Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

fars

Zvlastni ze tolik ocekavanych filmovych pecek mi kolikrat utece, ale tenhle silenej WTF jsem v kine souhrou nahod videl. A fakt jsem, ziral jestli se to vsechno opravdu deje. Jinak abych sel k veci, film neni nic jineho nez slepenec skecu, ktere casto tahne hlavne herecke obsazeni (u ktereho jsem si casto rikal, jak je k tomu sakra ukecali). Vsechno je silene prepalene a vyhnane do maximalniho extremu. Neco bylo hodne vtipne, neco mene, nektere veci jsem uz odmitl pripustit ze se na platne vubec odehraly. Celkove ale hodnotim kladne, protoze i kdyz nepredpokladam, ze si to nekdy zopakuju, tak u te necekane smrsti jsem se napoprve bavil (zvlast kdyz jsem si myslel, ze jdu na romantickou komedii :-D ()

Jermann

Málokterý horor mě nechal sedět s otevřenou hubou a zakrytýma očima tolik, jako tahle prasárna. Po skončení jsem chvíli fakt nevěděl, co se sebou. Pravda, najde se tu nejeden dobrý vtípek, ale 90% z nich je přetažených dáááleko za únosnou hranici vkusu .. a je jedno, že záměrně. Skeče s koulema na krku a s hrou na pravdu jsou asi nejúnosnější a v rámci možností nejvtipnější, kousek o randících super-hrdinech spíše úsměvný .. a zbytek je už jen fekální a vyloženě debilní. ()

Riley

Čekala jsem kravinu a kravina to sice byla, ale jsem to pouze já, kdo na to i z části kouká jako ukázku toho kam ten svět dnes spěje a na jaký filmy a reklamy koukáme? Přiznávám, že mě většina příběhů bavila a skoro v každém jsem viděla něco víc. Reklamy vedly s 5 hvězdičkami (machines + kids - vždyť jim vážně nadáváme a boucháme do nich - není to snad absurdní? / iBabe - vůbec bych se nedivila, kdyby se svým iPodem někdo brzy začal souložit / Tampax - rozhodně vtipnější než koukání na desítky reklam na O.B.). A mohla bych pokračovat o tom jak absurdně někteří vychovávají své děti, přehnaně milují své mazlíčky nebo hrají hry, ve kterých jsou schopní zajít hodně daleko. Jistě, byly tam i příběhy, které nestály za nic, ale ve finále jsem příjemně překvapena. 70% ()

animaxis

Je docela sranda se na to dívat na lyžáku s dalšími třiceti lidmi,ale pustit si to jen tak pro sebe za moc nestojí. ()

Immortal17

Zbytečná ztráta času, příjemná stupidní komedie u které se člověk zasměje akorát u těch nejvíce bezsmyslných scén, Hugh Jackman, Gerard Butler, Kate Winslet, zkrátka všichni mě tentokrát zklamali na nejvyšší úrovni, dlouho jsem uvažovala o tom hodnotit odpadem, ovšem nesmím zapomenout na herecké obsazení, které mám opravdu ráda, ale ty jejich výkony byly tentokrát celkem tragické. ()

dr.fish

Tahle sbírka povídek sice není nijak originální, ale rozhodně je osvěžujícím zpestřením v zástupu letošní "stejnoprodukce". Konečně si z toho zase někdo dělá prdel! Fekální humor, sprostá slova, koule na krku...paráda. Mě tyhle věci neuráží, ba naopak. Oceňuju účast velkých hvězd, nejsou to takoví suchaři jak jsem si myslel. 80% ()

Iwus.ka

Kulky pod bradou, hromada sraček, prcající animovaný kocour, víla kouřící čuráky... To je jen minimum toho, co tato milá komedie nabízí. Velká škoda, že se točí málo tak kvalitních věcí k pobavení jako tohle. ()

KajusaK

Film celý složený z krátkých povídek pokaždé o jiných lidech. Některé jsou dobré některé horší. Film vyloženě profituje ze známých světových celebrit. Kdyby se to pořádně doladilo a příběhy se nějakým způsobem sjednotily nemuselo by to být tak zlé. Aktuálně za mě hodně slabé 3* protože něco bylo opravdu vtipné :D) ale víckrát to vidět nepotřebuji. ()

Susinnon

To bola jedna veľká katastrofa. Kto nemá vyrovnané závity na mozgu, nech nezúfa, pri tomto filme sa to kľudne môže stať. Jediná hviezdička je za Kate Winslet a Hugha Jackmana. Zbytočne vyhodené peniaze v kine, ešte som nezažila, že by na komédii v kine bolo hrobové ticho od toho, že človek len mohol sedieť s otvorenými ústami a hlavou mu prebleskovalo jedine "WTF?" A posledná scéna ma úplne dorazila svojou nechutnosťou. ()

DannyJ odpad!

Maximální sračka, která mě donutila odejít z kina ještě před koncem. Vůbec mi nevadí fekální humor. A občas se zasměju i lacinejm vtípkům. Ale tohle byl vrchol všeho. Nepochopim jak takoví herci mohli propůjčit svoje jméno tomuhle hovnu! Možná, že sem se usmál když sem viděl Hugh Jackmana s koulema na krku, ale stačilo by mi to tak 10 sekund, těžit z tohohle vtipu 10 nebo kolik minut bylo fakt ubohý. Možná, že kdybych to dokoukal tak dám aspoň jednu, protože vím, že sem propásl pár scén, na který jsem se po traileru celkem těšil, ale prostě to nešlo vydržet! DNO! ()

URBAN

Byl jsem připraven na vypnutí mozku , ale až takhle ne !!! Ona to vlastně ani nebyla sranda noo možná byla jenže v některých částech přecházela až do trapnosti . Chtěl jsem to vypnout , ale když vidíte film plný lidí jako je Gerald Buttler , Hugh Jackman a dalších tak to prostě musíte vidět dokonce ( 1.5.13/MAC ) ()

eisha3

Proč tolik známých ksichtů hraje v takovéhle srač*e? Myslím, že celkem zvládám kdejaký humor. Tomuhle ale asi nikdy nepřijdu na chuť. Ano, sem tam jsem se smála. Proto taky dávám hvězdičku. I když, mockrát to nebylo. ()

panMartin

Jednotlivé příběhy se předhání v míře trapnosti a fekálnosti, do teď nemůžu pochopit, jaká jména se k tomuhle projektu zapůjčila. Už od začátku bylo jasné, že to bude totální nesmysl. Když přetrpíte první scénku s varlaty, tak se pak najdou i scénky u kterých se pobavíte, ale to spíš tak, že je to až tak trapné. Po pravdě parkrát jsem se zasmal. Dávám tedy alespoň jednu hvězdičku za všechny známé herce. ()

spitr

Film 43 je sbírka dvanácti krátkých filmů v hlavní roli s pětadvaceti celebritami-ach ta touha po penězích. Vtipy, jak bylo zřejmě zamýšleno, mají opravdu špinavou a vulgární hodnotu, která klidně rychle pomůže usnadnit slabším žaludkům vyzvracet se s úzkostí, která někomu záhy přivře mozek do dveří. Takže pokud hledáte umělecký film, nebo lehkou sladkou romantickou komedii nebo duševně stimulující film, aby jste se zapojily do nějaké intelektuální konverzace u kávy, pak rychle pryč. Pro ty zbývajíci je zde tento mozkový výplach ()

sir-dave

Co to mělo ku*va znamenat? =D Takhle nějak bych si představoval, kdyby scénář napsala parta 12 - 15ti letých puberťáků v nějakém kroužku. Ale ta část s Chloe Grace Moretz a jejími krámy byla fajn, zasmál jsem se :-) ()

LukeUp

WTF???? Co jsem to sakra viděl? Vůbec jsem to nepochopil, stejně jako to, jak se tomu mohlo upsat tolik známých hereckých jmen. Je to naprostá kravina, ale stejně se tomu člověk musí smát....asi úpadek ()

Doudis19

Komedie skládající se z několika minutových videí navěšených na neskutečně přestřelenou a především trapnou dějovou linku okolo konce světa. Sami o sobě jsou skeče převážně vtipné, všechny však přesně tím způsobem, který rozhodně není pro mírnější povahy a zastánce vkusného inteligentního humoru. ()