Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

Gedik

Oko za oko, zub za zub. Takhle by se dal vyjádřit příběh. Pro mě to byla jen ohavná nechuťárna s timhle trivialním příběhem. Jestli se někdo vyžívá v nechutnostech, tak doporučuji, pro ostatní je to jen ohavná ztráta času. ()

Sonielka

Tento film je jeden BRUTAL, ale hlavnej hrdinke a jej pomste dávam 5*... Takto by mali skončiť všetci úchyláci, aj tí, ktorí o niečom takom len snívajú... ()

Bogeyman

Zaujímavé, ale bez hlbšieho deja. Snažil som sa na tú pomstu pozerať s nadhľadom ale čím viac som sa snažil, tým viac mi môj mozog vravel že toto nemá dušu. Prvá polovicu filmu bola doslova o ničom. Znásilnenie prebieha noc aj deň, ľudia umierajú a strácajú sa v nejakom mestečku a vôbec nikoho to neštve. 2 hviezdičky dávam len za druhú polovicu filmu... ()

Allein4

Hodně napínavé, i když vesměs očekávané. Remake nepovedeného filmu se povedl o několik tříd lépe. Několikeré klišé působilo nevnuceně, celý příběh byl až mrazivě uvěřitelný. A nechutnosti, kterých nebylo málo? Zas tak moc nechutně zpracované nebyly, to je velké plus. ()

pepca72

Tak v rámci explotation, se tento film řadí k tomu nejlepšímu. Opakuji, hodnotím v rámci žánru. Našel jsem tam vše, co v takovém dílku má být, a bavil jsem se až do konce. Osobně nemám co vytknout, vždy jdou věci udělat lépe, ale taky to mohl někdo totálně sprasit, což v tomto žánru není neobvyklé. I takovéto, jak říkají nefanoušci tohoto žánru, " divné " filmy, se musí umět natočit. A tady se to povedlo, udrželo mě to v napětí, zvědavosti co bude dál, a překvapilo svou syrovostí. Tyto fimy, mohou točit v sériích ala SAW, pokud si udrží minimálně takovou to kvalitu. ()

Brabec

Děj tohoto "filmu" je tak ubohý, že si ho snad vycucala z prstu psychicky narušená 10ti letá dívčina, kterou od útlého dětství zneužívá její strýc a nejraději by se mu pomstila. Jako horor se rozhodně netváří, je takový nemastný, neslaný, jde v podstatě jen o recitaci scénáře, hudba bídná, efekty jakbysmet, herecké výkony podprůměrné. Jediný kdo byl v této slátanině mnohonásobně znásilněn byl divák. Ta jedna hvězda snad jen za sympatickou Sarah Butler, které bohužel tato hlavní role moc nesedla. ()

Askaneli

Komentář k filmu by se dal shrnout slovy: vzhledem ke svému předchůdci míň koz, více saďáren. Jennifer ke své odplatě přistoupila opravdu značně invenčně a využila rozsáhlou škálu důmyslných nápravných prostředků a postupů, jimiž se mohla do sytosti partě násilníků odvděčit. A co na to Michaela Marksová? ()

B.e.r.n.y

Jako první jsem viděl dvojku, takže při hodnocení jeho předchůdce se nevyhnu porovnávání. Jednička na rozdíl od buransky surovější dvojky nabízí více "přípravných" pasáží a snaží se více působit atmosféricky, což se daří poměrně dobře. Prostředí chaty na samotě, hlubokých lesů a zamlžených břehů řeky nikdy nemůže zklamat. Herecké obsazení neurazí a brutální scény svoji roli plní znamenitě. Bavil jsem se solidně. 85% ()

Filatov

A máme tu podobný (survival? revenge?) film jako například Poslední dům nalevo. Hlavní hrdinka je tak vyzývavá, že se člověk těm týpkům ani nediví, že si s ní chtěli pohrát. Pohráli si s ní tak, že jsem si říkal no je to docela drsný a fakt prasárna od nich, takže tyto scény byly určitě dobře zpracované. Samotný akt znásilnění bych řekl, že je v Posledním domě nalevo zpracovaný líp, než zde, ale holky prostě ani tuhle verzi nedaj a není se jim co divit, protože je to fakt sprostota a totální ponížení. Atmosféra je po celou dobu snímku velmi dobrá a udržuje v nejistotě a když dojde na revenge, tak ve snímku dostaneme i docela nápadité a ne jednotvárné smrti, které eskalují od těch méně nápaditějších až k závěrečně vyšperkované s šerifem. ()

gatuso

Kupodivu mě víc zaujala dvojka. Možná to byl i tím surovým vykreslením násilí, které se ve filmu jen tak nevidí. Naposledy jsem takto explicitne pojaté násilí viděl ve francouzském snímku...a ten si za Boha nevzpomenu jakém..:-). ()

Da_reba

Dobrý B-čkový film. Najskôr triler sledovanie čo sa stane nevinnej slečne na americkom zaostalom venkove (to isté čo by urobili cigáni aj tu doma) a potom presne to čo by som porobil hajzlom, ktorý by mi siahli na frajerku 75% ()

prectemys

Klasické americké "béčko". Hodně krve, zabíjení, znásilňování a příběh prakticky žádný (i když s příběhem to ze začátku vypadalo nadějně). [spoiler] Celou první půlku filmu jí tam ti chlapi znásilňují a týrají. Potom zase celou druhou půlku je tam zase ona postupně zabíjí (někdy nechutnými způsoby). Konec? Zabití posledního z mužů, bez žádného dalšího dění. Samozřejmě pokud hledáte krváky, můžete zhlédnout. ()

Richie4422

Toto môžem. Odporný, úchylný, drastický, špinavý revenge horror, ktorý ma bavil od prvej minúty. Proste nechutnosť cez nechutnosť. Viac niet čo písať. ()

Titi14

První polovina filmu vzbuzuje velmi zužujííc pocit z násilí, které páchá trojici úchylných sourozenců na nevinné dívce, druhá polivina filmu je o jedné velké pomstě. Pro silné nátury. ()

Pythonator

Takhle by se mělo naložit se všemi násilníky. Ty hovada z filmu s šerifem v čele, to byla typická ukázka toho, jak si kultivovaný Amík představuje spodinu z amerického nebezpečného buranského venkova. Sarah Butler byla sice k pomilování, ale to neznámená, že by ji hned měli znásilňovat. Tenhle film vykresluje chlapy takovým způsobem, že se stydím za své mužství. Za to, co ji provedli by si zasloužili... no vlastně přesně to, co od ní pak dostali. Chuťovka pro otrlé. ()