poster

Lidská stonožka 2 (neoficiální název)

 • Nizozemsko

  Human Centipede II (Full Sequence), The

Horor / Drama / Thriller

Nizozemsko / Velká Británie / USA, 2011, 88 min

Režie:

Tom Six

Scénář:

Tom Six

Kamera:

David Meadows
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • psy.cho
  ****

  Po zhliadnutí filmu neviem čo bolo nechutnejšie. Či hlavný predstaviteľ alebo ľudská stonožka.(5.12.2011)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Šialenec inšpirovaný hororovým snímkom "Ľudská stonožka" nadobudol presvedčenie že prekoná svoj vzor z uvedeného filmu dokonalým "dielom". Neviem kde vyhrabali ten ksicht hlavného "hrdinu", neviem koho to bol nápad s tým čiernobielym obrazom, ale klobúk dolu. Skutočne excelentná, morbídna, takmer dokonale realisticky vyobrazená "humusárina", ktorej by sa mali podaktorí diváci z ďaleka vyhnúť. Bez ohľadu nato, koľko nelogického tento film obsahuje, neexistuje, aby si "skutočný" fanúšik hororu, neprišiel na svoje! - 80%.(17.2.2014)

 • ricci.s
  *****

  Jejda, toto už nemôžem nazvať inak ako totálny orgazmus. Jeden z najlepších a najintenzívnejších hororových zážitkov, aký som vôbec tento rok mal (a možno nie len tento rok). V záverečnej tretine som si vlastne ani neuvedomoval, že je to čiernobiele. Už dlho som sa na niečo netešil tak "brutálne" a "nechutne", ako sa teším na trojku :)(30.10.2011)

 • Bloody13
  ****

  S velkým překvapením musím konstatovat, že dvojka překonala jedničku, a to ve všech ohledech. Jen se divák musí připravit na to, že je prostě jiná. Místo nacistického doktora tu máme postavu Martina - malého, upoceného tlouštíka, o jehož vztahu s matkou a osobních pohnutkách by šla sepsat kvalitní slohová práce. Jako fanoušek prvního dílu si poctivě střádá tucet obětí, aby vytvořil dílo estetičtější než jeho filmový vzor. Když však pochopí, že to nepůjde tak čistě chirurgicky, volí osobitější, o dost drastičtější metody. V závěrečné třetině pochopíte, proč Tom Six zvolil tentokrát černobílou formu. Abnormální množství krevních a fekálních tekutin se tu dá měřit na litry, až se slabším povahám budou obracet žaludky. Vidět tenhle masakr v barvách by bylo předimenzovaným prožitkem.(29.10.2011)

 • Sobis87
  *

  Tak fajn, oproti jedničce nepochybně profesionálněji zpracované...ale co z toho?(18.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace