Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu a webové kamery poprvé zamilovala. Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Pro Annie už nic nebude takové jako dřív. S děsivým traumatem mladé dívky se těžce vyrovnává celá rodina. Vyšetřování FBI navíc dokazuje, že zdaleka nebyla první obětí tohoto internetového sexuálního maniaka. Otec Annie by nejraději vzal spravedlnost do vlastních rukou, dochází však k poznání, že jediné, co teď všichni mohou udělat, je být v této situaci jeden druhému oporou. (oficiální text distributora)

david666

David Schwimmer z Přátel ukazuje, že umí i režírovat. Zpočátku jsem filmu moc nevěřil a říkal si - zase další tuctová povídka na obehrané téma. Sice celkově se opravdu nejedná o nic nového pod sluncem, zejména herecké výkony a gradující děj s netypickým koncem ně zaujaly. Tu čtrnáctku zahrála Liana Liberato fakt dobře. ()

Miska2712

Veľmi citlivý filmový zážitok. Ja sama si neviem predstaviť, čo by som na mieste rodiča, ktorý mal zneužité dieťa robila. Čo ma najviac poburuje je to, že takýchto prípadov na svete je milión a toto sa naozaj deje a robíme to naozaj my ľudia. Veľmi rada, by som pochopila ľudí, ktorí sú niečoho takéhoto schopný a čo sa v ich hlavách odohráva. Musím pochváliť taktiež herecké výkony. Podľa mňa to zahrali presne na citovú strunu diváka. Je pravda, že celý film bol hlavne o pocitoch otca dieťaťa, ale to hneď vystriedalo nešťastie hlavnej postavy, takže sa dá povedať, že to bolo vyrovnané. Som zhrozené už len z tej existujúcej myšlienky, ale musím povedať, že film stoji za pozretie. ()

BarVo

Možno, keď bude mať dcérenka 14, pozriem sa na to inými očami, ale zatiaľ vidím len nevyužitý potenciál témy a hercov, a film, kde mi toho vadilo až priveľa. ()

Kozlowski8

Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu zamiluje do kluka, z něhož se při osobním setkání vyklube o dvacet let starší muž a ještě k tomu nebezpečný pedofil...Film řeší velice závažné a aktuální téma, které nenechá nikoho chladným samo o sobě. Proto není potřeba věc přikrmovat upjatostí a histerií, jakou předvádí postava Annina otce v podání Cliva Owena. Taky to věčné "americké"ujišťování se vzájemně o tom, jak se mají všichni rádi a neustálé "obejmi mě", mne zrovna citově nenaplňuje - spíš se mi protiví. Mně ne moc sympatický film. 50%. ()

SpicyNugget

Čtrnáctiletá Annie si chatuje s “šestnáctiletým”, později “dvacetiletým” a reálně třicetiletým úchylákem (je to prostě třicetiletej sedmilhář). V popisu filmu je psáno, že ji poté “chladnokrevně” znásilnil. To je ale prachsprostá lež. Madam s ním dobrovolně sedla do auta, pak šla (opět) dobrovolně na jeho pokoj v hotelu a když jí koupil podprdu a chtěl, aby si ji před ním zkusila, ochotně odhodila hadry a předváděla se polonahá. Pak si na sebe lehli a ona byla happy, že přišla o panenství s někým, kdo ji prej děsně miluje, a zároveň nasraná na vyšetřovatele, že tu její lásku chtějí zabásnout! La pardón, ale tohle fakt není “chladnokrevné” znásilnění. Tu holku bych propleskla za to, jak je tupá. Gradace děje nebyla žádná, film byl nudný, utahaný, plný ubrečeného otce, holky zastávající se pedofila a násilný tělocvikář z toho vyvázl jak jehla z hordy hnoje. Prostě ne, čekala jsem od filmu s tímto žánrem sakra víc. Jsem hodně zklamaná. ()

