Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

PauloZ

Méďa Béďa dopadl hůř než jsem čekal. Jednoduchý, ničím originální příběh doplněný fórkama pro děti. Beru to jako profláklou verzi pro nejmenší, bez respektu ke kreslené verzi a seriálu. To, že spojím animovaná zvířata do reálného světa dnes nemůže stačit. Jediné pozitivum jest, že vyloženě nudou jsem neoplýval. ()

Kryton

Blbost na kvadrát! Tohle je přesně ten důkaz, že animovat a přetvářet se klasické animované přiběhy nemají. Jednak to do rukou dostali lidi co sotva prolezli mateřskou školkou. Tipuji, že si jí do svých 18ti tak desetkrát zopakovali. Animace děsná, nechat to celé klasicky animovat by vyšlo levněji a líp. O tom, že Anna Faris zde celou dobu hraje a tváři se jako jelen se střevní chřipkou nemluvě. Průser se vším všudy! ()

FFilipCZ

Samozřejmě, je to kravina. Ale ve smršti těch kravin, co jsem kdy viděl, tak tohle je jedna z těch lepších. Nikdo nemůže čekat, že to bude pětihvězdičkový film. Tohle má plnit funkci zábavné jednohubky - a já se bavil. Méďa s Bubem mohli dostat ještě o trošku více prostoru, ale i tak jejich scénky plní účel, vy se usmějete, a o to tu hlavně jde, ne? Moožná bych sáhl i po bonusové čtvrté hvězdičce nebýt té ohavné scény v peřejích - to si tvůrci vážně mohli odpustit. PS: Jako vždy kvalitní CZ dabing animovaného filmu. Méďa a Bubu jsou namluveni moc hezky. ()

Krt.Ek

Ve zkratce, digi medvědi mně přišli hnusní (takhle by se to mělo dělat), Cavanagh v úloze strážného Smithe mně něčím (snad svým přitroublým výrazem ve tváří, snad svou karikaturou tokání) děsně iritoval, záporáci trapní (že by byl volič až takový blbec?). Na druhé straně, díky za žáboželvu. A Annu Faris. Bez těch by byl život ještě smutnějším. 40% ()

frashmaker

Krásně vtipný film, přitažený za vlasy a taky docela naivně absurdní, ale na totální odpočinek od veškerého zla, kterého je tento svět plný, jsem si to opravdu nadmíru užil. Navíc miluju přírodu a v tomhle filmu jí bylo docela hodně. Co se týče celkové kvality je to béčko, ale mé dětské duši se to líbilo až nezdravě hodně. Až se možná sám sebe trošku bojím.... No.. Nevadí... (Bu bu bu).......... áááááááááááááááááááá pryč! ()

MartinezZ odpad!

- Tak jsme dneska byli na na Méďa Béďa 3D. - Vážně? Ježiš to je mi moc líto, fakt. ~~~ ÁÁÁÁAAAAaach, už první vteřiny, první úryvek hudby dává znát, co za zrůdnost, tedy americko-dětsky-blbou-komedii tohle bude. A ještě horší na tom je, že výsledek je mnohem příšernější než očekávání. ~~~ Z herců úplně číší, jak trapné je jim v tomhle hrát, ale musí, jinak nebudou mít peníze a nikdo by si jich jinak nemusel nikdy všimnout. Tak smutná taková nouze. Aktéři během tupých replik k neexistujícím animovaným postavám neustále mění pohled sem a tam, protože při natáčeni samozřejmě přesně neví, kde ty zrůdy přesně budou stát. Spolu s naprosto lobotomním příběhem a příšernou animací je tohle zrůdnost, bolák a hnis ve světě animovaného filmu. Kdyby to bylo alespoň infantilně dětsky hloupoučké.... ~~~ Méďa Béďa je pitomost i v kreslené podobě, jako "poloviční animák", kdy jsou animované postavičky naroubované do reálného prostředí, to ale vypadá tak uboze, ze stupeň takové ubohosti v encyklopediích nenajdete. ()

blackrain

Tahle podoba Méďovi krásně sedí. Digitální zvířata nepůsobí v porovnání se skutečnými herci vůbec rušivě. Naprosto ve všem skutečné herce překonávají. Přiznám se, že jsem od filmu nic moc neočekávala, nakonec jsem se více než slušně bavila a o to šlo především. ()

