Z neznámého důvodu od filmu odcházím s dobrým pocitem, a to přesto, že zábavných okamžiků bylo zatraceně málo a těch otravných až moc. Proč nejsou Amíci schopni natočit film, kde bude nahota, bude se mluvit sprostě a zároveň bude bez nepřirozaných úchyláren (vždyť takhle nikdo nemluví!)? Budu milosrdný a dám 3* za ten, filmem možná nezaviněný, dobrý pocit. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 4 | hudba 6 | humor 3 | akce 2 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4(18.6.2012)

Jasně je to kravina, ale která americká komedie není že? Kombinace Paul Rudd + Jennifer Aniston mi k sobě výborně pasovala, upřímně jsem se bavila a celkově se podle mě jedná o pohodovou komedii, kterou bych si klidně pustila znovu. A možná jsem magor, ale chvilku jsem si říkala, že bych snad i chtěla žít jako hippie. (kromě těch dveří, záchodu a "volné lásky") 65%(12.7.2012)

• wohna

Obyčejná komedie s jednoduchým scénářem režírováno pánem, který natočil jeden koukatelný film. Nečekal jsem od toho nic, takže jen film na dlouhou chvíli. Rozhodně mě to nezklamalo, ale zas nebylo na tom filmu nic, co by mě donutilo k zasmání. Taky tu nebyla žádná scéna, kterou si budu pamatovat do konce mého filmového života. Film si plyne pořád stejně, žádné zvraty, jednoduchost nadevše. Paul Rudd má občas i vtipné momentky, tady bohužel nebyly, zato přišla jedna z nejhorších a nejtrapnějších scéna novodobých filmových dějin. Jeho rádoby vtipný a sprostý monolog? Vystřihněte to a zakopejte hluboko pod zem, aby to už nikdo nikdy neviděl. V tu chvíli jsem si chtěl nandat sluchátka, zacpat uši a bůhví co. Pár pozitiv ale na filmu najdeme, abych nebyl zas tak kritický. Ty ale tenhle film nezachrání. PS: Obsah filmu nesedí. Je to úplně o něčem jiném.(18.6.2012)

Sakra. Můj osobní život musí být hodně absurdní, když mě chytnou i z hlediska správné logiky atd takovéhle ujetosti. Romantické komedie tady v červených číslech většinou prospím nebo vypnu v polovině. Tohle je ale zajímavé od začátku do konce. Zase jsou použity příšerně ujeté a nereálné okolnosti nebo postavy, ale celkové vyznění dokonale sedí. Nebo jen na můj život a to je... nemyslím si že smutné. Smutné mi to přijde u všech ostatních. Fajn herci, občas jsem nad něčím usmál a s každou větou nebo každou mířenou ironií naprostý souhlas!(7.11.2012)

Něco do sebe to mělo. Určitá filozofická myšlenka mě z toho napadala, ale určitě nebyla komediální, jako spíš existenciální. Vadila mi stupidita jednání některých postav. Jennifer Aniston je samozřejmě skvělá herečka a jen kvůli ní jsem se na to podíval (navíc, když se jmenuje Linda =o*), ale znovu by mě k tomu asi nikdo nedostal. Za mě 3/5 (50%). ,,Není nad animáky => můj osobní seznam".(13.12.2012)