Babous

Svěží, chytré, zábavné. Guilty pleasure. Druhá polovina sice upadla do povinného "zkazili jsme si to, musíme to zase napravit", ale přesto moc dobrý a příjemný film, u něhož jsem se několikrát opravdu zasmál a pobavil. Mám slabost pro příběhy z redakcí a GQ je jeden z mých nejoblíbenějších časopisů. ()

ZkuKol

Mila s Justinem jsou o chloupek lepší než Natalie s Ashtonem, ale čekal jsem přece jen věší pecku. Je tu chemie, soundtrack, citáty, odkazy, trocha odvahy, trocha poučení a opravdu jen trochu sexu. Celý tenhle koncept "tak moc jsme antirom-kom až jsme vlastně nejlepší rom-kom" se mi líbí, jen se pořád nedaří dotáhnout do konce. Protože ani Reitman, ani Gluck prostě nezvládli stoprocentně dostatek gagů a nepřišli s pořádně silným závěrem. Ale tempíčko bylo fajn, usmál jsem se, palečky jsem držel a Mila je kus. Takže zábava solidní, ale příští měsíc tu klidně může být něco lepšího.¨ Život je klišé a čím víc se budete snažit, aby nebyl, tím víc vám to bude chybět a ještě budete o to klišé bojovat... 70% ()

Kejdlo

Vyletí to na vás v divokém tempu a přitom to nemá moc co říct. Nejlepší scény jsou pochopitelně ty v posteli, při kterých vás hlavní aktéři přesvědčí, že vtipné gagy na otázku sexu jím přednášet opravdu jdou. Jinak nic originálního, překvapujícího přesto ve své kategorii omletých vztahovek opět napsané tak, že to do sebe zapadá a vyloženě nenudí. Ideální klišé pro mladé kuřátka. 7/10 ()

slovan1

Loňský rok na nás vyplivnul více filmů na stejném základě jako Kamarád taky rád. Ikdyž je to jedno velké klišé, mě tyhle komedie baví. Lepší než Hlavně nezávazně, ale jen o chlup. Scénář je skvělý, dialogy jsou bavící a místy fakt síla. Hlavně narážky na to, jak umí Dylan (Timberlake) matiku :-) Takový film nemůže urazit, spíš příjemně překvapit. Kunis hot! ()

fox171cz

Jsem nadšen, tolik zábavy bych nečekal, rok 2011 vůbec byl bohatý na romantické komedie jako je tahle. Konečně něco nového, opovážím si dokonce říci něco co tu ještě nebylo ! Herci jsou jedním slovem skvělí. Příjemně jsem si u komedie oddychl a vyprázdnil hlavu a hlavně se náramně bavil. 81% ()

sedm.1

Příjemná, svižná, zábavná, romantická, konverzační komedie, které dominuje ústřední, velmi sympatická dvojice. Kamarád taky rád má od začátku hodně příjemný spád, celý film je prošpikován chytlavými, vtipnými a odsýpajícími dialogy, na kterých je film prakticky postaven a kde se pro mě překvapivě často vyskytuje i nějaké to vulgární slovíčko, za což jsem ovšem velmi rád, celé je to pak mnohem lidštější a přirozenější. Nicméně, ještě větší předností, než úderný scénář, jsou představitelé hlavního páru, kteří prakticky neslezli z plátna a ostatní postavy byli vlastně jen chvilkovými epizodními vsuvkami, naštěstí ale i oni byli vesměs originální a zábavné, jednoduše pro film prospěšné. Ale zpátky k výbornému Justinu a přenádherné superkočce Mile. Mezi nimi to od začátku neskutečně jiskří, oba jsou krásní, přitažlivý, sympatičtí a k tomu všemu, jen tak mimochodem, umí i hrát :-) , zkrátka casting se v tomto případě nemohl povéct lépe a ikdyž jejich happyendová cesta k sobě je již předem jasná, stejně jsem jim dokázal nefalšovaně fandit, prostě páreček roku a hotovo :-). A tak jediné, co musím této zábavné romantice vytknout, je hodně kýčovitý a poměrně nevýrazný závěr, kdy mi sice absolutně nevadilo vyústění romantické zápletky, ale její zpracování. Škoda, především pak vzhledem k netuctovému výbornému předchozímu dění, každopádně ale Kamarád taky rád je stejně výborná a nekonvenční romantika, a to prakticky pro to nejširší publikum vůbec. ()