Tony.cs

Podhodnecené, šíleně podhodnocené. Většina hodnotících zapomělo, že již nejsou děti a tohle je pro ty nejmenší. Cílová skupina bude velice spokojena. ()

easaque

asi začínám být poněkud infantilní, když si vybírám takové filmy, ale zrovna Fun&Relax nenabízel nic lepšího. A navíc tomu dávám až tři hvězdičky, ale na moji obhajobu jsou jen slabší ;-). Stejně si myslím, že pro děti to bude zábavné až až a neměli by si z filmu odnést žádnou újmu, či špatný návyk. A dospělím neublíží a trapně se nebudou cítit až tak často. Nejlíp si to užijí všichni dohromady - aspoň jednou. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

M.i.k.e

čekal sem mnohem větší průser a nutno uznat,že i díky velmi příznivé stopáži není Méďa Béďa nic,co by se nedalo vydržet.Nicméně osobně bych pro přiblížení tohoto kultu současné generaci zvolil jiný,než tento "scooby-doo" formát...40% ()

rakovnik

Naivní, klišoidní...pro malé děti. Navíc Méďa není na plátně až tak často, když už se film podle něj jmenuje. ()

JohnRambo

Asi v polke som to vypol, fakt mi to prišlo velmi slabé ale na ďalší deň som to dopozeral a aspoň za fakt funny Yogiho dávam 3*. ()

Pajky3

Co jsem čekal? Animace sama o sobě byla poměrně pěkná, ale prostě Méďa Béďa ve 3D? To mi prostě nějak nesedí. Navíc Aykroyd má tak strašně nepříjmnej hlas, že jsem si vyčítal, proč jsem se nekoukal s dabingem. Navíc nějakým zvláštním kouzlem přišla Anna Faris o moje sympatie. Nevim proč, ale nebyla taky tak pěkná jako obvykle. Jinak od filmu jsem dostal tak asi to co jsem čekal, byla to průměrná jednohubka. 50% ()

campix

V dnešní záplavě dětských filmů a animáků nemá moc Méďa Béďa šanci, teda spíše jeho nová z poloviny hraná a z poloviny animovaná reinkarnace. Abych to v krátkosti shrnul, tak neznámý herci mě nepřesvědčili o svých kvalitách ( Anna Faris vyloženě zklamal, především kvůli ní jsem na film koukal), dále pak dávno překonaná animace, chatrné dialogy a neoriginální příběh. Prostě kravina. ()

Martrix

Méďa Béďa je čistě dětská záležitost, ve které si toho dospělí moc nenajdou. Animace žádná sláva, příběh je stupidní, fórky prvoplánovité a postavy nemastné neslané. Nicméně pro děti 4-10 let to může být správná bžunda. Z reakcí 5-ti leté holčičky sedící vedle mě, je to spíš na lepší průměr. Kdybych chtěl škatulkovat, tak tento výtvor skončí na jedné hromádce třeba s Želvy ninja, nebo Looney Tunes: Zpět v akci. ()

necisty

Jasně, že je to jen pohádka pro děti a ty pravděpodobně i pobaví, ale jestli mě vzpomínky neklamou, tak ta stará kreslená verze je mnohem lepší. Hrané mi to vůbec nepasuje, herci v čele s Annou se tu spíš ztrapňují. U ní se mi to v případě Scary Movie líbilo, ale tady fakt ne. Ke všemu děj takový nijaký, tak už z principu víc dát nemůžu. ()

zette

Nahodou to bezelo v televizi a hned me zaujala zabavna kamera, ktera se proste detem musi libit stejne, jako samotny Meda. Myslim, ze se jedna o vychovny film, ktery uci deti vztahu k prirode a zviratum. Postava politika i poukazuje na aktualnost deje. Nektere vtipky povedene, jine mene. Presto si myslim, ze se jedna o dost zabavny pocin. Jen bych v tomto pripade zcela vynechal tu romantickou linii... ()

tomeek

Naprosto neškodná pohádka pro malé děti - je tam darebák, "vtipní" medvědi, sympatický trouba a v neposlední řadě taky trochu té lásky (ale to by podle mě děcka naprosto oželely). ()