ()

hanazu

Velice mě udivilo, že někdo věnuje tolik času, aby ve výsledku obtáhl čtrnáctku. Což by si ona pak později zpracovala po svém, ale jelikož na ní několik dní každý vřeští, že byla znásilněná, tak to začne po pár dnech ječet taky, hlavně na svého nebohého otce, který má už nervy dodrchány a při sebemenším rozrušení se rozpláče nebo někomu vrazí. ()

IvanKovar

Drsná realita dnešného digitálneho sveta v ktorom žijeme. Herecké výkony hlavných predstaviteľov boli vynikajúce. Film by sa síce viac hodil aby si ho pozreli užívatelia Facebooku, ale ako námet na film ho odporúčam aj tu. ()

evca_007

Docela umění udělat z tak silného a závažného tématu film, který většinu času trochu nudí a říkáte si, že tu holku měl ten úchyl možná i zabít, aby to mělo větší spád. Zní to děsně, ale viděla bych v tom radši víc z thrilleru než z dramatu. ()