Kličkující rychlá auta, šílení taxikáři a osm miliónů potrhlých chodců patří ke každodenní práci Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), jednoho z nejlepších poslíčků na kole v New Yorku. Vyžaduje to zvláštní povahu, jezdit na speciálním lehkém jednorychlostním kole bez brzd. Takoví jezdci musí být výbornými cyklisty, ale stejně tak jsou to sebevražední cvoci, kteří riskují, že se rozmáznou na zemi kdykoliv vyrazí do provozu. Ale chlapík, který je zvyklý hodně riskovat, tentokrát zažije daleko víc než kdy dřív. Rutinní zakázka se změní v závod o život ulicemi Manhattanu. Když Wilee vyzvedne poslední expresní zásilku toho dne, zjistí, že věci nejsou jako obvykle. Tentokrát se ho někdo doopravdy snaží zabít. (HBO GO)

Kusic

Doslova kolařský orgie. Samotná "zápletka" filmu je takřka o hovně, něco jako kurýr na bicyklu. Celou dobu se jen honí na kolech po městě, lítaj tam a zpátky, nic pořádnýho se tam prakticky neděje. Pochválit můžu akorát kameru, tempo.. po dobrých dvaceti minutách je tam až skoro do konce stereotyp. Docela velký zklamání. ()

HouseFan

Poprvé co jsem zahlédl obrázky Joseph'a Gordon'a - Levitt'a na plakátě k filmu, který vypadal originálně a se zajímavým dějem byl jsem nadšený. Tohle nadšení ze mě však vyprchalo, během prvních pár minut sledování Expresní zásilky. Jak jsem již řekl, vypadalo to originálně a taky mohlo být. Přišlo mi, ale že tvůrci, hlavně stylem filmu a trochu i scénářem, kopírují snímky s podobnou zápletkou. Neříkám, že Vás Premium Rush nezaujme, ale také neříkám, že si jí zařadíte do filmotéky. Joseph je skvělý, mladý herec, který to dotáhne ještě daleko, nicméně na vylepšení tohoto filmu nestačil. Shannon jako záporák působil velmi zvláštně. Dobře ztvárnil policistu, který s nezákonnou činností nemá moc zkušeností a chybí mu sebekontrola. Ale prostě a jednoduše přišel mi jak blbeček. Celý snímek dohromady mi připomíná lehký, míň bláznivý a vulgární odvar filmu Zastav a nepřežiješ (Crank). Lehké zklamání, ale proti nudě dobré. ()

halberdier

Konečně film, kde automobilové honičky vystřídaly honičky na kolech - a vůbec to nevypadá špatně nebo trapně. Příběh je celkem jednoduchý, ale vše vynahrazují právě akční scény na kolech plus jak se stává poslední dobou zvykem skvělý Joseph Gordon-Levitt. Pro milovníky cyklistiky povinnost! ()

paradoxman

Pro pumpičkáře filmová bible. Pro nás ostatní za chlupy na zádech přitažený snímek o hrdinných messengerech nedávajících přednost zprava. Brzdy jsou pro děcka! ()

rodier

Zase se projevila demence retardu z CSFD. Film kterej ma vsude na svete 9/10 ma tady 6/10 ? Jdete uz se vysrat. Du koupit CSFD a vsem vam dam ban zmrdi. Za kurveni vysledku. ()

jopal

Vyborny akcny film "na bicykloch", ktory samozrejme sraci, co chodia autom aj doma na zachod nedokazu ocenit. Kto ale sem - tam vybehne na cestu na bajku a stretava sa s "kralmi ciest" na 4 kolesach, vie akcie ocenit. Edit: ten film sa mi vryl tak do pamati, ze este cely druhy den som nan myslel, menim na 5*. ()

Krisslybear

Hovorím si ! Dám 4* a zrazu scéna v sklade, kde to rozhopsa na Dirtbike a hneď pálim 5* !! Prosté som nadšenec do bikeov bude to asi tým ! :D ()

Georgeton

Keď nemáte čo robiť a chcete si pozrieť niečo dobré no nie nejaký megahit tak tento film vám môže pomôcť. Je to celkom zaujímavý film, ale bohužiaľ chýba mu tam moment prekvapenia či finálna zápletka epickejšieho rázu. Film má však dobré tempo a je skvele natočený. ()

Hookins86

Jejich revírem je město, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou fízly a ženský za volantem. Muži a ženy Bezpečného kurýra, pracují do sjetí vzorů, sedření kolen, loktů a zlomených žeber. Jejich úkolem je doručit vaši zásilku včas za pár babek. A tohle všechno jsem hltal od začátku do konce, už jen díky neotřelému nápadu... ()

IMHeS

Skvělá odreágovačka. Děj sice není nijak vážný, ba naopak. Dokonce ani příběh není vystřihnutý z žádného Hollywoodského trháku ale vzhledem k přístupu filmu je to více než uspokojující. Nenudil sem se u filmu ani sekundu a celý si ho náležitě užil. Pokud jste sportovní nadšenci, určitě si tenhle snímek při odpočinkovém volnu vychutnáte. ()

zodiak217

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Keď som si čítal obsah tohto filmu a videl som obrázky, očakával som podstatne väčšiu kvalitu a vyšší level spracovania. Toto sa nepriblížilo ani len k spracovaniu. Keď sa zamyslím nad sériou filmov Taxi, určite by si aj cyklistická verzia filmu zaslúžila omnoho lepšie nápady, spracovanie, hudbu, trochu sa pohrať s dejovou líniou. Prišlo mi to celé tak jednoducho primitívne, že som naozaj sklamaný. Koniec koncov hodnotenie tejto americkej snímky na tejto stránke tomu nasvedčuje. Neočakávajte žiadnu závratnú kvalitu a napínavé scény. Maximálne si tak divák vychutná scény z NY a zaujímavý štýl jazdy na bicykli. Určite by som Expresnú zásielku už viackrát nepozeral a pochybujem, že túto snímku niekedy nejaká česká alebo slovenská televízia nasadí do hlavného vysielacie času. Som sklamaný.....ale nápad spracovať takýto film oceňujem, len tak ďalej a možno sa raz nejaká snímka z tohto žánrového štýlu aj podarí. ()

veverysiak

Každý akčný nárez musí obsahovať určitú dávku stupidity, bez toho to jednoducho nejde, tento kúsok utrpel práve nadprahovým množstvom sprostosti, ktoré sa zamiešalo do ani nie tak do tých rezkých scén, ale do dialógových prepojov a vo väčšine prípadov aj do strašných hereckých výkonov, no a na mix zlého herectva a stupidity v hereckom výkone som fakt alergický, veľká škoda, lebo tá akčná časť bola fajná, takže 35%. ()

wick

Made in USA, s docela svižně ubíhající první polovinou, otravnou poslední půlhodinou a s prostoduchým, přeslazeným a hloupým koncem. ()

MiniRecenze

Co na to říct......je to perfektně natočeno ,kamera je velkým tahounem filmu.Bohužel příběhová línie je hodně stereotypní a podle žánru si neslibujte žádnou strhující střílečku s namakaným záporákem,opak je pravdou .Zápletka je až směšně jednoduchá a někdy nudí.A některé dialogy Vás zamrzí. KAMERA!!! ()

prezyvka

Musím sa priznať, že som messengerom závidel tú ich výdrž a kondičku :) ani raz sa nezadýchali, vždy mali plno energie a síl pokračovať v ďalšom riešení situácie, ale inak musí byť ozaj náročné a nebezpečné kľučkovať v takej premávke medzi toľkýi autami :) ()

ludovit14

David Koepp ma extrémne prekvapil v tejto komédii Premium Rush-kde tu zvládol scenár aj kameru na veľmi slušnej úrovni.Po dlhéj dobe som sa konečne zabavil a užíval som si-nieže by som sa trhal od smiechu a bolo to „cool“.A dej filmu mi po dlhej dobe ubehol strašne rýchlo-naozaj svieže TEMPO.HOD:73%.Čo sa týka komédie za rok 2012,tak pre mňa asi najlepšia akú som videl.PS:dobrá správa je,že Joseph Gordon-Levitt filmovo dozrieva-čo dokazuje aj v tomto filme. ()

jaqubko

Očakával som priemerný akčňák s pár originálnymi scénami a dostal som presne to v čo som dúfal. Zaujímavé akrobatické kúsky s bicyklami, výbornú prácu s kamerou, priblblý scenár, akurátnych hercov a občasný záblesk nápadu (spomalenie času a rozmýšľanie nad správnou cestou). ()

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

22.10.2013

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo, že v pondělí bylo v Londýně zahájeno natáčení akční dobrodružné komedie Mortdecai. Název je zároveň jménem hlavní postavy, štramáckého a trochu snobského… (více)

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

10.01.2013

Joseph Gordon-Levitt sice letos neuspěl s Expresní zásilkou (přinejmenším komerčně), ale Looper a hlavně Temný rytíř povstal byly velké hity. Není divu, že se jej mnozí snaží získat do svých projektů… (více)