Kličkující rychlá auta, šílení taxikáři a osm miliónů potrhlých chodců patří ke každodenní práci Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), jednoho z nejlepších poslíčků na kole v New Yorku. Vyžaduje to zvláštní povahu, jezdit na speciálním lehkém jednorychlostním kole bez brzd. Takoví jezdci musí být výbornými cyklisty, ale stejně tak jsou to sebevražední cvoci, kteří riskují, že se rozmáznou na zemi kdykoliv vyrazí do provozu. Ale chlapík, který je zvyklý hodně riskovat, tentokrát zažije daleko víc než kdy dřív. Rutinní zakázka se změní v závod o život ulicemi Manhattanu. Když Wilee vyzvedne poslední expresní zásilku toho dne, zjistí, že věci nejsou jako obvykle. Tentokrát se ho někdo doopravdy snaží zabít. (HBO GO)

AnysekMel

Honička na kolech je pro mě něco sice nového,nezvyklého, ale zřejmě něco stejně nezajímavého jako neuvěřitelně rychlé jízdy velkoměsty autem. Joseph Gordon-Levitt je zde pouze příjemné zpestření mně nic neříkajícího žánru. ()

Stormerians

Jako biker jsem se nechal zlákat a výsledkem je celkem zklamání. Kromě pár slušných honiček film nestojí za nic a dějově je to strašná nuda. ()

peregrino

Tak já určitě na rozdíl od Verbala nechávám vyniknout své kapsy od kapsačů a přehazovačku naštěstí mám na kole. Líbíla se mi svižnost, zápletka a mechanismus připomínající mi Rychle a zběsile, potažmo Taxi taxi. Akce promíchaná s thrillerem a dokořeněná atmosférou ulic a silnic New Yorku. Tuhle svižnou kombinaci za sebe vítám a hodnotím mezi 3 až 4 hvězdičkami. ()

Ironhead

Svezi, akcni, ma to spad, jine.... mne to opravdu celejch 91 minut bavilo ;) A Dania Ramirez v tom upnutym tilku ma taky svy prednosti ;) Rozhodne lepsi, nez cesky Posel. ()

JenomDominik

,,nezastavím... a ani nechci." tak to bylo příjemné překvapení, pořád se něco děje, dobrá zápletka, herci taky super a já si tady nemám na co stěžovat. 5* (90*) ()

kachnacekk

Miluju jízdu na kole, ovšem na tenhle film jsem narazila náhodou a nadchl mě. Tak moc, že až mě přestane bavit to čilm se živím, zauvažuju nad tím, odstěhovat se do New Yorku a začít si vydělávat šlapáním. Teda samozřejmě tím na kole. Neuvěřitelně akční, originální, přitom jednoduchá zápletka. ()

PenelopaW

Tenhle film má vše, co člověk k večerní oddychovce potřebuje: chytlavou hudbu, sympatického hlavního hrdinu, ohavného padoucha, milostný zádrhel, soka v lásce i práci, minoritu v nouzi a adrenalin při rychlém kličkování mezi auty a chodci newyorského pouličního provozu. Jediné, co mne mrzí, je nevyužitý potenciál všech messengerů na konci, čekala jsem něco víc jako jízdu v Taxi, taxi. ()

HiroM

Jeden týpek jezdí celý film bláznivě rychle na kole a druhý, ten "zlý" zase celou dobu drandí autem, zábava pro celou rodinu.... ()

Kushina

Hezký film. Trošku akce i srandy a dobře to dopadlo. Nebylo to jednotvárné a bylo to občas nepředvídatelné což mám rád. A vše bylo pro dobrou věc, na což se hezky kouká. 60% ()

Skylwalker42

Docela dobré cyklistické Rychle a zběsile ;) Byl jsem vzhledem k počáteční nedůvěře příjemně překvapen. Prostě nedělní oddychovka. ()

wdc

Cyklista riskuje zdraví/život bláznivě rychlou jízdou po velkoměstě snažíce se doručit zásilku a utíká i před policí. ()

Djflash

Premium rush mi hodně připomíná jeden americký serial z poloviny devadesátých let. Jmenoval se Blue pacific, tam totiž bylo také dominantním prostředkem jizdní kolo, akorát s tím rozdilem že to byli policisté a honili tímto způsobem zločince. Zde máme pro změnu kurýry, kteří křížem krážem projíždějí ulicemi New Yorku. Ze začátku se mi zdálo, jako kdybych sledoval nějakou instruktáž o tom, jaké je to býti expresním poslíčkem se všemi pro a proti. Na to, jak se snímek snaží vzbudit dojem už od samého záčatku, že má v sobě slušný náboj a bude plný adrenalinu, tak postupem času zjistíme, že opak je pravdou. Příběh během pár desítek minut vytasí všechny své trumfy, a tak zhatí nadobro své plány bytí aspoň trochu zajimavým. Zbývá nám tedy akce, ale té tu není mnoho, a když už se náhodou dostaví jeví se nemastně neslaně. Nechci říct ,že by se autoři snad nesnažili to v žádném případě. Nápad to byl určitě dobrý leč realizace samotného provedení tu hodně pokulhává. Trochu se dívím hlavnímu představiteli herci Josephu Gordonu - Levittovi, že si zahrál v této béčkové záležitosti, a to zrovna teď, kdy se dá říct že jeho herecká kariérá celkem vzkvetá inu stane se. Film měl potenciál, který ale zústal nevyužit . Na druhou stranu pokud je někdo velkým milovníkem jízdních kol, tak si stoprocentně příjde na své, ale jinak je tento počin ztrátou času. ()

Pavelkedar

KONEČNĚ ! Konečně nějaký neotřelý a neklišoidní scénář z atypického prostředí ( pominu-li část z Vratných lahví). Gordon-Levitt, ač pro mne kdysi dávno zcela nesympaticý týpek " na zabití ", se mi začíná líbit jako herec čím dál více. Dobře udělanej a obsazenej film ! Průměrný a tedy dobrý zvuk DD 5,1. Spokojenost............... ()

Patroxi

Dosti zajimavé .. ještě sem neviděl film který by se odehrával jen na kole .. :) parádní docela mě film překvapil nečekal sem od něj tolik když sem viděl obsazení .. :) příjemně mě překvapil přeci jen mínus bych dal takže 4 ()

Raziel811

Příjemné překvapení. Film dobře odsejpá, vyloženě hluchá místa zde nejsou a myslím, že Levittovi role sedla. Po delší době je to od něj něco oddechového, protože za poslední dobu hrál spíš dramata. ()

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

22.10.2013

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo, že v pondělí bylo v Londýně zahájeno natáčení akční dobrodružné komedie Mortdecai. Název je zároveň jménem hlavní postavy, štramáckého a trochu snobského… (více)

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

10.01.2013

Joseph Gordon-Levitt sice letos neuspěl s Expresní zásilkou (přinejmenším komerčně), ale Looper a hlavně Temný rytíř povstal byly velké hity. Není divu, že se jej mnozí snaží získat do svých projektů… (více)