mkubalikova

Nechápu tu hysterii kolem Timberlaka, mě se vůbec nelíbí. Jinak je film ok, zábavný a svižný. S názvem souhlasím, kamarád taky rád, ale když se do toho připlete práce, žárlivost, nebo - nedej bože - láska, tak je s kamarádstvím konec. Zažila jsem na vlastní kůži. U nás to pak klapalo jen chvíli, protože kamarádi toho o sobě vědí většinou příliš a to není zdravé pro pevný vztah, jestli mi jako rozumíte... ;-) 70% ()

Autogram

Veľké oči Mily Kunis ma nevydesili a necelé dve hodiny kamarátskeho vzťahu s ňou určite neľutujem. Ani by som sa nenazdal, že Justin Timberlake jej môže byť takým zdatným partnerom a rovnocenným súperom vo vydarených debatách o sexe, priateľstve a ďalších benefitoch vzťahu. Komédia nasadzuje výborné tempo od prvých sekúnd, situácia strieda situáciu, hláška hlášku až takmer do konca. Práve toho záveru je škoda, že sa tam muselo pretlačiť niekoľko klišé, ale nie až tak, aby pokazili celkový dojem. –––– Nesu na to bibli. Elektronickou. Žádný vztah, žádný emoce, jenom sex. A pořád zůstaneme kamarády. Přísahám. Přísahám. –––– Moje dcera je pro tebe jen matrace? – Né, to ne. Matrace? – Dělám si srandu, píchejte dál. –––– Právě teď potřebuju kamaráda. – Dobře. Já tě poslouchám, ty mně honíš. –––– Nejde o to, s kým se ti chce strávit páteční večer, jde o to, s kým chceš strávit i sobotu. ()

MI-380

Upovídaná, ale příjemná podívaná do NY, LA. a na MK. 60% (jsem hodnotící číslo 22312 a dosavadní průměr je 72%). ()

Kangaxx

"Honestly : Why did you break up with me?" "You are emotionaly damaged.....and your eyes are so big, they freak me out sometimes." :-)) Pohodová a v rámci témy aj slušná komédia, ktorej však ku koncu trošička dochádza dych. Typický príklad trojhviezdičkového filmu, ktorý diváka neohúri, ale ani nesklame. P.S. : Len neviem, ktorý chlap by pri takej vtipnej a inteligentnej holke, navyše so zadočkom Mily Kunis, špekuloval o kamarátstve :-)) ()

Wbcko

Předvídatelné jak blázen, ale překvapivě celkem dobré. A ikdyž jsem si z Justina Timberlaka dělal jako malý legraci, v tomhle filmu byl celkem příjemný :)) ()

Hollohlaway

Mila Kunis. Vyborný vtipný dialogy. Dobrej Timberlake, i když je mi pořád nesympatickej. Mila Kunis. Woody Harrelson v roli gaye. Omletý scénář s kamarády, co se prosexují k lásce. Mila Kunis. Spousta zajímavých figurek ve vedlejších rolích. FAKT vtipný dialogy a hlášky, lítající zleva-zprava jako na tenise. Mila Kunis. Scéna s Kriss Kross, u které jsem vybouchl smíchy. Tolik sprostých slov jsem během jednoho filmu snad neslyšel. Mila Kunis. ()

JančiBači

Celkom solidná romantická komédia.Ale bez výhrad z mojej strany to nie je.Dosť mi vadila tá melancholia na konci.Nie som fanúšikom filmov ako je tento a keď už nejaky pozerám, doslova ma irituje že sa na konci vždy hlavné postavy rozídu a potom sa znovu "zídu". Je to tak v každom jednom filme tohto žánru.Bez toho trápneho klišé by to bol celkom zábavný film.Vedlajšie postavy Woody Harrelson a Patricia Clarkson sú na 100 % ()

MiaMoonlight

Vtipná, skvěle provedená komedie, kde mi ani Justin Timberlake nevadil. Porovnání velké ryby z města a velkoměsta je moc dobrý nápad, jediný rušivý element byl za mě trapný happy end. Tuto informaci ani nepovažuji za spoiler, neboť je předvídatelná a součástí každého podobného filmu. Až je to smutné... perfektní úvaha: "Mám malá prsa." - "Ale máš je." ()

