Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gee.Rocks
  **

  Tak tohle je snad nejblbější věc, které se Jennifer Aniston kdy upsala. Nejen, že to v zásadě není vtipné, navíc až k naštvání nudné. U takových filmů se zbaběle prchá z kina a nejlíp chtít zpět vstupné za újmu na zdraví.(23.7.2012)

 • Kamca_
  ***

  Docela ulítlej film. Ale přiznám se, že jsem to čekala horší. Koukatelný to určitě bylo. Jen místama trochu zvrácenej děj na mě, ale takhle to asi fakt v těch sektách a seskupeních funguje ... No síla. A ráj bych tomu rozhodně neříkala ... 55%.(22.3.2016)

 • Lamiczka
  ***

  Hipísácká rádoby komedie, která hodně ztrácí svým stupidním scénářem. Mohla to být velká sranda, kdyby herci nehráli jak polena a kdyby do celého rozjetého kolotoče přidali něco originálního. Fajn byl leda tak, a škoda, že jen v malém množství, Alan Alda jakožto zakládající člen celé komunity. A body za naháče, líbí se mi, že prudérní Amerika překračuje další nesmyslné tabu.(1.7.2012)

 • Mamie
  *

  Co bylo na tomhle filmu nejlepší? Řekněme že účast Alana Aldy (i když nevím, zda tohle přeci jen nebylo trochu pod jeho úroveň) a sestřih několika nepovedených scén (Paul Rudd je sympaťák, jen na role občas nemívá štěstí).(9.7.2012)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Mám rád Jennifer Aniston a nevadí mi Paul Rudd, ale na tohle se fakt nedalo dívat! :-((6.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace