Deacon City je sžíráno strachem. Ve městě řádí sérioví vrazi Reptile (Richard Dorton) a Baraka (Lateef Crowder), pracující pro tajemného Shang Tsunga. Kapitán Jackson Briggs (Michael Jai White) společně se svou kolegyní Sonyou Blade (Jeri Ryan) proto nabídnou profesionálnímu zabijákovi Hanzo Hasashimu (Ian Anthony Dale) dohodu. On zlikviduje vrahy na chystaném turnaji a jako odměnu dostane informace o svém úhlavním nepříteli Sub-Zerovi. Hanzo, který chce být od nynějška znám jen jako Scorpion, souhlasí. Mortal Kombat může začít. (Chen)

george82

Moc pěkné pojetí krátkého filmu. Ať to někdo natočí sakra. :) MJ Whita miluju a věřím, že by s tím svým nekompromisním ksichtem byl dokonalý jako Jaxx. Mohlo by to obnovit legendu Mortal kombatu, pokud by to bylo točeno v tomto duchu. Fakt pěkný. ()

GordonCZ

Hmm, co si o tomto počinu myslet... Nemůžu si pomoct, ale mám z tohoto snímku dost rozpolcené pocity. Samotná snaha předělat MK do realističtější podoby není vůbec špatný nápad. Na druhou stranu, ve výsledku se do necelých osmi minut realističtěji působící MK vtěsnat nedá. Buď za tu dobu vykreslíte realismus, nebo MK. Oboje se stihnout nedá. A toto dílko rozhodně není MK, ale jakýsi krimi "film noir", což samozřejmě s MK univerzem nemá nic společného. Navíc lze jen těžko odpustit fatální faktickou chybu, protože zabít Johnyho Cage ve filmu, který má být prequelem k MK turnaji (na němž Cage samozřejmě nechybí) je už hodně za hranicí pochopitelnosti. ()

x_ander

Nemám výhrad. Tohle je Mortal Kombat nové doby. Doufám, že natáčení studio odklepne, protože tohle může být nekutečný masakr. A bitka Johnnyho a Baraky je natočená neuvěřitelně dynamicky, tohle prostě chce celovečerák !!! ()

White-Man

Rychlé, svižné s dobře načasovanými střihy. Jako krátkometrážní film velmi vysoká kvalita. Jestli by ale došlo k natočení celovečernímu filmu, kvalita by mohla jít rapidně dolů. Ne, že bych celovečerní film neuvítal, ale myslím si, že by kvalita nedosahovala kvality tohoto krátkometrážního snímku. ()

djbarrel

Tohle mě dost překvapilo, žádná videoherní sračka, ale syrová brutalita, škoda jen, že to má 8 minut. Jestli z tohohle něco vznikne, tak se 100% podívám. Tahle osmiminutovka strčila do kapsy oba předchozí díly i se seriálem dohromady. 83 % ()

Stanmi

Dospělé, realistické a temné, místy až nechutné, takový kraťas si nechám líbit, rozhodně by mu slušela celovečerní stopáž, Kevin Tancharoen to vzal za jiný konec než Paul W. S. Anderson a máme tu úplně jiný pohled na legendární rubačku,,, ()

moviefan4

Alternatívna realita MK. Dokonale spracovaná, dostatočne krvavá, úžasné akčná. Za tých 8 minút čistej dokonalosti musím dať plný počet. ()

blondboss

Osobne nie som nejakým veľkým fanúšikom Mortal Kombat filmov, skôr hry, keď už tak. Každopádne ale toto je ten správny krátkometrážny predkrm pred samotným seriálom, ktorý bol na motívy MK natočený. Temná atmosféra, zaujímaví záporáci a aj zaujímavé dialógy, a to všetko správne zhutnené do necelých ôsmich minút. Jednu hviezdičku jednoducho musím pridať. 70 % ()

JoKKeR

Tak kdyby tohle byl film a jestě s těmato hercama plus nějakejma na vrch v podobným kabátku tešil bych se jak na průvod o prvního máje:-D ()

peetee7

Jou, jou, jou..nemožem sa dočkať. Tá osemminútovka je dobré predjedlo tak dúfam, že čoskoro príde aj rovnako skvelý hlavný chod. ()

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)