• Riddick77

WTF? Ono je to v modrých číslech?? Jedna z největších trapností, co jsem měl tu možnost vidět. Absolutně stupidní humor, nulový příběh, podivné charaktery a děsivé herecké výkony. Tohle snad ani horší být nemohlo. Chtěl jsem vidět fajn komedii s Jennifer Aniston a dostal jsem nefungující a nechutný guláš, kde se mám smát slovu "šukat" v tisíci podobách!?!? Politicky nekorektní eRkovou komedii, která se ironicky snaží poukázat na sobeckost a nedokonalost dvou protichůdných socio-ekonomických formací, si představuji jinak (ano, nakonec se k jisté pointě o zkaženosti každé ideologie dostaneme). Ne, ne, ne, z tohoto mi bylo na zvracení a těch přibližně 90 minut života za to fakt nestojí. 0/10!(1.7.2012)

Hodnocení je hodně ostré, zase o takovou tragédii se nejedná. Párkrát jsem se pousmál a hlavně mi sedla J.Aniston s P.Ruddem. Nejde o inteligentní komedii, ale co čekat od Američanů. Dobrá stravitelná jednohubka, která neurazí.. 5/10 = 55%(5.8.2012)

• bourec

I přesto,že produkci dělal J.Apatow,tak je to dost kravina.A ani v komunitě Elysium,ani u jeho bráchy doma bych nevydržel ani sekundu.30%.(14.10.2012)

Tohle je ráj. Že by? No ze začátku to tak může vypadat, ale po čase. ( Hodnocení: 5/10 )(2.11.2012)

Docela ulítlej film. Ale přiznám se, že jsem to čekala horší. Koukatelný to určitě bylo. Jen místama trochu zvrácenej děj na mě, ale takhle to asi fakt v těch sektách a seskupeních funguje ... No síla. A ráj bych tomu rozhodně neříkala ... 55%.(22.3.2016)