Mladý pár, George s Lindou, se rozhodnou pro nákup garsoniéry v luxusní čtvrti West Village v New Yorku. Uvědomují si, že splátky budou příliš vysoké, nicméně Linda věří, že prodá svůj dokumentární film o tučňácích, a George doufá v brzké povýšení. Lindin film ovšem HBO zamítne a vzápětí George ze dne na den přijde o práci. Vzhledem ke stávající recesi nemají ani oba mladí lidé šanci sehnat si jinou práci a nové garsonky se mohou zbavit jen s velkou ztrátou. Nezbývá jim než přijmout nabídku Georgeova nesnesitelného bratra Ricka, který může George zaměstnat ve své firmě v Atlantě. Zatím mohou bydlet v jeho vile. Cestou do Atlanty dvojice náhodou narazí na Elysium, idylickou komunitu, která se snaží žít po svém. Bude pro ně Elysium znamenat tolik potřebný nový start, nebo způsobí jenom další potíže? (TV Nova)

PlysovyMacko

Mladý pár sa pripojí k hipisackej komunite po tom, ako ich pokusy o konvencny život zlyhajú. Tvorcovia sa držia pri zemi, do príbehu sa dali vymyslieť ujetejsie nápady, ale par forov v pohode. Jennifer milujem. Ja by som dala prednosť zivotu v meste. ()

FREEWHEELER

Škoda, že to bola taká sprostosť, možno sa z toho dalo niečo vykúzliť, ale to by musel mať niekto veľké šťastie. Hrozne strnulý námet, divné chovanie trafenej ústrednej dvojice (Jenniferin prešľap mi znechutil celý film - to sa tam nehodilo), a veľa vtípkov bolo vyložene nasilu. ()

Salvattoree odpad!

Ikdyž miluji J.Aniston a A.Aldu, tak tohle i přes některé kladné a docela vtipné okamžiky, byla opravdu hrozná blbost! Asi jsem v průběhu neustále čekala obrat k trochu vyšší kvalitě filmu, ale bohužel....nic, nic a nic! ()

lobo87

Ajajaj. Začínalo to ako príjemná komédia so sympatickou dvojicou Aniston - Rudd. Potom prišli ďalšie uletené postavy Alda, Akerman, Theroux a rozohrával si minimálne trojhviezdičkový film. Potom však autori stratili súdnosť, prišli s humorom toho najhrubšieho zrna (nahí dôchodci) a mne sa film dosť sprotivil. Veľká škoda. Zachovať si chladnú hlavu a uhrať to bez absurdností, mohol to byť príjemný film... 40% ()

zerk0

Hmm, nie...proste nie. Toto vo mne pozitívne dojmy rozhodne nenechalo. Pravdu povediac už si ani nespomínam kedy naposledy som sledoval film a v duchu som si hovoril, kedy to už skončí. Veľmi nepodarený počin... ()

erpe

Kristovanoho! :( Jakmile se film dostal na scény Paula Rudda před zrcadlem a další podobné, měl jsem sto chutí to vypnout :( Mělo to ale jeden efekt...a to ten, že jsem si uvědomil, že film je za půlkou a já se ještě nezasmál...hmm...tomu říkám KOMEDIE!! :( Každopádně jsem to ale dokoukal a už se ničemu nedivil...a věřte, že ke konci ještě JE nad čím kroutit hlavou... ;) Jenifer mi tam přišla skoro zbytečná a chudák Rudd je rád, že dostane aspoň tuhle roli... Takže já tvrdím, že tohle je děsnej film :( Ale když venku prší a nic jinýho se nedá dělat...a když se člověk může něčím...řekněme "ovlivnit"...pak se to dá vydržet ;) ()

Venceslao90

Rozhodně nic světoborného, ale úplně bych to neodsuzoval. Příběh je samozřejmě kravina, ale docela to odsejpá. Párkrát jsem se příjemně zasmál a pokud si chce někdo jen tak zarelaxovat - proč ne. Čekal jsem větší blbost. ()

burton-ka

Opět Paul Rudd a opět něco co je jednoduše jiné! Možná zamezit hledání top komedie s top herci a lépe si vychutnat i takové komedie jakou je Wanderlust. Neříkám sláva hurá ale zas tak děsný a dementní to není - věděla bych o jiných adeptech na filmový odpad. ()

spacowa

Americká komedie o tom, jak je fajn na chvíli vypadnout z města a stát se členem komunity hippie. Nic se ale nemá přehánět. S několika opravdu vtipnými momenty, o které se samozřejmě postarala především má oblíbená Jennifer Aniston (OOazk Rudd bohužel není tak úplně můj šálek kávy), se přesně hodila pro slunečné sobotní ráno. :) Tudíž nevylučuji, že si jí jednoho slunečného rána pustím znovu. ()

Ondrew

Ani z daleka nejde o taky pruser, ako tu vacsina ludi prezentuje. Je to typicky priemerna americka komedia s dobre zvolenym hereckym obsadenim, ktoru staci raz vidiet a viac ju uz neriesit. 50% ()

Stuck

Šílené, komunita hadr..místy jsem se fakt řezal, ale komedie nemůže stát na pár bláznivých scénách. Sice nás filmem provází nějaká linie společného vztahu George a Lindy, ale to mě nějak minulo. Bohužel znám komedie o hulení, nadržencích či magorech které jsou vtipnější. Oproti jiným filmům to na 3 hvězdy nestačí, ale k večeři a vínu to neublíží. ()

david666

Sledováno jen kvůli Jennifer ale i tak se podle mě jedná o slušnou komedii. Prostě taková Apatovka. Sem tam nekorektní vtipy, které jsou místy trapné ale já se bavil. ()

KaterinaN

Ráj to teda nebyl. Spíše velké rozčarování. Jennifer bohužel hraje v lecčem, to už jsem si zvykla, ale že to má zapotřebí Alan Alda... Ta tematika celkem má naději na úspěch, ale celé to bylo moc přehrané, hnané do extrémů. S takovým obsazením se z toho mělo dostat mnohem víc. ()

Sunwheel

Jedno sobotné popoludnie som na návšteve mal možnosť vidieť tento film ako podmaz. Ako niečo, čo vám ide v pozadí sa to dá prelúsknuť. Ide o tradične tupú, miestami aj vtipnú americkú komédiu, ktorá sa sem-tam snaží o akýsi vážny tón (otázky slobody a medziľudských vzťahov ilustrované na bande hipíkov žijúcich v komunitnom spoločenstve). Človeka udrží pri sledovaní nostalgia za herečkou, čo hrala Rachel Greenovú a doktorom Pierceom. Inak asi nič. ()