Aberforth

Vo svojom žánri, zrejme najlepší film tohto roku. Nádherná Jamie a príťažlivý Dylan sa dajú dokopy a príde to, po čom všetci túžia, síce do toho nechcú pliesť city, nepodarí sa im to a film skončí ako každý jeden americký film, no dá sa tu nájsť dosť komických scén a dobrých vtipov, zatial som to videl 3x a stále ma to baví, má to proste niečo do seba a odporúčam každému na večernú víkendovú pohodu :) ()

zolo23

Romantické komédie nevyhľadávam a to s prostého dôvodu : všetky končia rovnako. Tejto som dal šancu hlavne kvôli sexy Mile Kunis a s ľahkým svrbením, že by mohlo predsa len ísť o niečo originálnejšie. Mila nesklamala, ale originalita alebo niečo prekvapujúce sa nedostavilo. Ľahký romantický priemer bez jedinej zaujímavejšej vedľajšej postavy. ()

jefff

Poměrně originální komedie s trochou zvláštní romantiky. Mila Kunis předvedla skutečně výborný výkon a velmi jsem si ji po tomto filně oblíbil. Justin také fajn, ale mohla být volba hlavního herce i lepší. Jinak pěkný film, docela jsem se i nasmál a i konec nebyl nejhorší, jak to tak někdy u podobných filmů často bývá. Ke všemu tu má slušnou vedlejšku Woody Harrelson. ()

Specs

Hlášky: Dylan: - "Shaun White je dost v pohodě. Milej chlápek. Jakže ho znáš?" Jamie: - "Přišel se mnou o panictví." Dylan: - "Takže už se chvíli znáte?" Jamie: - "Ne, jen osm měsíců." & (Dylan přišel na večírek, který pořádá Jamie.) Jamie: - "Tohle je Dylan z LA." (Všichni začnou skandovat.) "To kvůli němu si všechno to pivo můžu dovolit." (Ještě větší skandování.) & Jamie: - "Proč nenatočí film o tom, co se stane po závěrečném polibku?" Dylan: - "Takové se taky točí. Říká se jim porno." & (Jamie a Dylan se dohodli na 'přátelském sexu' a oba se svlékají.) Jamie: - "Mám citlivé bradavky, nemám ráda oplzlé řeči, a kdybych věděla, že k něčemu podobnému dojde, oholila bych si ráno nohy." Dylan: - "Jsem lechtivý na bradě. Po tom, co se udělám, někdy kýchám. A kdybych věděl, že k něčemu podobnému dojde, tak bych si nohy ráno neholil." Jamie: - "Fajn." Dylan: - "Ponožky si nechávám na nohou. Problémy s intimitou." Jamie: - "Dobře. Z nohou je mi špatně. Problémy s tátou." (Jamie si sundá podprsenku.) Dylan: - "S tím se dá pracovat." (Jamie se podívá Dylanovi do rozkroku.) Jamie: - "To by mělo stačit." & Tommy: - "Vy spolu chodíte?" Dylan: - "Ne, jsme jen kamarádi. Trochu blbneme." Tommy: - "Co tím myslíš?" Dylan: - "Spíme spolu, ale jde jen o sex." Tommy: - "To nikdy nedopadá dobře, brácho. Je to holka. Sex pro ni znamená něco víc, i když si to nechce přiznat." Dylan: - "Jamie je jiná." Tommy: - "Má snad penis tam, kde má většina holek vagínu?" Dylan: - "Penis nemá." Tommy: - "V tom případě je stejná jako ostatní." Dylan: - "Co ty víš o ženách?" Tommy: - "Kámo, žen, kterých jsem odmítl, je víc, než kolik jich ty budeš mít za celý život." Dylan: - "Jo, kámo, jsi gay." ()

Germanotta

Mila Kunis a Justin Timberlake sú jednoznačne lepšia dvojka než Ashton a Natalie. Príjemná vtipná odlahčená komédia, ktorá nebola čisto "len" o sexe ale takisto tam bola veľmi dojímavá zápletka medzi vzťahom Dylana a jeho otca. Krásna Mila Kunis pôsobila vtipne a pôvabne. Skutočne veľmi sa mi to páčilo. ()

Cejny

Friends with Benefits mají bohužel poněkud klesající tendenci. Po svižném a hodně dobrém začátku se to pomalu zaštrachá a zpomalí, ale stále je to na dobré, spíš průměrné úrovni zábavy. Malinko mi nesedí M. Kunis a její upištěný hlas a přestože je závěr nakonec neočekávaně očekávaný, tak tento film hodnotím kladně. Šlo o průměrně dobrou zábavu. 60 % ()

Ferinka

Mila je krásná a s protějškem jim to na kamaru slušně klapalo, občas mě opravdu vtáhli do děje a dá se říct, že jsem se bavila.. Jenže .. pochybuju, že bych si na tenhle film za pár měsíců vůbec vzpomněla. ()