Jedna z nejprůměrnějších komedií, co jsem zatím viděl. Průměr mezi průměry. Člověk se ani nezasměje a ani neurazí. Dost zajímavé.(6.12.2012)

Tohle je ráj. Že by? No ze začátku to tak může vypadat, ale po čase. ( Hodnocení: 5/10 )(2.11.2012)

• Morholt

Viděl distributor vůbec aspoň kousek filmu, než pustil svůj oficiální text do světa? Nejspíš ne. Jedná se o to, že manželský pár řízením osudu skončí na ulici a nato se pod vedením jistých pohnutek ocitne v hippie komunitě. Z té jsou z počátku nadšeni, aby ale postupem času zjistili, že ne všechno je tak úplně košér a navíc k sobě znovu musí najít cestu. Párkrát jsem se zasmál a Jennifer Aniston to s Paulem Ruddem docela šlape, ale marná sláva, většina filmů byla nastavovaná nicneříkajícími vtípky a trapným exhibováním jednotlivých postav. A přitom nápad, ne že by byl neotřelý, ale nebyl vůbec špatný. Škoda. 30%(21.7.2012)

Hodně pohodová komedie o hipících, lásce, nahotě, penězích a soukromí. Jennifer Aniston role sedla jako vždy, každý film ve kterém je, je vynikající. Dokonce mě překvapil i Paul Rudd i když mi není příliš sympatický, tak jsem si ho v tomto snímku celkem oblíbila. Celá atmosféra je skvělá. Všichni herci jsou dokonalí a vtipní. Nakonec vše dopadlo, tak jak mělo a já rozhodně nelituji zhlédnutí tohoto filmu, jelikož jsem se opravdu bavila - téměř po celou dobu.(28.6.2012)

Ano, takovych filmu je hodne. Ale kdyby se ve scenari vychytaly mouchy dal bych i 4 hvezdy. Uzil jsem si to a za hodnocenim si stojim. 60%(1.10.2012)

• - Pro Jennifer Aniston a Paula Rudda se nejedná o první spolupráci. Společně si zahráli již v seriálu Přátelé (od r. 1994) a filmu Objekt mé touhy (1998), kde mimo jiné jednu z vedlejších postav ztvárnil i Alan Alda, který se na tomto filmu také podílel. (Elbarto08)

• - Wayna Davidsona měl původně ztvárnit Fred Armisen, nakonec jej ale nahradil Joe Lo Truglio. (R´Hell)

• - Georgeův (Paul Rudd) tzv. „Mirror Talk“ byl improvizací Paula Rudda. (žvanimírek)