Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

iamek

Jedna zoufalá slečna si neumí najít toho pravého a přitom to několik let, je její soused. Zoufalá slečna to samozřejmě neví a neustále hledá toho pravého. Jak si myslí, že ho našla tak si nečekaně uvědomí, že toho pravého právě ztratila. Je vám to povědomé ? Ano americké komedie jsem pořád dokola to samé. Navíc zde opět nikdo nepracuje a přitom jsou nechutně bohatí a samozřejmě každý má postavičky jak top modelky a modelové. Už to je nudné panové :). ()

Chrustyn

Debilní romantická komedie s nesympatickým hereckým duem a nulovou zábavností. Celý film je vlastně postaven na tom, jak strašně cool je, když Vám v posteli skončí několik desítek žen/chlapů, ale přesto chcete jen tu jednu/jednoho pravou/pravýho. ()

heyda

Klasická americká komedie, kde nemůže chybět pár trapných momentů, krásný ženský i jedna svatba. Naštěstí je to docela vtipně napsané, takže ty 3 hvězdy můžu bez problému udělit. ()

honajz

Pokud jste ženy a myslíte jen na sex a moderní oblečení, jistě vás tento snímek zaujme. Ostatním – mužům, a také ženám myslícím i na jiné věci – hrozí při sledování filmu ztráta IQ. Hlavní hrdinkou této jen podle nálepky romantické komedie je umělohmotná blondýnka v podání Anny Farris, kterou sice vyhodí z práce, ale ona nejspíše dokáže žít ze vzduchu. A ta vám má veliký problém. V časáku psali, že průměrná žena, než najde toho pravého, má v průměru 10,5 partnera. A tak se holka pustí do těžkých počtů, z hlavy jí kouří, ale dopočítá se jen 19 zářezů ve své pochvě, což jí přijde děsně málo. A tak si najme souseda, urostlého a mladého poldu, jinak děsně záletného to muže, který jí všechny ty předchozí vypátrá, a ona zkusí zjistit, zda některý z nich nebyl ten pravý. Jak to skončí asi? To je nervák! Největším problémem tohoto filmu je ona celková povrchnost a postavy jak ze Sexu ve městě – umělohmotné figuríny finančně zajištěné a s problémy, jaké asi může řešit jen tahle smetánka. Z těchto problémů vyplývající vtipy pak skutečně ocení asi jen horních deset tisíc. Ono i to poselství o sexuální nezdrženlivosti mi přijde hodně pochybné. Takže snad jediné, čím snímek zaujme, je vedlejší herecká účast Martina Freemana (např. Watson v britském seriálu nebo Hobit) či Zachary Quinta (známý ze seriálu Hrdinové). ()

eraserhead666

Annu Faris mám hodně rád, i když si pořád, odkojen Scary Movie, nejsem chopen zvyknout na její blonďaté vlasy. Mám ji rád dokonce i když hraje blbku jako v tomhle. Evanse mám taky rád, zraje z něj zajímavý herec, až se oprost od komiksových supersráčů, ještě nám jednou ukáže. Tohle nebylo ani tak zábavné, jako trýznivé setkání s nesympatickými a nepříjemnými postavami (matka hrdinky, její bývalí). Ale nakonec, navzdory své průzračné průhlednosti (kdo by ale v romantické komedii čekal nějakou povalující překvapující pointu, že?), ale útržkovité zábavnosti je to v pohodě strávený čas. A už jsem dlouho neviděl film s Ivanou Miličevic. ()

Necrotongue

Cílovou skupinou pro tento film jsou zcela evidentně ženy, ale i já jsem se u něj celkem dobře bavil. Jasně, není to žádné veledílo, jde jen o další jednoduchou romantickou komedii, jenže těžkopádné romantiky je tady podstatně méně než humoru, takže mě nepotkal stejně nepříjemný zážitek jako včera u snímku Noc je ještě mladá. Tady mě příběh docela bavil, hlavní hrdinka mi byla sympatická právě proto, že nebyla takový ten suchý, upjatý typ, a i když jsem necítil potřebu chechtat se až k natržení bránice, po celou dobu jsem se usmíval a byla pohoda. / Poučení: "Dobré" rady z tvého okolí mohou být v důsledku pěkným peklem. ()

Kamca_

I když by se dalo říct, že je tohle okoukaný téma, tak mě to furt hodně baví. Bylo mi jasný od začátku, jak to celý skončí, ale ani chvilku jsem se nenudila. Hudba i herci se mi moc líbily. Dokonce mi Anna Faris vůbec nevadila jako tomu bylo v jiných jejích filmech. A Chris Evans byl hodně okouzlující. Takový filmy já prostě můžu, takže dávám necelých 80%. ()

