Já vždycky věděla, že přestěhovat se do nějaké dobou zapomenuté komunity bude hrozně fajn a již odhazuji svůj vymazlený smartphone v dál. Amiši jsou na mě příliš slušní, proto volba padla na nezávislou hipísackou partu. A že si umíme užívat života, to vám tedy povím. Denně pořádáme zahradní kalby a vždycky se do mrtva zkouříme marjánou. Co se týče uvolnění napětí, na sexuální zdrženlivost se tu nehraje ani náhodou. Občas to i někdo s tím vyznáním svobody přežene, a tak není nic neobvyklého zahlídnout jedince s vyvaleným plejtvákem. Abych to jen nevychvalovala, má tohle soužití i své mouchy. Mám skromný příbytek, vydělávám prodejem vypěstované úrody a nemám žádné soukromí, když chci položit kabel. Dveře prej zabraňují lepšímu kontaktu. No co už, hulení a orgie za to stojí. V případě zájmu o začlenění do naší báječné tlupy navštivte www.vidlacispojmese.com(3.8.2012)

Z neznámého důvodu od filmu odcházím s dobrým pocitem, a to přesto, že zábavných okamžiků bylo zatraceně málo a těch otravných až moc. Proč nejsou Amíci schopni natočit film, kde bude nahota, bude se mluvit sprostě a zároveň bude bez nepřirozaných úchyláren (vždyť takhle nikdo nemluví!)? Budu milosrdný a dám 3* za ten, filmem možná nezaviněný, dobrý pocit. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 4 | hudba 6 | humor 3 | akce 2 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4(18.6.2012)

Hodnocení je hodně ostré, zase o takovou tragédii se nejedná. Párkrát jsem se pousmál a hlavně mi sedla J.Aniston s P.Ruddem. Nejde o inteligentní komedii, ale co čekat od Američanů. Dobrá stravitelná jednohubka, která neurazí.. 5/10 = 55%(5.8.2012)

• SexyAjinka

Když jsem do toho šla, věděla jsem, že to nebude jeden z těch top filmů, ale... Měla jsem přece jen malou naději, že to nebude "AŽ TAK ZLÉ". Mýlila jsem se! :D.. V první řadě to NENÍ VTIPNÉ!!! Nikdo se nechce dívat na nudnou a afektovanou Jennifer, na to ji máme všichni moc rádi. Od Paula jsem toho moc nečekala, a tak mě neměl čím zklamat. Nemám ani jak shrnout, o čem to vlastně bylo, protože tak prázdná a nanicovatý film musíte vidět sami! Obzvlášť pokud fandíte hippies!! :DD(28.2.2014)

• LIVINGDEAD

Mám rád Jennifer Aniston a nevadí mi Paul Rudd, ale na tohle se fakt nedalo dívat! :-((6.7.2012)

• - Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)

• - Wayna Davidsona měl původně ztvárnit Fred Armisen, nakonec jej ale nahradil Joe Lo Truglio. (R´Hell)

• - Georgeův (Paul Rudd) tzv. „Mirror Talk“ byl improvizací Paula Rudda. (žvanimírek)