Hodně rozporuplné, něco se mi líbilo hodně, něco zase extrémně ne. Jennifer Aniston v první polovině vypadala děsně, pak zas skvěle. Některé dialogy bavily, některé byly k zblití. A tak je to se v ším v tomto filmu, je to hrozně ujeté, něco povedené, něco méně. Mé dojmy jsou proto taky hodně v rozporu, nakonec zůstanu u slabšího průměru. Ono to v sobě přese všechno má takovou pozitivní atmosféru. Navíc většina postav byla spoň nějak zajímavá, takže škoda toho příběhu a zpracování, které mě zase tak moc nenadchnuly. 5/10(26.5.2013)

Docela ulítlej film. Ale přiznám se, že jsem to čekala horší. Koukatelný to určitě bylo. Jen místama trochu zvrácenej děj na mě, ale takhle to asi fakt v těch sektách a seskupeních funguje ... No síla. A ráj bych tomu rozhodně neříkala ... 55%.(22.3.2016)

• Gee.Rocks

Tak tohle je snad nejblbější věc, které se Jennifer Aniston kdy upsala. Nejen, že to v zásadě není vtipné, navíc až k naštvání nudné. U takových filmů se zbaběle prchá z kina a nejlíp chtít zpět vstupné za újmu na zdraví.(23.7.2012)

• JJ.Gibson

Upřímně, zajímavý nápad, ale naprosto propastně zpracovaný! Velmi předvídatelný a scénaristicky kostrbatý. Je tu pár chvil kdy se Vám vyloudí úsměvný pošklebek na tváří, ale to je opravdu vážně vše. Občas mi přišlo, že jednotlivé scény netvoří film, ale jsou tu prostě jen sami za sebe. Dle mě promrhaná příležitost natočit něco zajímavějšího a poutavého. Škoda, škoda :( Dvě hvězdičky za Anistonku a pár, ale opravdu jen pár vtipných momentů...(5.2.2014)

Já vždycky věděla, že přestěhovat se do nějaké dobou zapomenuté komunity bude hrozně fajn a již odhazuji svůj vymazlený smartphone v dál. Amiši jsou na mě příliš slušní, proto volba padla na nezávislou hipísackou partu. A že si umíme užívat života, to vám tedy povím. Denně pořádáme zahradní kalby a vždycky se do mrtva zkouříme marjánou. Co se týče uvolnění napětí, na sexuální zdrženlivost se tu nehraje ani náhodou. Občas to i někdo s tím vyznáním svobody přežene, a tak není nic neobvyklého zahlídnout jedince s vyvaleným plejtvákem. Abych to jen nevychvalovala, má tohle soužití i své mouchy. Mám skromný příbytek, vydělávám prodejem vypěstované úrody a nemám žádné soukromí, když chci položit kabel. Dveře prej zabraňují lepšímu kontaktu. No co už, hulení a orgie za to stojí. V případě zájmu o začlenění do naší báječné tlupy navštivte www.vidlacispojmese.com(3.8.2012)

• - Pro Jennifer Aniston a Paula Rudda se nejedná o první spolupráci. Společně si zahráli již v seriálu Přátelé (od r. 1994) a filmu Objekt mé touhy (1998), kde mimo jiné jednu z vedlejších postav ztvárnil i Alan Alda, který se na tomto filmu také podílel. (Elbarto08)

• - Jennifer Aniston na poslední chvíli požádala o vystřižení scény, ve které odhalila prsa. Důvodem měl být její vztah s Justinem Therouxem, s kterým se seznámila během natáčení. (Sufferer)

• - Wayne (Joe Lo Truglio) měl během své nahé scény na svých intimních partiích protézu. Většina štábu pak neodolala a protézy se dotkla. (R´Hell)