poster

Lidská stonožka 2 (neoficiální název)

 • Nizozemsko

  Human Centipede II (Full Sequence), The

Horor / Drama / Thriller

Nizozemsko / Velká Británie / USA, 2011, 88 min

Režie:

Tom Six

Scénář:

Tom Six

Kamera:

David Meadows

Producenti:

Tom Six
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dellamorte
  *****

  Yo ty voe, tenhleten ooooooMy Gááád prostě baví - kontro-introverzní náhled na nemravnej film , jako takovej (že ty voe) a jako bonus vesele komentovaný reverz...boom - komu chutná , komu ne ! ( že yo ty voe ) Jinak ale faynová Víděnská káva v Britské mlze - voe. Na šálku jsem shlédla sliz - za 5 červených. Když neopícháš všechny náznaky a přidrblí pocitty, tak to dostaneš do źil . že yo ty voe...tak popojedem ? ( a vlastně , proč se na to nepodívat, z té druhé stránky voe )(21.11.2012)

 • swamp
  *****

  Sháním 12 lidí, kteří by se chtěli zúčastnit konkurzu na nový Tarantinův film. Zn.: Spěchá!(27.11.2011)

 • AppleCore
  odpad!

  Napsal jsem to u Martyrs, fláknu to i sem: Tuhle věc si dejte do black listu všeho, co nikdy v životě nechcete vidět! (jste-li normální) A vy, co už jste to viděli a nedali odpad, přehodnoťte situaci, protože je zaručeně něco špatně. Film, jehož umělecká hodnota je natolik nulová, že i poslední díl Saw působí oproti tomu jako inteligentní oscarovej velkofilm. Čumět devadesát minut na tlustýho dementa, jak v závěrečnejch čtyřiceti šije lidi hubou k prdeli, prostě neni zábava.(2.5.2012)

 • darkrobyk
  *****

  Drama, které se postupně zvrhne v orgie zvrácenosti a hnusu. Vybavila se mi podobnost se švýcarským černobílým filmem Stalo se za bílého dne z roku 1958 (r.L.Vajda), kde psychopat v podání Gerta Fröbea vraždí děvčátka proto, že doma ho ponižuje a šikanuje žena. Zdejší maniak si prožil trauma ve formě týrání a sexuálního zneužívání otcem a ponižování matkou. V jistých momentech je film až nepříjemně syrově dokumentární, což znásobuje pocity odporu a hnusu. Ve filmu se skutečně zabíjelo! - přesněji sledujeme krmení obří stonožky cvrčky. V některých chvílích je film takřka realistický - vytloukání zubů, při které se oběť dusí vlastní krví, vypadá velmi opravdově. Jakmile míra prezentovaného násilí překročí neviditelnou mez, začne snímek působit spíše komicky ( podřezávání). Příjemné je znovu obsazení herečky z prvního dílu, která až pozdě pochopí, že tentokrát to není jako. U první části jsem poznamenal, že herci se při natáčení nejspíš dobře bavili. Zde musím doplnit, že natáčení dvojky , zejména v závěru, se určitě proměnilo v třeskutou taškařici. Dobrý nápad bylo navázání na první část prostřednictvím úchylného filmového fanouška...(13.1.2012)

 • kiddo
  *

  My během tý první poloviny čekáme na jatka, ony prosím nepřicházejí a ta druhá polovina je jen vo nich. Koho by napadlo, že se to se Stonožkou bude mít jak s posledními Harry Pottery: tam taky první čtyři hodiny jen masturbovali na parkovišti a zbylých osm si za stejného dojmu akčně vytloukávali zuby. Jsem holt nevděčný bastard, neboť od uchylných a zvrácených filmů vyžaduji, abych při jejich sledování nemusela nudou sestavovat stonožku z vypelichaných plyšáků (a furt to byla větší zábava než cokoli v tomhle.......díle).(14.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace