Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

MencaCZ

Největší úvaha kterou jsem nad tímto filmem měl je to, proč tomu sakra dávám jednu hvězdičku a nešvihnu to do odpadu... Přemýšlím nad tím stále a odpověd je kdesi v neznámu. Nejpravděpodobnější odpověď je ta, že se mi v podvědomí příčí dát odpad něčemu, kde účinkuje spousta jinak mnou oblíbených a uznávaných herců, tak to asi je. Další úvahu třeba o tom, proč v tom pro všechny svatý působí si radši odpustím a na toto "mistrné" dílo se budu snažit co nerychleji zapomenout !!! ()

Siri69

Film složený z několika scén, které spolu nemají nic společného. Některé jsou velice trapné, některé naopak dost zábavné... POZOR!: Jedná se o Americký nechutný a úchylný humor! Takže těm, kteří tuto zvrácenou zábavu nemají rádi, nedoporučuju na tenhle film koukat. Za mě 2,5* ()

Stasz

A to že bylo v kinech?.. Tss být ostatními tak chci vrátit zpět vstupný a ještě bych je žaloval o újmu na duševním zdraví.. Tohle se jedině hodí jako jednotlivé klipy na youtube.. Už ani nevím za co jsem dal tu jednu hvězdu.. jo asi 2 krát jsem se zasmál. ()

Krosmen

Ze směsky příběhů se dají vybrat některé vtipnější jako třeba ty se Scottem a Knoxvillem, Jackmanem a Winslet, Halle Berry, nicméně nejvtipnější zůstává trailer, řekl bych. Nejslabší je pak dějová linka, která všechny jednotlivé příběhy spojuje. Po traileru jsem čekal o dost víc, možná kdybych mírnil očekávání, tak bych byl nadšenější. ()

vyfuk

Nuže. I trailer mluvil o tom, že tohle bude ten film, který nebude mít v podstatě žádnou pointu. Jako většina filmů pro puberťáky. Nebýt mé svérázné kamarádky asi se na toho nepodívám s hrdostí ani omylem. Jenom bych zbytečně pokazil procenta filmu. Osobně musím říci, že byly chvíle, při kterých jsem se alespoň trochu zasmál. Každopádně, čím úchylnější, tím horší. Je to jako koukat na něco co mělo být film a stalo se z toho toto. Některé puberťácké filmy jsou náhodou skvělé. Osobně první tři díly American Pie považuji za klasiku svého mládí, ale toto je karikatura umění. Ale titulky měly hezká jména. ()

cross

Česká soda po americku a v celovečerním formátu s neskutečnou plejádou herců které nechápu co přesvědčilo jít do takového projektu:) Nechutné, nekoretní, hnusné a nevtipné - ale přesto zábavné.... **1/2 ()

j.i.r.k.a odpad!

Tak asi na jednu hvězdičku by to bylo, ale když vidím, jaké hollywoodské hvězdy se téhle odpudivosti bez scénáře upsaly, tak už se s tím jednoduše srát nebudu. Bohužel jsem při sledování tohohle toho bizarního a fekálního filmu nebyl pod vlivem žádných drog a tak jsem si tenhle snímek nemohl užít. Je pravda, že jsem byl varován už děsnými trailery, ale myslel jsem si, že když tam prostě hrají tolik skvělých herců, tak se aspoň trochu zasměju. Z těch skečů co je v téhle „komedii“ se mi líbila pouze jedna a to s trpaslíkem Gerardem Butlererem. Jinak naprosto trapné, no možná tak scénka s Naomi Watts ušla a celkem se mi zezačátku líbila ještě epizoda s Halle Berry, ale později přešla do něčeho absolutně nevkusného, přičemž další příhody už byly totální odpad. Třeba taková Emma Stone, ta má dost slušně rozjetou kariéru a upíše se tady takovéhle děsně nudné scéně nebo hned ten první skeč s Kate Winslet jak čumí na koule Hugh Jackmana, to mi jako fakt vtipné nepřijde. K dalším věcem k tomuto sračkovitému snímku se fakt radši nebudu ani vyjadřovat. Vůbec se nedivím těm dvěma lidem, co odešli ze sálu předčasně. Měl jsem chuť to udělat také. No nic, budu radši předstírat, že tahleta zhovadilost nikdy nevznikla. Tomuto filmu přeju, aby si nevydělal ani těch šest miliónů, co stál. Jedna z nejpříšernější ukrutností co jsem kdy viděl, nevtipné, nechutné a urážející. Proč já radši nešel napodruhé na Djanga. 10% ()

klose182

Neskutečný humus bez hlavy a paty. Klobouk dolů před těmi, kteří do tohodle fekálu dokázali nalákat tolik hollywoodských hvězd. ()

TonySad

Tento film se nemůže hodnotit podle kvality, ale podle trapnosti a co se týče žebříčku trapnosti, tak u mě vyhrál na plné čáře. Taková naprostá kravina od ničeho k ničemu, ale stejně sem se nad tím pobavil víc, jak nad kdejakými pokusy o kvalitní komedie. Je pravdou, že některé scény byly slabší, ale těch zábavnějších bylo více. Navíc je fajn vidět takové filmové "kapacity", jak se dokážou odvázat a zahrát si na jejich úroveň naprosto podřadnou roli... ()

earl hickey

Dávám lepší 2,je to spíš trapné,než vtipné,ale nemůžu říct,že jsem se nebavil. Nejvíc jsem se smál u irskej rarášků a proslovu trenéra basketbalu. Nelze to brát vážné,a tak si myslím,že to brali i herci,kteří si v tom zahráli. ()

zolo23

Som zvyknutý na krátke hororové príbehy (prednedávnom napr. V/H/S/2), ale "mini" príbehy z komediálneho žánru som tuším ešte nevidel. Dosť som sa obával i tunajšieho hodnotenia a popravde tomuto filmu som sa nejaký čas vyhýbal. Ale ono to až tak hrozné nieje , práve naopak bavil som sa počas celého filmu. Každý príbeh bol niečím zaujímavým, vtipným s množstvom nápadov. Samozrejme kto nemá rád americký fekálny humor, radím nepozerajte to. Mne vôbec nevadí, keď potrebujete cez víkend vypnúť tak Movie 43 je to pravé. Množstvo známych hercov si svoje role určite užili a myslím si, že aj pre nich to bolo "odychové" natáčanie. ()

Composter

Strašně rozporuplná komedie. Je to způsobeno tím, že je rozporcovaná na na sebe nenavazující etudy. Každou měl na starosti jiný rejža. A vtipnost střídala trapnost. Některé kusy byly z hlediska prasácké a nekorektní komedie na 5 hvězd, jiné byly tak ostudné, že by si zasloužily mínusové hodnocení. Nakonec jsem se ale náramně pobavil - a o to jde, ne? Být mi 15, asi budu neskutečně nadšený... ()

Hugo01

Zajímalo by mě, jak dlouho museli tvůrci herce uhánět než na takovou hovadinu kývli. Myslel sem si, že to bude jenom pár scének se známými osobnostmi, ale nápad s filmem (Movie 43), který neměl existovat byl neméně zajímavý. Film mě bavil, zejména pak scénka s leprikónem nebo Lievem Schieberem...70% ()

NDroo

Po docela zajimavych prvnich par "povidkach" se to zvrhlo v dosti nevtipnou nevkusnost.... nebo nevkusnou nevtipnost? Uz jen "propojovaci pribeh" si autori mohli nechat od cesty. ()

Norfice odpad!

Jednoznačně odpad! Hned po první scéně mě film odradil. Jestli se tomu vůbec dá říkat "film"... Musím říct, že tohle byla promrhaná hodina a půl mýho života. Ještě nikdy jsem nebyl tak naštvaný. Tady si u mě všichni herci, které uznávám udělali vroubek a naopak ti, které nemám rád jenom potvrdili co si o nich myslím. O scénáristech a režisérech vůbec nemluvím. Jak tohle někdo vůbec může natočit?!? ()

Drnqonovic

Ani jsem to nedokoukal, takže to hodnotit nebudu, ale wtf? Co to sakra mělo bejt? Dva retardovaný kluci se snaží dostat do notebooku (jak jinak, než Apple), a tak musí stahovat různá videa pod názvem 'Movie43', a tím se dostáváme k jádru filmu, slepenec různých příhod, u kterých se spíš poblejete, než usmějete. Kate Winslet jde na rande s Huch Jackmanem, který má koule pod bradou. WTF? Liev Schrieber a Naomi Watts vychovávají syna tak, že ho učí doma, včetně drsný šikany a prvních polibků. Samozřejmě, že z něj udělají hrozného psychouše. Dále Anna Faris chce po Chrisu Prattovi, aby jí posral (pardon, to dělají kurvy, samozřejmě pokadil). Tak tuhle povídku jsem už nedokoukal, s něčím takovým nebudu ztrácet čas. Ale jestli máte rádi fekální humor, tohle bude film pro vás. ()