Handle

Bez Anny Faris by podle mě tento film byl stejná s*ačka jako polovina romantických komedií. Věřím, že kdyby byl do hlavní role obsazen někdo jiný, skončil bych někde u 2*. :) Jenže Anna Faris je pro mě neskutečně zábavná a i z takového klišé udělala celkem milou a vtipnou věc (a není to poprvé). Nevím, jestli je to zrovna dvakrát objektivní, ale já se prostě bavil... :) ()

ScarPoul

Taká jednohubka bez výraznejšej scény. Anna Faris má božské telo ale divnú tvár. Chris Evans je charizmatický a pohodák a vlastne jeho nadhľad to poznateľne drží nad vodou a v medziach pozerateľnosti. Malé šteky známych hercov sú fajn, ale podľa môjho názoru trochu nevyužité. Aj napriek dĺžke to odsýpa pomerne rýchlo, len ten dojem je akýsi fádny a bez uveriteľnejších zvratov. A to finále to zase raz celé dosralo. Nechcem hovoriť, že utekať za niekym koho máte radi je blbosť. Ale ísť za ním na bicykli a chálovať počas toho pizzu je režisérsky nápad hodný facky. V zásade priemer, ale taký nejaký. ()

Lacike

Namet bol zaujimavy, ale prevedenie je slabe. Romanticka linia nie je prilis dobre vybalancovana s humornymi scenami, ktore mi pripadali vtipne len vynimocne, takze nefunguje ani jedna linia. Som sklamany, lebo trailer sa mi pacil a vdaka skvelemu castingu som sa na film tesil. 4/10. ()

bouncer

Snad ta nejprůměrnější romantická komedie, jakou jsem viděl - neunudí, trochu pobaví a pokud máte rádi Annu Faris a/nebo Chrise Evanse, tak si to možná i užijete. ()

Terva

CITÁT - Klišé, které kráčí ruku v ruce s předvídatelností.......... Dvojsmyslná vulgarita lidi přitahuje....... ()

JohnCZ

Chris Evans je sympaťák a jeho role mě baví pokaždé a popravdě tenhle film trochu táhne nahoru, ale Anna Faris prostě ne! Zatímco ve Scary Movie a podobných koninách se to její pitvoření dá, obsazovat ji do romantické komedie je úplně mimo. Tady není ani sympatická a ani vtipná... ()

Ajinka126

Na takové hovadinky si čas najít umím, ale na nějakou klasiku ne. Celá já:). I když jsem si říkala: "No jo, to zase skončí tak a tak.. nemá mě tam, co překvapit!", tak to se sice stalo, ale 2x jsem se musela od srdce zasmát. Takže asi nejsem tak náročný divák, jak jsem si o sobě vždy myslela :)-. ()

PauloZ

Solidní úlet, ale vlastně nic jiného jsem od Anny Faris ani nečekal. Pohodově ujetá zábava, které se velmi daří vyvarovat trapným situacím a všechno to vyplývá tak nějak sympaticky "logicky" a sympaticky zábavně. Skvělý Chris, který je neskutečná hrana a pár jmen jako Quinto nebo Freeman, které potěší a spestří děj! Příběh samotný je čitelný, ale naprosto v klidu, skýtá několik opravdu vypečených vtípků a celkově se na to dobře dívá. Jen ta stopáž má lehce přestřelených 115 mint a konec je už jen takové to romantické zdlouhavé klišé. 6/10. ()

DEXTER099

Spíš podprůměrná romantická komedie o "strašně závažných problémech " s hledáním té pravé lásky,protože jinak by si ústřední hrdinka připadala jako děvka kdyby v jejím věku měla přes 20 chlapů v posteli.No lepší by bylo tohle netočit.Za mě 40% a dvě hvězdy. ()

spaceboyCZ

Puvodne jsem chtel za 3*, ale pres noc se mi to nejak rozlezelo v hlave a je to neco mezi, nicmene neni tam zadna pridana hodnota, neco objevneho, noveho, neotreleho, takze zustavam u 2*. Obcas se zasmejete, ale jinak je to sled tisickrat videneho a tak chlapum nakonec zustane jen pohled na hrud Farrisove v o dve cisla mensich cervenych satech (ty prsa malem praskly =D ) a divkam pak zase pohled na vypracovane telo Evanse (a ze ho tady ukazuje celkem casto)... ()