Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

Slezi odpad!

U filmů od Sandlera rád vypnu a neřešim. To je pro mě jejich úděl a musím říct, že to je vždy fajn relax. Tohle byl ale fakt humus. Připadal jsem si v kině trapně. Poprvé jsem chtěl ze sálu odejít. Al Pacino udělal malinko chybu, že hrál v něčem takovým, ale to se asi stává. Odpouštím mu. Sandlerovi nikoliv a nikdy už mu neodpustím za tuhle odpornost. Žádná hvězda, můj první odpad. Ble! ()

nikhaj

Dobry zaciatok a koniec/MYSLIM TIE TITULKY/. Blbost od zaciatku do konca, trapnost od zaciatku do konca. Nezasmial som sa na zaciatku ani na konci. Napriek tomu som to musel dokukat do konca takze kto to tiez zvladol hadam oceni Al Pacinovu reklamu ktora nebola nikdy nikde vysielana. ()

papez12

Super komédia. Nechápem prečo to má tak málo %. Ja som sa v kine ohromne bavil a aj celé kino. Komédia jak má byť + s Adamom Sandlerom určite 70% u mňa. ()

kacenkas

Z filmu jsem byla nadšená. Osobně nejsem ten typ co si pustí a nebo zajde do kina na tento typ filmu, ale po tom, co jsme se s přítele rozmýšleli na co jít do kina padla volba na tohle. A nelituju toho, bavila jsem se prakticky od začátku do konce a velmi mě potěšilo, že se tu nevyskytovali vtipny pro mě "nechutného" charakteru a spíš se jednalo o vyloženě situační a jazykový humor a ještě jedna věc...Papoušek Bobina by měl dostat Oskara za vedlejší roli :D ()

Dusan-Be odpad!

Sandlere, už máš vyděláno, tak se na to vykašli... Ještě v přehlídce nul chyběl "bláznivě vtipný" Rob Schneider ()

culo7

"Puchi makuha toko" v mojom jazyku znamená "Robíte si zo mňa srandu?!". Jeden Sandler = zábava. Dvaja v jednom filme = slabota. Mám rád jeho filmy, ale teraz som sa zasmial možno len raz. A Al Pacino je jeden z naj hercov, ale ľutujem ho, že musel hrať v takomto filme. Plus Johny Depp v tričku Biebera? Dve hviezdičky, pretože priateľka sa na tento film tešila. ()

Torcida.hr

Velmi slabé hodnocení a to nejden tady :(( Já za sebe nemůžu říct nic - film jsem ještě neviděla, ale rozhodně i tak se podívám. Adam je můj oblíbený herec a popis filmu zní dobře, tak uvidíme... ()

Stephenz odpad!

Sračka v podaní inak výborného Sandlera a Pacina. Po tejto "komédii", na ktorú som vydržal pozerať asi 15 min. som prehodnotil názor na týchto hercov. ()

text77

Tak ktomuto filmu jsem si přečetl, spoustu komentářů a mohu říct jen jedno. Co jste sakra čekali. Je to přesně Sandlerovská komedie. Nečekejte od toho žádný hloubavý příběh se vzrušujícím rozuzlením. Je to jednoduché blbé a vtipné. A možná že je to jednoduchý a hloupý humor, ale já se teda zasmál. Krásná oddechovka a já dávám 4 hvězdičky. ()

sovel

Ač nerad, mám rád filmy se Sendlerem ale tohle bylo hodně pod úroveň. Zlatej Zohan. Od odpadu ho zachránilo jen to, že ho mám rád. Jeho mužskej charakter byl ubohej, ženskéj trapnej. Kam se poděl ten dřívější humor??? ()

Fanys

Panebože, co jsem to viděl? Tohle je vrcholná ukázka nevkusu ať už mluvíme o hlavním "ději", nebo o detailech, jako jsou opravdu divný děti nebo chování hlavních protagonistů (hlavního protagonisty). Jediná půlhvězdička je za Al Pacina, protože je to Al Pacino a za jednu-dvě vtipný scény, jinak je to brak. Použil bych poslední slova Al Pacina v tomto filmu: "spálit, všechny kopie zničit, nikdo to nesmí vidět" ()

Dyk

Sandler prostě ví, že dobře mířená rána do koulí pobaví. Hlavně když nejsou vaše. Klasická Sandlerova oddechová komedie "hlavně nepřemýšlet". Zkusil to v kliku a víme jak to dopadlo. ()

Vejujunka

Neurazí, ale ani nenadchne. Taková oddechová komedie - pár úsměvných momentů tam opravdu bylo :) A jako bonus - Johnny Depp ;) ()

K.e.a.n.e.80 odpad!

Sandlera mám rád, bohužel každej novej film je horší a horší a horší........no a tohle je bezesporu nejhorší. Vážně, neskutečná sračka. Bohužel se k tomu upsal i můj velkej oblíbenec Al Pacino, na kterýho už asi leze stařecká demence. Sorry kamaráde :( odpad. ()