Hipísácká rádoby komedie, která hodně ztrácí svým stupidním scénářem. Mohla to být velká sranda, kdyby herci nehráli jak polena a kdyby do celého rozjetého kolotoče přidali něco originálního. Fajn byl leda tak, a škoda, že jen v malém množství, Alan Alda jakožto zakládající člen celé komunity. A body za naháče, líbí se mi, že prudérní Amerika překračuje další nesmyslné tabu.(1.7.2012)

Já vždycky věděla, že přestěhovat se do nějaké dobou zapomenuté komunity bude hrozně fajn a již odhazuji svůj vymazlený smartphone v dál. Amiši jsou na mě příliš slušní, proto volba padla na nezávislou hipísackou partu. A že si umíme užívat života, to vám tedy povím. Denně pořádáme zahradní kalby a vždycky se do mrtva zkouříme marjánou. Co se týče uvolnění napětí, na sexuální zdrženlivost se tu nehraje ani náhodou. Občas to i někdo s tím vyznáním svobody přežene, a tak není nic neobvyklého zahlídnout jedince s vyvaleným plejtvákem. Abych to jen nevychvalovala, má tohle soužití i své mouchy. Mám skromný příbytek, vydělávám prodejem vypěstované úrody a nemám žádné soukromí, když chci položit kabel. Dveře prej zabraňují lepšímu kontaktu. No co už, hulení a orgie za to stojí. V případě zájmu o začlenění do naší báječné tlupy navštivte www.vidlacispojmese.com(3.8.2012)

Vubec ne tak dementni, jak by se podle hodnoceni mohlo zdat. Samozrejme je to americka komedie o komunite magoru zijici nekde v polich, takze se nekona nic moc inteligentniho a sem tam to sklouzne i k humusarnam, ale porad si to dokaze udrzet urcitou uroven a obcas prijit s nejakym fajn forkem. Takze zadnej komedialni naklad, ale dvojka Rudd a Aniston jsou fajn, film je vcelku sviznej a obcas jsem se zasmal, tak nevidim duvod proc nedat solidni 3*.(17.7.2012)

Jedna z nejprůměrnějších komedií, co jsem zatím viděl. Průměr mezi průměry. Člověk se ani nezasměje a ani neurazí. Dost zajímavé.(6.12.2012)

• LIVINGDEAD

Mám rád Jennifer Aniston a nevadí mi Paul Rudd, ale na tohle se fakt nedalo dívat! :-((6.7.2012)

• - Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)

• - Wayna Davidsona měl původně ztvárnit Fred Armisen, nakonec jej ale nahradil Joe Lo Truglio. (R´Hell)

• - Pro Jennifer Aniston a Paula Rudda se nejedná o první spolupráci. Společně si zahráli již v seriálu Přátelé (od r. 1994) a filmu Objekt mé touhy (1998), kde mimo jiné jednu z vedlejších postav ztvárnil i Alan Alda, který se na tomto filmu také podílel. (Elbarto08)