Děti moje

Deti moje

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2011, 110 min

Pěkné. Až moc.(10.1.2012)

Dokonale promyšlená (což není myšleno vyloženě kladně) dramedie, která jde proti očekáváním a tím je bezezbytku naplňuje. Vynikající Clooney. Člověku v podstatě nic nedá, když to vidí, ale na druhou stranu je to skvěle strávená skoro dvouhodinovka...(10.1.2012)

Oscar 1 : Scénář - A + 4 nominace: Nejlepší film, Režie, Herec HR - George Clooney, Střih(24.1.2012)

V podstatě jsem chtěla svůj komentátorský absenc prolomit toliko připomínkou, že jak měl Payne šťastnou ruku s Giamattim v Bokovce, tak se mu to tady s Clooneym moc nepovidlo. Ale ono je toho mnohem víc. Třeba přebíjení nedejbůh sentimentu kdyby chladem a cynismem, ale otravnou nepřirozeností, vždyť tam se chová normálně snad jen ta manželka v kómatu. Zklamání, děti moje.(13.2.2012)

Za zvukov nežných ukulele zistíme, že Clooney má rodinu u prdele. Až keď mu žena zhasína, zrazu hlási viva la rodina.(24.1.2012)