Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

predators

Pohodovka, klídeček, lehárko, dobré jídlo a milá společnost. Tak nějak si předtavuje život Méďa Béďa, a když se tomuto životnímu stylu na těch 80 minut poddáte, nebudete se nudit. Extrémní zábavu však taky nečekejte. Piškoti si můžou jednu hvězdu přidat. 45% ()

Pedestrian

Na renderech Anny Faris se příliš nezapracovalo... Doporučuji si k ní přečíst i samostatné vlákno na IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1302067/board/nest/175742007. "She looks ten years freaker in this movie. She sure did something stupid to her face. She lost the movements of her brows and the V on the top of her nose - the gap between her eyebrows. She used to be really cute, but now... gee... what a shame." Také mě to vyděsilo, Anička už není co bývala. ()

klerik

Alternativny koniec parafrázujúci JESSEHO JAMESA je tosť dobrý. Pozerať však Yogiho ako 3D model je pre mňa príliš masochitické... ()

SeBig

No to koukám! Nadával jsem na to že to bude kravina nehorázná..ale hlavní poster vyvěšenej u nás v práci společně s animákem Hop mě nalákali..a nakonec je to docela dobrá rodinná komedie a pohodovka hlavně Béďa co má furt hlad :-) no jako velký překvapení ale na origoš to samozřejmě nemá...má to taky své vady atd..proto průměr no. ()

korbitch22

Sterilní slátanina s minimem vtipů, která se neznaží absolutně vybruslit z rutinny typicky infantilní rodinné zábavy, která pobaví opravdu jen děti do osmi let.Výdělek týhle slátaniny opět dokazuje, jaké v americe frčí filmy a proč jsou všobecně američani totálně vymaštěný...ještě aby nebyly, když jejich děti mají nejraději tyhle tupý zvratky.Jako plus můžu snad jen vzdát hold povedené animaci, tý ujetý želvě a faktu, že vaše malé dítě bude aspoň 77 minut držet zobák.Dabing Tůmy už se stáva opravdu nesnesitelný.15%. ()

Stanislaus

Méďa Béďa je dalším z řady filmů, který se vedle Scoobyho a Šmoulů (které jsem naštěstí neviděl) snažil procpat z čistě animované verze do té spíše hrané. Výsledkem je podprůměrný a rádoby vtipný rodinný film, který je založený na trapných scénách a přihlouplých hereckých výkonech, přičemž má člověk během sledování pocit, že mu pomalu klesá IQ na hranici pokojové teploty. Jediné, co by snad stálo za pozitivní zmínku, je pěkná příroda a slušně udělaný Béďa a Bubu. ()

Flego

Dobrodružstvá Yogiho a jeho priateľov sa mi vždy páčili a v podstate so mnou vyrastajú od detstva. Medvedík Yogi bola vydarená kreslená rozprávka, ktorá bežala v kinách kedysi na počiatku 70-tych rokov, preto som bol zvedavý na kombináciu počitačovej animácie so živými hercami v novej verzii. Treba priznať, že lepšie herecké výkony predviedla technika, lebo skutoční herci sa chovali na úrovni 5-ročného dieťaťa. Ich streštenosť a neustále pokusy o grotesknosť je veľkým záporom filmu a oceniť to budú vedieť len deti, pre ktoré je rozprávka predovšetkým určená. Našťastie Yogiho nový príbeh ide rýchlym tempom a neustále sa čosi deje, takže dospelým rýchlo utečie čas a čo je najhlavnejšie - nebudú mať pocit úplne strateného času. ()

honajz

Nebýt to 3D a být to o dvacet minut kratší, člověk by si i našel momenty, které pobaví... Ale takhle... Třeba ten začátek je strašně utahaný, prvních dvacet minut je v podstatě nuda. Pak přijde nabitější prostřední část, pak ještě honička za želvou, a tím nápady hasnou, zbývá už jen povinných patnáct dvacet minut tradičního a očekávatelného zakončení. ()

ARI50

Povedlo se použit Méďu takovým super způsobem a tak je to skvělá dobrodružná zábava člověk se zasměje pobaví zavzpomína prostě super. ()

Beastmaster4

Nebýt Buba, tak dám možná i odpad, ale s ním to celkem ušlo :-)....No žádná sláva to tedy nebyla, ale děti to možná pobaví a pro ně to je myslím především. Párkrát jsem se od plic zasmál a víc jsem od Yogi Bear stejně nečekal, takže nakonec klasicky podprůměrná ptákovina s klišé scénářem a digitálními postavičkami, které na statickém pseudo2D pozadí vypadali někdy dost divně :-) ()

mm13

Rodinná televízna píčovinka na jedno použitie, ale Yogi sa vydaril, Bubu tiež ušiel a to všetko ostatné sa nestrápnilo natoľko, aby to prestalo byť zábavné. Z pohľadu detského diváka potom, najmä vo finále, extrémne zábavné. Pohrôm od výmyslu sveta je v tomto filme požehnane! ()

maseer2

Méďa Béďa má i ve 3D svoje osobité kouzlo, díky kterému jsem si jej v dětství zamiloval a i dnes pro něj mám slabost.. a ačkoli mě Béďovy hlášky i v tomto filmu opravdu bavily, neskutečně laciná a profláklá zápletka mi nedovolí dát víc než 3* ;) ()

BigDeal

Film je to zlý snáď po všetkých stránkach, vyzerá lacne a obsahuje do bodky všetko klišé rodinných komédií. Na druhej strane sa mi ale nezdá, že by Yogimu, ako charakteru, nejak poškodil. Ten je tu viac menej vtipný a klasicky stále čosi vymýšľa. Aj Bubu je fajn. Šarmantný a roztomilý ako vždy. Horšie je to so zápletkami, ktoré sa týchto dvoch netýkajú a tie sú bohužiaľ hlavnejšie. Myslím, že romantické scény a zápletku s mladým správcom označia za nudné aj malé deti. ()

MoiJe

Vyvazene. Cavanagh a Faris su herci podobnej urovne (wow, Cavanagh je tu vazne strasny) a obaja "na Yogiho" pozeraju zhruba o rovnaky kus vedla. Inak nuda, co ale priznavam, ze je moja chyba, zdaleka nie som cielovka. ()

Terva

CITÁT A MOTTO MÉDI BÉDI - Kdo hledá vady, zůstane hlady.......... Medvěd hnědý je Finské národní zvíře. Pár dobrých vtipů, které vystupují mezi trapnými dialogy a hezká příroda, kterou kazí jen nějaká hnědá, chlupatá, mluvící postava se zelenou kravatou. ()

corpsy

Superinfantilná zábava, kde sú živý herci viac digitálny, ako zvierací hrdinovia. Čo nieje až tak na škodu veci. Hlavným ťahadlom je predsa len dvojica hovoriacich medveďov a ich veselé príhody. Síce miestami až príliš detinské, ale aspoň zábavné. ()

Ajinka126

Tak tohle byla nuda. Snad ani děti tohle nemůže bavit.. ?Jediným světlým momentem byla vtipná žaboželva, no ale to jsou asi 3 vteřiny z celého filmu. Méďa Béďa ani bubu absolutně nevystihli smysl prapůvodních animovaných medvědů. ()