LuciusWlk

Asi stárnu, nebo co, ale tady nemám chuť nic kritizovat. Už to tady bylo, a dozajista ještě mnohokrát bude natočeno tak nebo naopak. U mě to fungovalo, bavil jsem se, neřešil jsem, plynul jsem. Mila Kunis famózně trhlá a Timberlake hrál prostě dobře. Místo toho novoromantického lálání ať raději hraje. Napsané je to dobře. Klišé sem, klišé tam, nemocný tatínek atd. Ale jako celek to funguje, pokud nejste proti už se zásady. ()

pavcas

Hrozně sympatická oddechovka s krásnou okatou Milou a sexy vtipným Justinem, kterým to spolu tak nějak strašně uvěřitelně ladilo. Je to možný, že tomu Timberlakovi jde na co sáhne? Film po kterým ráda sáhnu, když si chci zlepšit náladu. ()

Herráček

První polovina naprosto bezkonkurenční, chemie fungovala skvěle, vše nabité jakousi podivnou pozitivní energií... Justin Timberlake nebyl protivnej, Mila Kunis byla k nakousnutí a Woody Harrelson prostě dokonalej... Druhá půlka je parodií na první, ale nějak mám slaďáky tohoto typu rád... :) ()

Spike23

První film, ve kterém si někdo stěžuje na oči Mily Kunis a první film, do kterého se Justin Timberlake hodí ( rozhodně tedy více než v Social Network a než Nicolas Cage kamkoliv ), no a to je k originalitě asi tak všechno. Jediné štěstí, že takovýchto romantických komedií je hafo, nikoho nikdy neurazily a originalitu moc nepotřebují, jediné tedy co tyto filmy potřebují, je Mila Kunis a ta tu naštěstí je, takže všechno proběhlo bez problémů a mám za sebou další příjemný film. ()

DavidS.

Zběsile svižná, ďábelsky upovídaná a košilatě přidrzlá romantická komedie, jejíž těžištěm je stoprocentně fungující dvojice Kunis-Timberlake...Pozitivní dojem nemění ani závěr, kterému trochu dohází dech a kde se již hraje na zcela klasickou melodramatickou notu...Od The Proposal tu nebyl tak podařený kousek... ()

MARTIN*I

Kdo by to byl řek, že Justin Timberlake umí hrát. Stáhl jsem si film, že s domněnkou, že se mu spíše vysměju, než že bych se opravdu pobavil a opak byl pravdou. Nenucený humor a schopnost herců udělat si srandu sami ze sebe - (Justin když zpívá, Mila když se vydává za modelku). Mile to navíc velmi sluší. Abych to shrnul - příjemné překvapení a dobrá odreagovačka. ()

Sajuska1991

Super !!! Samozřejmě, už od začátku vnímaví jedinci tuší, že vztah založený čistě na sexu nemůže trvat napořád a že tenhle film skončí téměř jako "lovestory" .... ale opravdu, první polovina filmu vyloženě grandiózní !!! v první polovině je film takový drzý, opravdu vtipný ... v té druhé polovině to začíná kýčovitět až to bolí ... ale co naplat, v hollywoodu si nejspíš až v poslední době všimli tohoto tématu a proto o něm točí filmy (viz. hlavně nezávazně). Každopádně film, který má co nabídnout, nudný rozhodně není, a herci ? až se sama sobě divím, že někdo jako J.Timberlake mě dokázal zaujmout. a Mila Kunis?? její oči a zadek se ve filmu vážně chytly ;-) nečekejte od toho příliš a zaručeně se pobavíte :-) ()

Seti

Mezi Milou a Justinem to funguje náramně, a to jak po odlehčené, tak po vážnější stránce. Ve finále se Gluck přeci jen nevyvaruje trochy té cukrové vaty, ovšem plně v rámci únosnosti. Co Friends with Benefits ztrácí na originalitě (té v tomhle žánru snad již ani dosáhnout nelze), to nahání na maximální pohodovosti a sympatičnosti. Mají navíc hláškujícího gaye Woody Harrelsona a rozkošnou maminu Jennu Elfman. V rámci žánru určitě nadstandartní záležitost. ()

Lukoboss

Celkem mě to překvapilo, byla to sranda. Timberlakovi to s Milou Kunis slušelo, seděli k sobě a jinak tam asi není co jinýho hledat. Je to romantika střižená sexem a pár vtípkama, který jsou poměrně vydařený. Nic víc, nic míň. ()