Houbos

Film měl premiéru v polovině října 2010 na Chicago International Film Festival. Do tuzemských kin zřejmě nepůjde. Jaká je pravděpodobnost, že se sejdou dva mí nejoblíbenější současní herci v jednom filmu v hlavních rolích? Pokud nejsou obletovanou holywoodskou smetánkou 1. třídy, nevysoká. V takovém případě bude k vydržení i tendenční obsah. ()

fox_karol

Myslím, že tenhle film nejde ani pořádně soudit, samotný příběh zatemní mozek a na ostatní soudy už nemáte sílu ani nervy. Ani nevím jak popsat svůj pocit vůči té naivní (dá se to tak vůbec nazvat? ) dívce. Myslím, že jsem zhruba od čtvrtky filmu jen nevěřícně kroutila hlavou a pokoušela se pobrat nesmírnou blbost té divky. S odstupem času a potlačenými myšlenkami na příběh můžu říct, že herecký výkony byly i přes okolnosti dobré. Tímhle asi končim, víc chvály nezvládám. ()

tahir

Od 30. minuty nech to prerobi iny reziser, dovtedy je to kvalita ktora nas udrzuje v napati. Potom sa to zvrtne do sraciek pomateneho otca, ktory vsade vidi uchyla a dobrej dcerenke kupi novy mobil, internet nezakaze a kazdemu opisuje ako bola brutalne znasilnena. ()

Frollka

Já teda nevím, film jsem shlédla, nic mi to nepřineslo, jen vzalo nějaký čas ze života. Jediná pro mě dojemná scéna byla ke konci, když mezi sebou, tedy když C.Owen promlouvá k dceři, kdyby tahle část byla posazena asi tak do poloviny filmu a film se za celý děj hnul někam dál, než jen to co jsem viděla, asi by hodnocení bylo lepší. Celkově mi to přišlo značně předramatizované, takhle hloupej snad nemůže být nikdo. Chápu, že je tohle tragická událost ale musím uznat, že mě některé věci také dosti ve filmu točily. Nemá cenu se dále rozepisovat, s komentářem Roucky se plně ztotožňuji. ()

ragtime

Postava tupej dcérenky otravuje počas celého filmu, ako návod pre rodičov podobných prípadov to tiež zlyháva, ostáva len varovný prstík poukazujúci na temné zákutia internetu pre mladú generáciu, ktorá si aj napriek všetkým možným rodičovským opatreniam cestu nájde. Trochu sklamanie. ()

cervicekcz

Výkony obou hlavních představitelů – otce a dcery – byly tak prožité, až mě mrazilo. Protože v letech dospělosti jsem jen krátkou dobu, vím, že bych nebyla tak hloupá a šla kamkoli s cizím mužem. Jen toto ubírá příběhu na opravdovosti. Nejdojemnější scéna pro mě je ta, kdy si Annie uvědomila, co se vlastně děje. Cítila jsem šok a upřímnou lítost. Pochybuji však, že v českém dabingu bude film tak dobrý jako v originálním znění. ()

camomilla

Zvlastni film, ktery ve mne vyvolaval rozporuplne pocity. Skoda jen, ze to skoncilo tim "americkym objetim". Kdo by to byl rekl, ze David "Ross" Schwimmer neco takoveho zreziruje. ()

Fellippe

Konečně film o něčem, co může někomu i něco přinést. Všechny dívky v tomto věku by něco takového měly shlédnout, aby si dávaly větší pozor a ti uchyláci neměli pak šanci! Parádní snímek, ale v závěru mi chybělo dopadení Charlieho. Já jsem přeci jen na ty "hepy endy" :). ()

martpolak

Herecké výkony mne vskutku překvapily. Psychologické profily a rozbory postav byly též velice kvalitní. Film byl velice uvěřitelný. ()

Snakefinger

Film o nebezpečích číhajících na internetu vystavěný do psychologického dramatu šťastné rodiny, a zamilvoané dcerušky. Bohužel někdy do roztažené do neúnosných plochých pasáží. Bohužel. Ale jinak velmi chválihodný počit a povinný film pro všechny náctileté co je taky může potkat a nemusí to skončit jenom dobře jako v tomto filmu. Trocha action by tady neškodila ()

tinss_18

Dám vám radu: ak si chcete tento film pozrieť, tak si pozrite trailer..je tam film zhrnutý. A potom na dokončenie deja si pustite film asi tak od polovičky. Ale ináč tento film stačí raz vidieť a asi skoro naň zabudnete. ()

klaranapoli

pěknej snímek až na ten konec, ten teda mohli vymyslet líp, ale jinak dobrý, hodně to poukazuje na dnešní bohužel lítostnou situaci že takhle to prostě dneska je :( ()