Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Pavlínka9

Pro mě klasická americká "komedie" o tom, jak se jedna "normální" dívka nemůže smířit s tím, že ještě nepotkala toho pravého a není vdaná :) Neurazí a ani nijak extra nepobaví. Co se mi hodně líbilo, bylo neustálé narážení na jejího bývalého "Nechutného Donalda" a tím tam byla vytvořena další situace, která mohla vyvrcholit skvělou pointou. Expřítele měla opravdu hodně zajímavé a na tom je to podle mě celé podložené. Skvělá byla taky Blythe Danner, jejíž postava matky byla precizní. Anna Faris jako ztřeštěná Ally zvládla vše na jedničku :) ()

Phietros

Bláznivě ujetá komedie o hledání vhodného partnera pro život z řady svých ex! Anna Faris opravdu zazářila a tyhle role jsou jí ušité na míru. Chris Evans jak ho neznáme, pro dámské obecenstvo určitě zážitek z jeho neustále nahoty. Spousty vtipných hlášek a situací no a taky konečný happy-end jak to v těhle komedií už bývá! 70% ()

zdenny

Celkem zajímavá myšlenka - chtít se potkat se všemi, se kterým jsem dříve spal(a). K tomu mi má pomoci soused, který také není ve vztazích žádný andílek. Tak dlouho spolu ti dva spolupracují, až se ucho utrhne - což vlastně bylo jasné hned, když otevřel Chris Evans dveře svého bytu. Film se mi líbil, protože byl příjemný. Někdy sice na dvě hvězdy, ale za alespoň trochu originalitu dávám tři. Jen ta Anna Faris je pro mě dost asexuální. ()

Mishqo

nie je to nič prelomové, dejová nalinajkovanosť podľa šablón amerických romantických komédií je viditeľná aj tu ale dá sa to pozerať...nie je to nič také z čoho by vás napínalo alebo by ste sa chytali za hlavu ()

Ceres

Další stupidní americká komedie. Komedie? Já se nesmál ani jednou. Už mě unavuje tento "mainstream" bez známky invence. Film vyniká neskutečnou nudou, kdyby to o půl hodiny zkrátili, bylo by to svižnější a mnohem lepší, toto je fail. ()

Master19

Nečekaně vtipná komedie. Jakkoliv tomuto žánru neholduji, tohle mě nevadilo a přes zcela zjevnou zápletku a trapně nevyhnutelné vyústění celkem pobavilo. ()

VanTom

Výrazně z ženského úhlu pohledu zabíraná, tím pádem zejména divačkám určená romanťárna. Já měl plnou hlavu přemítání, jestli mi přijde Anna Faris spíše půvabná a přitažlivě ztřeštěná, nebo pitomá a nepříjemně otravná; což u 110% sympaťáka děvkaře Chrise Evanse nehrozilo. Protože fórky často míjely basketbalový koš o metry a hlavní hrdinka v závěru "prohlédla" scénáristicky hodně vychtěně - včetně trapného spurtu přes celé město, naklonily se hodnotící váhy blíže podprůměru. ()

V.Silver

Z nějakého strašně zvláštního důvodu se mi tenhle film líbil, ačkoli mi od začátku byla jasná zápletka a jak to všechno dopadne. Anna Faris je zábavná as always a Chris Evans byl taky překvapivě příjemnej, mnohem lepší byli ale všichni ti ex jako Zachary "Keep it green!" Quinto, Martin "I'd kill for something more english" Freeman nebo Andy "Is Daisy gonna come?" Samberg. Opravdu jsem se hlasitě smál a velice dobře se mi u toho filmu odpočívalo, takže dávám 70% a palce hore! :) ()

Kosmik 1

A tohle je naopak jedna z těch připitomělých romantických amerických komedií, kterou už si znovu víckrát nepustím... navíc téměř dvě hodiny, při tom jak se vše vleče, už pak nevíte jak si sednout. Snad jeden z těch lepších světlejších momentů, kdy jsem se zasmál bylo: "Tak pojď ke mě, ty šťastná jednadvacítko" ... "Tak pojď ke mě, ty má třistapadesát......" ... "Mlč prosím Tě!" ....a to už byl vlastně konec ... 40% ()

Guzo

Jak už jsem určitě někdy psal, všechny romantické komedie jsou naprosto stejné, vždy jde jen o tom, jak sedne do vkusu ústřední dvojice. Anna Faris mi lezla svým upištěným hlasem trochu na nervy, ale Evans je naštěstí od pohledu sympaťák a tahá film z průměru o něco výš. Navíc i když je What's Your Number? na romantickou komedii trochu delší, než je zvykem, uteče to jako voda a rozhodně jsem se v průběhu nezačal nudit. 6/10 ()

mkubalikova

Annu Faris neznám (a také ji nehodlám blíže poznat), zato znám kápa, Bilba/Watsona, Sylara/Spocka či Falcona. Všem těm to sluší v akční sci-fi či fantasy víc, než v téhle tuctové romantické komedii. 50% ()

Hollohlaway

Poměrně kvalitní průměr, není to vysloveně hloupé. Je ovšem pravda, že to celé táhne Anna Faris, za prvé svojí sexy prdelkou, za druhé neuvěřitelnou sbírkou kukučů ve kterých nemá konkurenci. Takovouhle vtipnou mimiku měla snad naposledy Goldie Hawn. Diblík s velkýma očima, které umí nádherně vykulit....to pořád funguje. ()

tommmy89

Keď ja ani sám neviem, čo si mám myslieť o filme :) Od začiatku ma parádne nudil a sám sebe sa čudujem, že som to dopozeral. Patrí medzi tie gíčové americké klasiky, kde sa koná svadba (prešperkovaná od začiatku do konca podľa prísneho plánu) a na konci sa dvaja rozídu, pretože zistia, že sa nemilujú ale milujú úplne niekoho iného. Takže fujtajbl, ale vydržal som do konca a otrasnú herečku Anna Faris som nezakopal pod zem, ale nechal si píliť uši až do sladkého konca, kde zistila, že nemala 21 nabijákov, ale len 20. Hurááááá, tlieskam jej ! :-) 2* ()

Babous

Romantické komedie jsou hrozně podceňované. Tahle byla opravdu milá i vtipná. Prostě zábavná oddechovka odehrávající se v Bostonu, nejspíš nejkrásnějším městě východního pobřeží. ()

herr_carter

Příjemná romanťárna s Annou Faris, kterou jsem si poměrně od dob "scary-sérií" oblíbil....................moje hodnocení = 6 z 10. ()