Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Pokud bych si mohl vybrat mezi ulehnutím po celodenním vyčerpávajícím zaměstnání v miniaturním bytě v New Yorku a spylutím s s přírodou mezi polonahými sjetými individuy kdesi v Atlantě, tak rozhodně volím sex na čerstvém vzduchu. Já si však z těchto variant vybrat nemohu a tak smutně konstatuji, že tohle není ráj pro filmového diváka, ale uživatelé dlouhodobě zamilovaní do Jennifer Aniston si důvody pro udělení nějaké té hvězdy rozhodně najdou.(27.1.2013)

 • bourec
  **

  I přesto,že produkci dělal J.Apatow,tak je to dost kravina.A ani v komunitě Elysium,ani u jeho bráchy doma bych nevydržel ani sekundu.30%.(14.10.2012)

 • SexyAjinka
  *

  Když jsem do toho šla, věděla jsem, že to nebude jeden z těch top filmů, ale... Měla jsem přece jen malou naději, že to nebude "AŽ TAK ZLÉ". Mýlila jsem se! :D.. V první řadě to NENÍ VTIPNÉ!!! Nikdo se nechce dívat na nudnou a afektovanou Jennifer, na to ji máme všichni moc rádi. Od Paula jsem toho moc nečekala, a tak mě neměl čím zklamat. Nemám ani jak shrnout, o čem to vlastně bylo, protože tak prázdná a nanicovatý film musíte vidět sami! Obzvlášť pokud fandíte hippies!! :DD(28.2.2014)

 • oondra
  odpad!

  Hodina a půl strašný nudy!! Film absolutně o ničem!(6.7.2012)

 • tom88
  ***

  Nie je to výkvet svetového filmu ani komédie ako žánru, ale pravdupovediac som sa veľmi slušne bavil a Wanderlust mi perfektne sadol. Je to ľahká komédia s prostým dejom a prostými americkými postavami. Nad niektorými scénami človek samozrejme krúti hlavou, ale niektoré ma celkom dostali. A navyše cameo Raya Liottu. 70%(18.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace