Mladý pár, George s Lindou, se rozhodnou pro nákup garsoniéry v luxusní čtvrti West Village v New Yorku. Uvědomují si, že splátky budou příliš vysoké, nicméně Linda věří, že prodá svůj dokumentární film o tučňácích, a George doufá v brzké povýšení. Lindin film ovšem HBO zamítne a vzápětí George ze dne na den přijde o práci. Vzhledem ke stávající recesi nemají ani oba mladí lidé šanci sehnat si jinou práci a nové garsonky se mohou zbavit jen s velkou ztrátou. Nezbývá jim než přijmout nabídku Georgeova nesnesitelného bratra Ricka, který může George zaměstnat ve své firmě v Atlantě. Zatím mohou bydlet v jeho vile. Cestou do Atlanty dvojice náhodou narazí na Elysium, idylickou komunitu, která se snaží žít po svém. Bude pro ně Elysium znamenat tolik potřebný nový start, nebo způsobí jenom další potíže? (TV Nova)

sitans

Scénář byl asi psán pod vlivem halucinogenních látek, a že by Jennifer byla na tom tak mizerně, že vzala tuhle roli ? ()

julie_mie

Nepřišla jsem tomuto fimu na chuť. Zbytečný scénář (scénárista musel být sjetý, když to psal a režisér, když to točil). Škoda herců, kteří mohli být dobří v něčem jiném... Doufala jsem, že s J. Aniston a Ruddem to bude něco přece jen lepšího. ()

Bodega_Bay

Luxusní Paul Rudd a moje oblíbená Jenn. Hippie komedie o jednom fakt divným společenství, kde nudista vinař píše knihy, novorozenci nepřicházejí o svou placentu a zarostlý Alan Alda brázdí kopce na vozíčku. Open your mind, tohle je vážně dobrá komedie. Dickiemarket zůstane v mé mysli ještě dlouho. ()

fabregas1

Taková pohodovka na pohodu.Top komedie to není, ale zatratit tenhle film by byl hřích,zpříjemnil jsem si odpoledne dobrou komedii. ()

Chandy

Tak toto je fakt veľa! Rudd a Aniston sa po rokoch opäť stretli a vzniklo.... radšej už viac nepíšem, snáď len že tá jedna hviezda je za Alana. ()

teseth odpad!

Šla parta dementů po lese, kde právě rostly lisoně. Někoho napadlo, že by jich pár mohli sníst a napsat nějaký super cool scénář. Zbaštili každý košík hub a pak se dali do psaní na jediný papír, který měli v tu dobu k dispozici a to na toaletní. Podle toho to taky tak dopadlo. Demence střídá debilitu navršenou na hromadě klišé. Vše pěkně doplňuje hromada humusního rádobyvtipu a nudistická exhibice. Pokud máte chuť si zkazit jakoukoliv část dne tak tento film je pro to jako stvořen!!! Humus. ()

JCS

Špatně, nedávám na hodnocení na jakýchkoliv stránkách, ale musím říci, že tohle hodnocení sedí, Jennifer Aniston bohužel málokdy zahraje v něčem dobrém, respektive vůbec, nevím proč je kolem ní takové haló, je to milá příjemná žena, ale rozhodně ne žádné herecké eso, spíše víkendová oddechovka u které člověk nemusí prakticky vůbec přemýšlet a Alan, ten nám prostě stárne ... P.S. nejde upřít pár opravdu vtipných hlášek ()

camomilla odpad!

Nechala jsem se nalakat na novou komedii s Jennifer, ale radeji jsem mela sahnout po nejake osvedcenem. Tenhle film byl tak spatny, ze lituju i dabery, kteri ho museli namlouvat. ()

bombastus

Ze začátku to vypadalo dobře, postupem času se z toho stala slátanina, místama i dost nechutná (scéna s placentou a porodem mi dokonce dost znechutila večeři, a to nejsem žádná cíťa :) ). Jeniffer Aniston a Paula Rudda mám ráda, proto věnuji každému po jedné hvězdě. Jinak je to odpadnoidní. Mimochodem, divím se, že do takového scénaře oba šli. ()

flouny8

Tak to vypadá, že Jennifer jde v posledních letech z píčoviny do píčoviny. Pozitivní je, že se ve svých rolích ráda svléká, ale bohužel má dublérku. inak na tohle se nedá koukat. ()

Pythonator

,,Umím lízat koule a kouřit zároveň." Jo, tak to je skutečně síla. Mohla to být skvělá komedie, kdyby to netočili vylízaní masožraví Amíci s konzumentským mozkem neschopným pochopit hodnoty alternativně žijících komunit, jaké se nám film snaží s nechutně ujetou nadsázkou podsouvat. Takto je to jen další neinteligentní komedie z hnUSA. MalinaKermuž je však modrookou ozdobou celého filmu a Paul Rudd hraje tak zábavně, že se na to dá dívat. ()

Sa.sa

Slušná šílenost a život v takové komunitě by byl asi fakt zajímavej :))) Jinak takovejch pošuků asi existuje dostatek ;) ()

nudlis

Jedna hvězda za pěkný ženský, ale jinak bída. Ani Alda tomu moc nepřidal. Na druhou stranu je osazenstvo toho "tábora" krásnou ukázkou zelených EU magorů, co se snažej za každou cenu vrátit Evropany na stomy. ()

JB001

S odřenýma ušima za tři a to jenom kvůli Jennifer a Aldovi.  Jinak podprůměrná komedie, ale na Netflixu to v pátek večer nebyla zas taková tragédie ()

Montmorency

P. Rudda mám ráda, tak jsem si myslela že by......ale žádný že by se nekonalo, s každou další minutou to bylo větší a větší utrpení, ten dementní monolog před zrcadlem mě dostal :-( ()