Mladý pár, George s Lindou, se rozhodnou pro nákup garsoniéry v luxusní čtvrti West Village v New Yorku. Uvědomují si, že splátky budou příliš vysoké, nicméně Linda věří, že prodá svůj dokumentární film o tučňácích, a George doufá v brzké povýšení. Lindin film ovšem HBO zamítne a vzápětí George ze dne na den přijde o práci. Vzhledem ke stávající recesi nemají ani oba mladí lidé šanci sehnat si jinou práci a nové garsonky se mohou zbavit jen s velkou ztrátou. Nezbývá jim než přijmout nabídku Georgeova nesnesitelného bratra Ricka, který může George zaměstnat ve své firmě v Atlantě. Zatím mohou bydlet v jeho vile. Cestou do Atlanty dvojice náhodou narazí na Elysium, idylickou komunitu, která se snaží žít po svém. Bude pro ně Elysium znamenat tolik potřebný nový start, nebo způsobí jenom další potíže? (TV Nova)

dr.who

Mne sa to celkom pacilo.. Nie je to film roka, ani oskarovy pocin, ale herecky celkom zvladnute (aj ked Aniston je zasa raz iba pekna) a scenaristicky vyssie ako sa na prvy pohlad zda - krasne totiz odraza dve stranky materialistickeho sveta vs. spiritualneho (Alda: "Za peniaze si doslova nic nekupis") Rozhodne ho vsak berte ako oddychovku na jedno pozretie.. ()

LoneLion odpad!

Takhle ubohou hovadinu jsem už dlouho neviděl. Chvíli to vypadalo, že dám alespoň jednu, ale odpad tomu sluší víc. ()

Stevexes

Hele neni to vubec spatny ... tema je dobry a aktualni ... krasne tam jsou vyextremovane ty dve polohy zit ve meste jako otrok a nebo free, ale v jinem modu ... vtipne dialogy, karikatury ... me to bavilo. Oddechovka ... proste takova spravna ztrestena blbost. ()